Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 18 sierpnia 2022 12:08
Reklama

Region: PKP LHS z certyfikatem ''Pracodawca przyjazny pracownikom''

PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o. w Zamościu otrzymała certyfikat XI edycji konkursu "Pracodawca przyjazny pracownikom". Certyfikat podczas uroczystej gali w Pałacu Prezydenckim w Warszawie wręczył prezesowi spółki prezydent Andrzej Duda.
Region: PKP LHS z certyfikatem ''Pracodawca przyjazny pracownikom''

PKP LHS znalazła się wśród 22 spółek wyróżnionych certyfikatem podczas gali w pałacu prezydenckim 19 marca. Do przyznania certyfikatów zgłoszono 36 firm i zakładów pracy z całej Polski. Wnioski oceniała komisja certyfikacyjna. Podczas oceny brała pod uwagę m.in. przestrzeganie prawa pracy, funkcjonowanie rady pracowników czy formy zawieranych umów. 

– Wyróżnienie w konkursie ma dla mnie szczególne znaczenie, ponieważ wystąpili o nie nasi pracownicy, będący członkami Związku Zawodowego NSZZ "Solidarność". To dowód na to, że moje działania jako pracodawcy są dobrze oceniane – mówi Zbigniew Tracichleb, prezes PKP LHS.

Celem XI edycji konkursu było promowanie pracodawców, którzy wyróżniają się w  zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy, zasad bhp i promowaniu stabilności zatrudnienia. Zgodnie z regulaminem zamojski LHS będzie mógł posługiwać się certyfikatem przez okres trzech lat od daty przyznania.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dba, dba ... o kogo ? 05.04.2019 09:40
tak, tak. Dba o rodzinę. Już w formularzu jest pytanie czy ktoś z rodziny pracuje w PKP. Bo jak nie to

widz 04.04.2019 19:38
Masz układy to masz pracę. A jak nie to staże ,prace interwencyjne i na lewo .

lhs 03.04.2019 21:02
Państwowa firma dba o pracowników a nie jak chamski ,pazerny prywaciarz z Budmatu . LHS to jest firma na medal a nie jak ten oszust Rozmus ,tyranie na czarno a na starośc torba i kij .

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: HrubieszowianinTreść komentarza: Jak dzwonisz na SOR że potrzebujesz pomocy to mówią że karetki nie ma proszę przyjechać a tu takie pieniążki sa wypłacane.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:55Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Sytuacja finansowa miasta jest nieciekawa nie wiem skat taki pesymist przecierz miasto wyludnia się a w mieście dochodowego przemysłu brakData dodania komentarza: 18.08.2022, 07:47Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ja palę gazem i tylko tym !!! , Chyba mam dostać 500 dopłaty do gazu a w sumie to gazownia a nie ja gotówkę otrzyma i co będę siedział w domu w futrze z jutro i czapką uszatka.A sąsiad biznesmen ma kominek i łapy wyciągnie po kasę 😀a tak nazeka???Data dodania komentarza: 18.08.2022, 07:15Źródło komentarza: 3 tysiące złotych na węgiel. Już można składać wnioski [WZÓR]Autor komentarza: OjojTreść komentarza: Jeszcze chwila takiego zarządzania i to miasto zostanie zlicytowane. Tak się kończy budowanie zamków na piasku. Coraz więcej ludzi przegląda na oczy i dowiaduje się, że rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej niż to co wypisuje się na fejsbuczku.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 23:28Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: lepsza zmianaTreść komentarza: O masz żyć nie umierać. a nawet chyba 5 lat nie rządziData dodania komentarza: 17.08.2022, 22:53Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: NeonowkaTreść komentarza: Tutaj leży pewien Jerzy. Pokój jego duszy. W prawo metr w lewo metr leżą jego uszy.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 21:49Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitala
Reklama
Reklama