Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 16:08
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

Motocykliści, jedźcie do Werbkowic!

Parada motocyklistów odbędzie się w poświąteczną niedzielę, 28 kwietnia w Werbkowicach. Wydarzenie ma poprzedzić zaplanowany na ten dzień 25 Ogólnopolski Cukrowniczy Bieg Uliczny (napiszemy o nim wkrótce).
Motocykliści, jedźcie do Werbkowic!

Autor: Fot. Organizatorzy

Imprezę dla fanów motoryzacji organizuje Marek Bieńkowski, przewodniczący Związków Zawodowych Pracowników Krajowej Spółki Cukrowej „Polski Cukier” SA, pracownik Cukrowni Werbkowice. On też już teraz serdecznie zaprasza wszystkich posiadaczy motocykli, nie tylko z terenu gminy Werbkowice, do uczestnictwa w paradzie.

Zbiórkę uczestników zaplanowano na placu przy Cukrowni Werbkowice o godzinie 9. Przejazd odbędzie się ulicami Werbkowic wyznaczonymi jako trasy biegów.

– Marka, wygląd ani wiek motocykla nie ma znaczenia, liczy się pasja i chęć udziału w wydarzeniu – zapewniają organizatorzy i obiecują dla każdego uczestnika darmową grochówkę przygotowaną przez druhów z OSP Turkowice.

Więcej informacji o paradzie udziela Marek Bieńkowski, tel. 661 603 131.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PisMack 20.04.2019 22:43
Ucho. Co przeszkadzają ci motocykle w Zmc jak ty w Radecznicy. Nie martw się. W Radecznicy będziemy w sobotę.

Ucho 20.04.2019 14:00
Tak, wyp... ć z Zamościa,

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama