Cudzoziemiec wjechał na przejście busem na ukraińskich numerach. Pojazd wydał się celnikom podejrzany i postanowili skierować go do szczegółowej kontroli na urządzeniu RTG.
"Obraz skanowania dodatkowo potwierdził, że w samochodzie ukryta jest kontrabanda. W skrytce powstałej po przeróbkach ścianki bocznej volkswagena funkcjonariusze celno-skarbowi znaleźli aż 723 paczki papierosów z zagranicznymi znakami akcyzy o wartości rynkowej 10 tys. złotych" – czytamy w komunikacie służby celnej.
Przeciwko obywatelowi Ukrainy wszczęto postępowanie karne skarbowe. Na poczet kary grzywny mundurowi zabezpieczyli 450 złotych oraz zajęli samochód, który będzie dowodem rzeczowym w sprawie.

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze