Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 13:57
Reklama

Hrebenne: Kradziona toyota nie wyjechała na Ukrainę

Wartą ok. 100 tys. zł toyotę zatrzymali w piątek na przejściu w Hrebennem funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.
Hrebenne: Kradziona toyota nie wyjechała na Ukrainę
Autor: Fot. NOSG

Samochodem chciał z Polski wyjechać 41-letni obywatel Ukrainy. Podczas kontroli strażnicy stwierdzili, że w samochodzie został przerobiony numer VIN, a to oznacza, że samochód pochodzi jest kradziony.

– Podróżny został zatrzymany a auto zabezpieczono. Sprawę przekazano do dalszego prowadzenia policji – informuje Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy NOSG. Dodaje, że od początku roku na granicach w województwie lubelskim odzyskano utracone pojazdy oraz podzespoły samochodowe o wartości ponad 13 mln zł.

CZYTAJ TAKŻE: DZIUPLA Z KRADZIONYMI CZĘŚCIAMI ZA PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: YebacpisTreść komentarza: Wielki sukces pisowskie policji zamknąć chłopaka za ogórki. A sami walą w gaz alkusyData dodania komentarza: 14.08.2022, 10:29Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: 200 porcji „maryśki” w drzwiach samochoduAutor komentarza: skierwensenTreść komentarza: droga studentko psychologii, jeśli to nie jest twój pierwszy rok i zgodzisz się być moją terapeutką, wynajmę ci mieszkanie po kosztach.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:57Źródło komentarza: Wielu osób nie stać na wynajęcie mieszkania. Powód? Zaporowe cenyAutor komentarza: Ciuke zamuloneTreść komentarza: Wyrastając w konfidencje na nic was nie będzie staćData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: Ciule zamuloneTreść komentarza: Prokuratura w Otwocku raz na pół roku działania podejmuje co co sie dziwić działalności państwaData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: -Treść komentarza: Niech ten pis pójdzie wreszcie w pis du!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:29Źródło komentarza: Rząd chce zakazać strajków solidarnościowychAutor komentarza: GadTreść komentarza: RIPData dodania komentarza: 13.08.2022, 09:11Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama