Kontrolę samochodu, którym podróżował cudzoziemiec przeprowadzili wspólnie funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej i celnicy z Hrebennego.
– W przestrzeni ładunkowej kontrolowanego pojazdu ujawnili wyroby alkoholowe w postaci 2898 butelek wina bez polskich znaków akcyzy. Wartość zatrzymanego towaru oszacowano na ponad 60 tys. zł – informuje rzecznik NOSG.
Ukrainiec został zatrzymany. Straż graniczna wydała decyzję zobowiązującą go do opuszczenia terytorium Polski. Cudzoziemiec ma też zakaz ponownego wjazdu na nasze terytorium przez 6 miesięcy.
Nielegalny alkohol skonfiskowała służba celna.

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze