Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 14:03
Reklama

Zamość: Uczennice Ekonomika docenione w ogólnopolskim konkursie

Wiktoria Ćmiel zajęła szóste miejsce, a jej koleżanka Julia Kryłowicz zdobyła wyróżnienie. Drugoklasistki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu zostały docenione przez jury ogólnopolskiego konkursu, którego organizatorem był Credit Agricole Bank Polska S.A.
Zamość: Uczennice Ekonomika docenione w ogólnopolskim konkursie
Praca Wiktorii Ćmiel.

Konkursowe zadanie polegało na zaprojektowaniu grafiki karty płatniczej. Praca miała być realizacją zadania, które brzmiało: „Zaprojektuj kartę dla Ciebie i Twojej ekipy”. 

Uczennice Ekonomika, kształcące się w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej pracowały pod kierunkiem Kingi Nowickiej i wypadły bardzo dobrze. Wiktoria Ćmiel zajęła 6 miejsce i w nagrodę otrzymała Apple iPad 128GB, a Julia Kryłowicz została laureatką wyróżnienia i odebrała głośnik JBL Flip 3 Black Edition.


Praca Julii Kryłowicz.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Nieznana historiaTreść komentarza: Czytał ktoś książki - Obłęd 44 i Zdradzony Wołyń?Data dodania komentarza: 02.10.2022, 14:03Źródło komentarza: Hrubieszów: W hołdzie Podziemnemu PaństwuAutor komentarza: Bez cenzury poproszęTreść komentarza: Tylko jest baśń pana Sawy o Ukraińskiej Bohorodycy zmieniająca historię?Data dodania komentarza: 02.10.2022, 14:00Źródło komentarza: Hrubieszów: 1963 metry Wilczym TropemAutor komentarza: A WołyniakTreść komentarza: Nie ma biegu z okazji rocznicy mordu dokonanego na kolejarzach w Gozdowie przez ukraińskich nacjonalistów w nocy z 14 na 15 marca 1944 roku.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 13:57Źródło komentarza: Hrubieszów: 1963 metry Wilczym TropemAutor komentarza: PolakTreść komentarza: POwodzenia towarzyszuData dodania komentarza: 02.10.2022, 13:18Źródło komentarza: Hrubieszów: To nie awans, tylko dymisja dowódcy zwiadowców?Autor komentarza: AlfaTreść komentarza: Brawo Jak by Ukraina miała taką agenturę wpływów w Rosji jak w Polsce to by tej woijny nie było. A tak jeździli spisywali każdy skrawek polskiej ziemi że tam oni byli i im sie należy, tak to odebrałem po niektórych art i tym co jest na You TubeData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:52Źródło komentarza: Werbkowice: Startuje nowa kampania cukrowniczaAutor komentarza: AlfaTreść komentarza: Kogo agenturą nazywasz?. Nastawiliście się na Polskę, a Rosja was napadła.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Werbkowice: Startuje nowa kampania cukrownicza
Reklama
Reklama