Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 18:35
Reklama

Region: PKP LHS z certyfikatem ''Pracodawca przyjazny pracownikom''

PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o. w Zamościu otrzymała certyfikat XI edycji konkursu "Pracodawca przyjazny pracownikom". Certyfikat podczas uroczystej gali w Pałacu Prezydenckim w Warszawie wręczył prezesowi spółki prezydent Andrzej Duda.
Region: PKP LHS z certyfikatem ''Pracodawca przyjazny pracownikom''

PKP LHS znalazła się wśród 22 spółek wyróżnionych certyfikatem podczas gali w pałacu prezydenckim 19 marca. Do przyznania certyfikatów zgłoszono 36 firm i zakładów pracy z całej Polski. Wnioski oceniała komisja certyfikacyjna. Podczas oceny brała pod uwagę m.in. przestrzeganie prawa pracy, funkcjonowanie rady pracowników czy formy zawieranych umów. 

– Wyróżnienie w konkursie ma dla mnie szczególne znaczenie, ponieważ wystąpili o nie nasi pracownicy, będący członkami Związku Zawodowego NSZZ "Solidarność". To dowód na to, że moje działania jako pracodawcy są dobrze oceniane – mówi Zbigniew Tracichleb, prezes PKP LHS.

Celem XI edycji konkursu było promowanie pracodawców, którzy wyróżniają się w  zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy, zasad bhp i promowaniu stabilności zatrudnienia. Zgodnie z regulaminem zamojski LHS będzie mógł posługiwać się certyfikatem przez okres trzech lat od daty przyznania.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dba, dba ... o kogo ? 05.04.2019 09:40
tak, tak. Dba o rodzinę. Już w formularzu jest pytanie czy ktoś z rodziny pracuje w PKP. Bo jak nie to

widz 04.04.2019 19:38
Masz układy to masz pracę. A jak nie to staże ,prace interwencyjne i na lewo .

lhs 03.04.2019 21:02
Państwowa firma dba o pracowników a nie jak chamski ,pazerny prywaciarz z Budmatu . LHS to jest firma na medal a nie jak ten oszust Rozmus ,tyranie na czarno a na starośc torba i kij .

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: onTreść komentarza: Jak byś Esterko tego uniknęła? Alko byś nie sprzedała czy coś.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:48Źródło komentarza: Hrubieszów: Zabił nożem kuzynaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Czekamy na oficjalne otwarcie i możliwość pooglądania wewnątrz na zew.natrz prezentuje się na prawdę okazałe. jako wizytówka miasta czekamy na zakończenie pracData dodania komentarza: 09.08.2022, 16:27Źródło komentarza: Hrubieszów: Gmach byłego Syndykatu Rolniczego wyremontowany. "Perła" odzyskała blaskAutor komentarza: ZamościakTreść komentarza: TyPOwe dla bolszewika. Ale brać emeryturę (wypracowaną za zabijanie Polaków) to można ?Data dodania komentarza: 09.08.2022, 15:36Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: qdTreść komentarza: Tam, tu, tej, tamtejszy, tutejszy... zęby bolą jak się to czyta. Nie jesteśmy durni, przecież wiadomo że chodzi o HorodłoData dodania komentarza: 09.08.2022, 12:12Źródło komentarza: Gm. Horodło: Bronią jedynej poczty w gminieAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobiety
Reklama
Reklama