Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 10:04
Reklama

Wynajem busa z kierowcą lub bez VIP Travel

Firma "Wynajem busa z kierowcą lub bez VIP Travel" powstała w styczniu 2018 roku. Specjalizuje się w wynajmie busów 9-osobowych z kierowcą na różnego rodzaju okoliczności takie jak np. transfery z/na lotniska, spotkania biznesowe, wesela, chrzciny czy wieczory panieńskie. VIP Travel to również wypożyczalnia busów na doby bezpośrednio klientowi, gdyż busy, o których mowa, może prowadzić każdy, kto posiada prawo jazdy kategorii B.
Wynajem busa z kierowcą lub bez VIP Travel

Siedziba VIP Travel znajduje się w Zamościu, ale firma działa także na terenie całej Polski i Europy po wcześniejszym uzgodnieniu z klientem. Firma posiada 9-osobowe busy marki Renault Trafic oraz Opel Vivaro Long z dużą przestrzenią bagażową. Pojazdy są zawsze przygotowane do trasy pod względem technicznym, jak i wizualnym. Posiadają pełne ubezpieczenie OC plus AutoCasco i Assistance - bezpieczeństwo oraz komfort naszych klientów jest dla nas podstawą.  

 – Zdecydowałem się na tę branżę, ponieważ moją pasją od dziecka jest motoryzacja i wszystko, co z nią związane - motoryzacja, samochody oraz podróże są moim hobby. Stwierdziłem, że warto jest to połączyć z biznesem. Nie robię nic na siłę tylko z pasją, poświęcam się mojej firmie całym sobą i oddaję jej w zupełności. Dodatkowo bardzo lubię kontakt z ludźmi. Połączenie pasji, wyobraźni oraz ciężkiej pracy i zapału, tak właśnie powstało "Wynajem busa z kierowcą lub bez VIP Travel". Początki nie były łatwe, ale nigdy nie jest łatwo, kiedy chcemy stworzyć coś wielkiego od zera. W rozwoju pomagają nam bardzo pozytywne opinie klientów, które wystawiają nam w Internecie czy przekazują sobie nawzajem. Bez Was nie byłoby nas! Komfort oraz bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas największym priorytetem. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby szczególnie dbać o naszych klientów, dlatego VIP Travel to zespół ludzi o bardzo wysokiej kulturze osobistej oraz kierowcy z dużym doświadczeniem – podkreśla Dawid Prządka, założyciel firmy. 

Mottem firmy jest "Nie ważne gdzie jedziemy, ważne jest jak". Jej priorytetem są przede wszystkim bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania klientów.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: OloTreść komentarza: No już całkiem kogoś poyebało. Wszystko dajmy Ukraińcom za darmo, ciekawe czy oni też by tak zrobili? Utrzymujmy ich, dawajmy wszystko za darmo a Polak niech na to zapierdala.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 09:12Źródło komentarza: Zamość: Bilety w zoo drożeją od 1 lipca [CENNIK]Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Skat takie wyliczenia porównałem je z wyliczanka kiedy rządziła koicja PO i PsL wyszło mi że kosztu obsługi władzy były wyższe od przychodów jakie deklarował w/w rząd skat taka troska i skąd te wyliczanki pNstwo wzięli skoro jeszcze niema danych GUSData dodania komentarza: 03.07.2022, 08:00Źródło komentarza: Każdy z nas musiał dorzucić do wydatków publicznych pond 30 tysięcyAutor komentarza: Zawisza CiemnyTreść komentarza: Siedziało się na trzepaku i się KLEŁO aż przyszedł Donatan i zrobił gwiazdęData dodania komentarza: 03.07.2022, 07:08Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: ElaTreść komentarza: Poprostu dobrych nauczycieli nie ma odeszli, zostali tylko mierni bo oni biorą wszystko co się da żeby zarobić kasę i takie są później efekty nauczania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaci
Reklama