Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 03:56
Reklama

Nasze gospodynie są najlepsze! (ZDJĘCIA, FILMY)

Pokonały Białą Podlaską. Nie dał im rady Chełm. W pierwszym wojewódzkim finale konkursu Super gospodynie 2019 nasze finalistki zajęły pierwsze miejsca we wszystkich trzech kategoriach, w dwu zajęły drugie. A to nie wszystko, bo zdobyły też nagrody na festiwalu "Kresowe smaki i talenty".
Nasze gospodynie są najlepsze! (ZDJĘCIA, FILMY)

7 września we Włodawie odbył się VIII Festiwal Kulinarny i Energii Kobiecej "Kresowe smaki i talenty", organizowany przez redakcję "Super Tygodnia" wspólnie ze Starostwem Powiatowym we Włodawie i miastem Włodawa. Tym razem smaków i energii było jeszcze więcej, bo oprócz dorocznego konkursu na najsmaczniejsze potrawy regionalnej kuchni odbył się wojewódzki finał konkursu Supergospodynie 2019. 

 

Finał konkursu Supergospodynie 2019

 

(...)

Kiedy jurorzy podsumowali wyniki konkursowych zmagań okazało się, że nie ma mocnych na gospodynie z Zamojszczyzny. Pierwsze miejsce w kategorii Najlepsza w kulinariach zdobyła Dorota Szczepuch z Koła Gospodyń Wiejskich w Barchaczowie. Ona też otrzymała nagrodę specjalną ufundowaną przez firmę Alpek za "nos do ziół". W kategorii Najwspanialszej artystka zwyciężyła Katarzyna Warmińska-Mazurek KGW z Łaszczówce. Drugie miejsce zajęła Zofia Mróz z KGW w Rabinówce.

 

Finał konkursu Supergospodynie 2019

 

Nasze panie zdominowały także kategorię Najlepsza organizatorka i działaczka. Pierwsze miejsce zajęła  Agata Piwko z KGW w Szopinku, a drugie druga była Iwona Seńko z KGW w Rachaniach

 

Wojewódzki finał konkursu Supergospodynie 2019

 

 

Panie, które zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach, pojadą (z osobą towarzyszącą) na biesiadę sylwestrową do Lwowa. Ponadto otrzymały: voucher o wart. 400 zł na zakupy w firmie Cellbes, dwuletnią prenumeratę Gospodyni, mąkę od Zamojskich Zakładów Zbożowych i cukier.  Panie, które zajęły drugie i trzecie miejsca otrzymały: voucher od firmy Cellbes (400 zł), prenumeratę Gospodyni, mąkę oraz cukier. Upominki, w tym karnety do Chełmskiego Parku Wodnego, dostały wszystkie panie biorące udział w finale. Kwiatami obsypał kobiety obecny na finale wojewódzkim wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski.

Cały artykuł dostępny jest tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Może pora na inny zespół? To jakiś obowiązek gość z pracownikami TVP? Zbierano na jakoś cel charytatywny czy to była impreza dla Mili, Zewłakai i roboli z tvp?Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:38Źródło komentarza: Hrubieszów: Imprezowy początek wakacji. Mecz z TVP Sport i koncert Zagrobelnego
Reklama
Reklama