Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 20:08
Reklama

Meble Polskie

Meble Polskie to przedsiębiorstwo, które istnieje na rynku nieprzerwanie od 1992 roku. Firma zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych, materacy oraz łóżek.
Meble Polskie

Przedsiębiorstwo Meble Polskie od początku swojej działalności stawia na rozwój i podwyższanie standardów. Pierwszymi oddziałami firmy były punkty w Biłgoraju przy ul. Cichej 1 oraz w Zamościu przy ul. Szczebrzeskiej 27.

Już po 6 latach firma rozszerzyła ofertę, rozpoczynając produkcję materacy. W 2004 r. przedsiębiorstwo zakupiło dawny budynek SKR-u w miejscowości Zawada, co było decyzją kluczową dla rozwoju firmy.

Zakład w Zawadzie jest jednym z nielicznych w Polsce posiadających w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, maszyny i automaty produkujące półprodukty. W trosce o jakość, każdy z mebli opuszczających zakład przechodzi szczegółową kontrolę. W zakładzie zatrudnionych jest ponad 430 wykwalifikowanych pracowników – w tym ponad 100 kobiet. Do dyspozycji pracowników pozostaje ponad 200 komputerów i 120 kamer. Dzięki doświadczeniu kadry i zautomatyzowanym metodom produkcji codziennie zakład opuszcza średnio 14 tirów mebli tapicerowanych. Meble te cieszą się zaufaniem klientów i kupowane są w całej Europie: od Adriatyku po Skandynawię.

Meble Polskie nie przestają się rozwijać. Wiosną 2018 roku rozpoczęła się budowa nowego zakładu produkcyjnego. Nowy zakład to 18500m2 hal produkcyjnych oraz 6000m2 magazynu wysokiego składowania na 11 tys palet.

 – Podjęliśmy decyzję o zakupie 4 ha działki przy ul. Strefowej w Zamościu i budowie nowej fabryki mebli. To będzie jedna z nowocześniejszych fabryk w Polsce. Znajdzie tam pracę wielu wykwalifikowanych specjalistów: szwaczek, tapicerów, informatyków, automatyków-robotyków, technologów, operatorów maszyn czy planistów. Chcemy podążać za najnowszymi trendami i oferować klientom produkty o jeszcze lepszej jakości – podkreśla Janusz Fijałek właściciel firmy Meble Polskie. 


Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: noereTreść komentarza: https://colab.research.google.com/drive/1dMcJbsAvLbvMuX_z94IKUHBP6K2HaSxtData dodania komentarza: 12.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Miał być pewny zysk, była strataAutor komentarza: zdziwionyTreść komentarza: a gdzie leży w Tatrach?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: przeciezTreść komentarza: przez SusiecData dodania komentarza: 12.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: biedny ten piisTreść komentarza: znowu sobie strzelili w stope tym podrecznikiem z in vitro, kolejne 90 tys. osób urodzonych z in vitro a jesli liczyc ich rodziców i tych, ktorzy juz dorosli to ze 200 tys nie bedzie juz glosowac na pisData dodania komentarza: 12.08.2022, 19:52Źródło komentarza: PiS przesuwa termin wyborów. Jest projekt ustawyAutor komentarza: bkioTreść komentarza: https://colab.research.google.com/drive/1dMcJbsAvLbvMuX_z94IKUHBP6K2HaSxtData dodania komentarza: 12.08.2022, 19:47Źródło komentarza: Pow. biłgorajski: Pieniądze dla strażaków ochotnikówAutor komentarza: TomekTreść komentarza: Co za patologia. Prokurator cymbał,ksiądz idiota.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:50Źródło komentarza: Wysyłał do mężatki obrzydliwe wiadomości. Prokuratura odpuszcza księdzu Andrzejowi Dębskiemu
Reklama
Reklama