Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 5 marca 2026 06:11
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Mięsożerco jesteś głodny? Te restauracje stworzono dla Ciebie

Specjalnie dla naszych Czytelników wybraliśmy 3 miejsca, w których każdy mięsożerca znajdzie dla siebie coś pysznego. Zobacz, gdzie serwują najlepsze mięsne zestawy obiadowe i nie tylko.
Mięsożerco jesteś głodny? Te restauracje stworzono dla Ciebie

Mr Kebab mieszczący się przy ul. Piłsudskiego 53 zaprasza na duże i sycące porcje. Oferuje smakowity kebab w bułce, tortilli oraz chlebie arabskim. Do wyboru są: mięso drobiowe lub wołowe z baraniną. W menu jest także kebab zestaw na talerzu (z mięsem, frytkami i sałatą). Na terenie Zamościa dostawa gratis. Zamów na wynos: 733 333 921.

Jeżeli zdecydujesz się na zjedzenie pizzy, polecamy tę ze Swojak Pizza przy ul. Płoskie 232 A. Z mięsnych dań znajdziesz tu także inne smaczne specjały tj. swojak burito, swojak pita drobiowa, czy swojak pita kebab wołowy. Sprawdź MENU i odwiedź restaurację.

 

Dla tych, którzy chcą zjeść coś bardziej tradycyjnego polecamy Pierogarnię Zamojską mieszcząca się przy ul. Partyzantów 9. Pierogi tam oferowane wyróżnia ich znakomity domowy smak. Wszystkie są ręcznie robione. W ofercie są pyszne pierogi z mięsem i nie tylko. Zamów na wynos: 84 627 12 75.

 

Artykuł sponsorowany

 



Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Żołnierz 2.prTreść komentarza: Gratulacje Panie Pułkowniku. Pamiętamy pana czasy w pułku, było extra. Ale ta broda nie fajna! Chociaż formę widać dalej pan trzyma. Wielki szacun w imieniu zwiadofców.Data dodania komentarza: 4.03.2026, 15:23Źródło komentarza: Z wojska do miejskiej spółki. Jakub Garbowski-Narkiewicz nowym prezesem ZUK w ZamościuAutor komentarza: ZamościaninTreść komentarza: Wstyd i tyle. Powinna mieć pomnik w Zamościu, przecież stąd pochodziła...Data dodania komentarza: 4.03.2026, 15:18Źródło komentarza: IPN ostrzega przed "neokomunizmem" w Zamościu. Padły mocne słowa o "działaniu na rzecz Kremla"Autor komentarza: ZTreść komentarza: Podobno był też i w Afganie. I podobno, został za to nieźle doceniony.Data dodania komentarza: 4.03.2026, 15:12Źródło komentarza: Z wojska do miejskiej spółki. Jakub Garbowski-Narkiewicz nowym prezesem ZUK w ZamościuAutor komentarza: wybierajTreść komentarza: Kiedy zwyzywał ? jak, co powiedział ? skąd wiesz, że niemiecki, albo powiesz nam albo policji.Data dodania komentarza: 4.03.2026, 15:11Źródło komentarza: Broń jądrowa w polskiej armii? Ten pomysł dzieli PolakówAutor komentarza: KrólTreść komentarza: Mnie dziwi i zaskakuje to ze Ci wszyscy prof doc dr hab nie chcą przenieść się i całego ich IPN tu do Zamościa tu zamieszkać i pracować, jedynie przyjeżdżają nas pouczać co nam mieszkancom wolno a czego nie wolno co by się na nich w Wwie nie obrazili...Data dodania komentarza: 4.03.2026, 15:06Źródło komentarza: IPN ostrzega przed "neokomunizmem" w Zamościu. Padły mocne słowa o "działaniu na rzecz Kremla"Autor komentarza: Marylka S.Treść komentarza: Czy ktoś z takim CV nie powinien kierować wydziałem zarz.kryzysowego w Ratuszu? Dziwny jest ten nasz Zamość!Data dodania komentarza: 4.03.2026, 13:27Źródło komentarza: Z wojska do miejskiej spółki. Jakub Garbowski-Narkiewicz nowym prezesem ZUK w Zamościu
Reklama
Reklama
Reklama