Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 01:39
Reklama

Centrum Medyczne Orzeszkowej 28

Przychodnia Centrum Medyczne znajduje się przy ulicy Orzeszkowej 28 w Zamościu. Rozpoczęła swoją działalność na początku 2018 roku. Lekarze przyjmują pacjentów codziennie w dni robocze od godz. 8 do 18, a w soboty od 10 do 14 w zależności od zapotrzebowania na konsultacje specjalistyczne.
Centrum Medyczne Orzeszkowej 28

W przychodni przyjmują lekarze wielu specjalności, m.in: lekarze rodzinni, pediatra, pulmonolog, diabetolog, gastrolog, neurochirurg, reumatolog, wśród nich czołowi wykładowcy z Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i znani lekarze z Zamościa. W Centrum Zdrowia przyjmują m.in. prof. dr hab. n. med. Radosław Rola z Kliniki Neurochirurgii w Lublinie i dr Paweł Dudek – reumatolog z Kliniki Reumatologii UM w Lublinie – cenieni specjaliści w swoich dziedzinach. 

 – Pomysł na rozpoczęcie działalności był spontaniczny. Razem z żoną stwierdziliśmy, że nowe miejsce z profesjonalną opieką na wysokim poziomie jest w Zamościu potrzebne. Początki działalności przychodni były trudne, jak w każdym nowym przedsiębiorstwie, ale daliśmy radę dzięki mojemu wspaniałemu personelowi, który wykazał się dużym zaangażowaniem – podkreśla Piotr Czyż, właściciel Centrum Medycznego. 

Przychodnia angażuje się w programy prozdrowotne dotyczące profilaktyki zdrowia. Centrum Medyczne ściśle współpracuje z Kliniką Reumatologii w Lublinie w programie "Wczesnego wykrywanie reumatoidalnego zapalenia stawów" dzięki czemu pacjenci mają możliwość skorzystania z szybkiej diagnostyki do 4 tygodni włącznie z hospitalizacją w Klinice. Przychodnia prowadzi także własne programy prozdrowotne, w tym organizowała tydzień onkologiczny. Pacjenci mogli skorzystać z badań przesiewowych dotyczących markerów nowotworowych i z bezpłatnych konsultacji. 

W planach jest rozbudowa przychodni o oddział chirurgii urazowo-ortopedycznej dziecięcej  z salami hybrydowymi i poszerzanie oferty Centrum Medycznego. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Adam 21.12.2019 15:01
najlepsza przychodnia w mieście jest super dziekuje wdzieczny pacjent

jaro 24 22.01.2019 15:48
super przychodnia polecam

Julian 15.01.2019 18:14
Super przychodnia i zasłużyła na miano debiutu, polecam oraz życze powodzenia.

Anna 03.12.2018 04:34
najlepsza przychodnia w mieście polecam serdecznie

Kola 03.12.2018 04:31
Wspaniala przychodnia polecam wszystkim

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama