Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 czerwca 2026 19:53
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Z szafy na wieszak, czyli "Wymiana ciepła" w Hrubieszowie

Hrubieszów jest kolejnym miastem, które włączyło się w ogólnopolską akcję "Wymiana ciepła". Polega ona na dzieleniu się odzieżą z potrzebującymi.
Z szafy na wieszak, czyli "Wymiana ciepła" w Hrubieszowie

Autor: Fot. UM Hrubieszów

Wieszak, na którym można zostawiać niepotrzebne ubrania i z którego można je też sobie bezpłatnie odbierać stanął przy Hrubieszowskim Domu Kultury.

"Każdy może przyjść i powiesić tu ciepłe rzeczy, jemu nieprzydatne, które mogą posłużyć innym. Ważne, żeby były czyste i niezniszczone. Potrzebujący mogą natomiast wziąć z wieszaka to, czego potrzebują" – wyjaśniają organizatorzy akcji.

Wieszak ma być wystawiany przy HDK w dni powszednie w godz. 8-20, a w weekendy w godz. 14-20. Akcja potrwa w Hrubieszowie do połowy marca.

Takie samo przedsięwzięcie organizuje również Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Zamościu. Wieszaki ustawiono w trzech punktach miasta. Pisaliśmy o tym TUTAJ.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Rafal Treść komentarza: A już myślałem że burmistrz będzie robił lody Data dodania komentarza: 5.06.2026, 15:24 Źródło komentarza: Lody za czerwony pasek także w Szczebrzeszynie. Zapłaci burmistrz Autor komentarza: Hit Treść komentarza: On zrobił? No nie wydaje mi się że ze swojej kieszeni nie wyjął i nie zrobił, a przygotowało to wszystko KGW. Jaka dyrekcja GOKu taki dzień dziecka. My jako kolonia też się dolozylismy i co z tego jak większość było spoza wsi a nawet gminy. Obce dIeci latały, przywiezione. Data dodania komentarza: 5.06.2026, 14:17 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Dodo Treść komentarza: Wyjątkowo nieprzyjemna kreatura Data dodania komentarza: 5.06.2026, 13:26 Źródło komentarza: Biłgoraj: Dyrektor ZUS-u odwołany Autor komentarza: Taka prawda. Treść komentarza: Jaka jest różnica czlowieku ! Nie wiesz juz teraz ile bys jeden z drugim chciał na tym interesie zarobić! Co moze nie pryskasz przed chwastami bo Ci sie nie chce schylic i wyplenić ręcznie chwasty . Data dodania komentarza: 5.06.2026, 12:12 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia Autor komentarza: Mieszkaniec 46 L. Treść komentarza: PiSlamu atak w m. Zamosc . Patologia chce byc góra zażarcie . Ludzie bez ambicji w tych stronach ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Zamość: Skandal w oświacie i dymisja wiceprezydenta miasta Marka Kudeli Autor komentarza: Zdrowa żywność . Treść komentarza: Nie maja kwiatów ale spojrz jak sie leje raz w tygodnie tego świństwa na porost i wydajność i tego na codzien wpierniczasz az Ci sie pozniej pieni w gebie ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 10:51 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama