Na scenie prezentowali się śpiewający i tańczący soliści, duety i zespoły, a także młodzi aktorzy.
Jury, w którym zasiedli: Klementyna Loda, Teresa Wysocka, Małgorzata Kochańska, Sławek Karwański i Kinga Łuczak zdecydowało, że nagroda główna należy się Kamili Garbuli z Podhorzec za występ tańca nowoczesnego, do którego choreografię dziewczynka sama wymyśliła.
Grand Prix konkursu odebrała wokalistka Nicola Kostecka z Majdanu Górnego, a największy aplauz publiczności wzbudziła prezentacja Grupy Teatralnej z Sabaudii - WI-RA-SE pod kierunkiem Marty Biszczad i Beaty Gromek-Dzida.
Komisja konkursowa postanowiła też wyróżnić: Julię Dobiak z Rogóźna, Elę Piasecką z Typina, Szymona Śledzia z Łaszczówki, Lidię Jakubiak z Majdanu Górnego, Marylę Lebiedę z Przeorska, Martynę Choma z Podhorzec, Oliwię Palak z Majdanu Górnego, Kamila Bednarza z Podhorzec, Karola Puchalskiego z Justynówki, Kingę Kozyra z Majdanu Górnego,Zuzannę Witkowską z Rogóźna, Amelię Puchalską z Justynówki, Wiktorię Wajdę z Sabaudii, Karolinę Lal z Łaszczówki, Michałą Gardiasa z Podhorzec, Milenę Łuczak z Łaszczówki, Andrzej Puźniaka i Piotra Luty z ŚDS.
Wśród duetów pochwały otrzymali: Barbara Uchman i Patryk Kwiatkowski z Łaszczówki oraz Monika Woś i Kamila Grzeszczuk z Podhorzec. W kategorii grup wyróżnienia otrzymali: przedszkolaki z Jeziernii (opiekun Joanna Babiuch), grupa taneczna z Przeorska (op. Angelika Sereda-Kopciuch), grupa taneczna z Pasiek (op. Marianna Wolska), grupa artystyczna z Podhorzec (op. Patryk Pawlik) i grupa folklorystyczna z Majdanu Górnego (op. Anna Okoń).






![Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA] Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/30/sm-4x3-gm-mircze-tego-nie-da-sie-nazwac-buda-16-psow-w-dramatycznych-warunkach-zdjecia-1769767796-1.jpg)
![„Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA] „Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/29/sm-4x3-call-center-bylo-wabikiem-handlowali-ludzmi-i-narkotyki-policje-powiadomil-mezczyzna-ktoremu-ud-1769669722-0.jpg)









![S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA] Od 1 lutego 2026 r. będzie więcej dróg płatnych w Polsce. Zmieni się też wysokość stawek opłaty elektronicznej w systemie e-TOLL.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-s17-w-okolicach-tomaszowa-platna-od-1-lutego-wiecej-platnych-drog-w-systemie-e-toll-lista-1769677676.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze