Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 10:34
Reklama

Zamość: Andrzej Bubeła wiceprezesem Stowarzyszenia "Kina Polskie"

Przez cztery najbliższe lata (2020-2022) Andrzej Bubeła, dyrektor Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu będzie pełnił funkcję wiceprezesa Stowarzyszenia "Kina Polskie". Został wybrany na to stanowisko podczas 48. Forum Wokół Kina, które od 9 do 12 grudnia odbywało się w Gdyńskim Centrum Filmowym.
Zamość: Andrzej Bubeła wiceprezesem Stowarzyszenia "Kina Polskie"
Autor: Fot. CKF Stylowy

Dodajmy również, że podczas forum w Gdyni przyznawano nagrody za "szczególny wkład w rozwój branży, a także za najlepszą frekwencję w kinach na polskich filmach". Uhonorowano nimi m.in. przedstawicieli kin, dystrybutorów filmowych i producentów. Honorowy Złoty Bilet otrzymał m.in. Marian Świątkowski, wieloletni pracownik kina w Zamościu, kinooperator.

CZYTAJ TAKŻE: ANDRZEJ BUBEŁA W RADZIE POLSKIEGO INSTYTUTU SZTUKI FILMOWEJ

Stowarzyszenie "Kina Polskie", we władzach którego zasiada Andrzej Bubeła, działa m.in. po to, aby obejmować ochroną prawną interesy właścicieli, dzierżawców i pracowników kin polskich. Reprezentuje również te interesy wobec władz lokalnych, administracyjnych czy ministerialnych. Celem jego funkcjonowania jest też tworzenie warunków do rozwoju, ochrony i podwyższania standardu bazy materialnej sfery rozpowszechniania filmów i podejmowanie działań na rzecz zachowania oraz ochrony wartości intelektualnych i kulturotwórczych w całej sferze rozpowszechniania, inicjowanie i promowanie rodzimej twórczości filmowej.


Marian Świątkowski


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Zamoscianka 13.12.2019 10:49
Gratulujemy i życzymy wspaniałych Świąt! Lubię nasze kino, lubię pracowników kina, więc lubię tu przychodzić. Repertuar kina jest dla wszystkich, są komedie, kryminały itp. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jestem dumna, że nasze kino jest chyba jedynym w Polsce, w którym mamy okazję uczestniczyć w Sacrofilmie i spotykać wyjątkowych ludzi.

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: OloTreść komentarza: No już całkiem kogoś poyebało. Wszystko dajmy Ukraińcom za darmo, ciekawe czy oni też by tak zrobili? Utrzymujmy ich, dawajmy wszystko za darmo a Polak niech na to zapierdala.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 09:12Źródło komentarza: Zamość: Bilety w zoo drożeją od 1 lipca [CENNIK]Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Skat takie wyliczenia porównałem je z wyliczanka kiedy rządziła koicja PO i PsL wyszło mi że kosztu obsługi władzy były wyższe od przychodów jakie deklarował w/w rząd skat taka troska i skąd te wyliczanki pNstwo wzięli skoro jeszcze niema danych GUSData dodania komentarza: 03.07.2022, 08:00Źródło komentarza: Każdy z nas musiał dorzucić do wydatków publicznych pond 30 tysięcyAutor komentarza: Zawisza CiemnyTreść komentarza: Siedziało się na trzepaku i się KLEŁO aż przyszedł Donatan i zrobił gwiazdęData dodania komentarza: 03.07.2022, 07:08Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: ElaTreść komentarza: Poprostu dobrych nauczycieli nie ma odeszli, zostali tylko mierni bo oni biorą wszystko co się da żeby zarobić kasę i takie są później efekty nauczania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaci
Reklama