Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 18 sierpnia 2022 12:10
Reklama

Gotuj i rób zakupy. Konkurs kulinarny ze Społem PSS Robotnik w Zamościu

Macie swoje sprawdzone przepisy? Podzielcie się nimi z nami i Czytelnikami "Kroniki Tygodnia". Ogłaszamy konkurs kulinarny, w którym nagrodę ufunduje Społem PSS Robotnik w Zamościu.
Gotuj i rób zakupy. Konkurs kulinarny ze Społem PSS Robotnik w Zamościu
Autor: freeimages.com

Liczymy, że wśród Was są pasjonatki i pasjonaci gotowania. Wszystkie takie osoby zachęcamy do wspólnej zabawy. Chcemy, byście wysyłali do nas swoje sprawdzone przepisy. Będziemy je wszystkie publikować na naszym portalu (www.kronikatygodnia.pl) i dzięki temu stworzymy wspólnie internetową książkę kucharską.

Ale to nie koniec. Będziemy mieć dla Was także nagrody, bo naszym partnerem jest Społem PSS Robotnik w Zamościu. Spółdzielnia ufunduje nagrodę dla autora najciekawszych receptur i obdaruje tę osobę bonem (wartości 50 zł) na zakupy w sieci swoich sklepów.

Pierwszy konkurs ogłaszamy już teraz. Czekamy na Wasze propozycje dań, które podczas zbliżającego się przedwiośnia i wiosny mogą nam dać dużą dawkę energii. Podpowiadajcie, co upichcić, aby nie dać się wiosennemu przesileniu.

To mogą być zarówno propozycje energetycznych śniadań, zup czy dań głównych, ale też kolacji, a nawet deserów. Wszystkie potrzebne do nich składniki na pewno znajdziecie w sklepach zamojskiego Społem.

Swoje przepisy (najlepiej jeśli będą opatrzone zdjęciem gotowego smakołyku) wysyłajcie na adres mejlowy: [email protected] lub pocztą tradycyjną: Redakcja "Kroniki Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość. Wasze propozycje powinny do nas trafić najpóźniej do 21 marca. Później ogłosimy wyniki.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ciekawski 15.05.2017 13:05
"powinny do nas trafić najpóźniej do 21 marca. Później ogłosimy wyniki." tzn kiedy?

redakcja 15.05.2017 13:52
Konkurs został rozstrzygnięty pod koniec kwietnia, a wyniki opublikowane w pierwszym majowym, papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia

ja 08.05.2017 10:11
kiedy to rozstrzygnięcie????

A. 27.02.2017 14:20
Cóż za wspaniała nagroda całe 50 zł. na zakupy ,koń by się uśmiał.

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: HrubieszowianinTreść komentarza: Jak dzwonisz na SOR że potrzebujesz pomocy to mówią że karetki nie ma proszę przyjechać a tu takie pieniążki sa wypłacane.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:55Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Sytuacja finansowa miasta jest nieciekawa nie wiem skat taki pesymist przecierz miasto wyludnia się a w mieście dochodowego przemysłu brakData dodania komentarza: 18.08.2022, 07:47Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ja palę gazem i tylko tym !!! , Chyba mam dostać 500 dopłaty do gazu a w sumie to gazownia a nie ja gotówkę otrzyma i co będę siedział w domu w futrze z jutro i czapką uszatka.A sąsiad biznesmen ma kominek i łapy wyciągnie po kasę 😀a tak nazeka???Data dodania komentarza: 18.08.2022, 07:15Źródło komentarza: 3 tysiące złotych na węgiel. Już można składać wnioski [WZÓR]Autor komentarza: OjojTreść komentarza: Jeszcze chwila takiego zarządzania i to miasto zostanie zlicytowane. Tak się kończy budowanie zamków na piasku. Coraz więcej ludzi przegląda na oczy i dowiaduje się, że rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej niż to co wypisuje się na fejsbuczku.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 23:28Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: lepsza zmianaTreść komentarza: O masz żyć nie umierać. a nawet chyba 5 lat nie rządziData dodania komentarza: 17.08.2022, 22:53Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: NeonowkaTreść komentarza: Tutaj leży pewien Jerzy. Pokój jego duszy. W prawo metr w lewo metr leżą jego uszy.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 21:49Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitala
Reklama
Reklama