Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 15:17
Reklama

Myjnia parowa w Stawie Noakowskim

Myjnia parowa Agnieszki Wal znajduje się w Stawie Noakowskim 100, przy trasie nr 837. Powstała w lipcu 2018 roku z rozszerzenia działalności firmy "Artykuły do produkcji rolnej".
Myjnia parowa w Stawie Noakowskim

- Pomysł zaczerpnęliśmy z Internetu. Zebraliśmy informacje, że w naszym regionie jest spore zapotrzebowania na myjnię parową i tego typu usługi. Ruszyliśmy w lecie tego roku i od razu okazało się, że ten pomysł to strzał w dziesiątkę i ma duże szanse na rozwój, szczególnie, że myjnie parowe są ekologiczne – podkreśla Agnieszka Wal, właścicielka firmy. 

W firmie zatrudnionych jest obecnie 6 osób, dzięki czemu oferuje szeroką gamę usług. Myjnia parowa oferuje pranie dywanów, tapicerki samochodowej, mebli tapicerowanych. Ponadto myjnia oferuje mycie samochodów i przygotowanie do sprzedaży, a także pranie dywanów, czyszczenie ogrodzeń i mebli tapicerowanych z możliwością dojazdu do klienta. 

 – Naszym klientom oferujemy atrakcyjne ceny i możliwość zbierania punktów, które potem można wymieniać na nagrody. Dla stałych klientów przygotowaliśmy także atrakcyjne zniżki –  podkreśla Agnieszka Wal, szefowa myjni parowej. 

Co warto wiedzieć o myjni parowej? Choćby to, że mycie przy przy pomocy ekologicznej myjki oznacza mniejsze zużycie wody, a tym samym powstaje dużo mniej ścieków. Ale oszczędność wody to tylko jeden z atutów. Kolejnym jest możliwość usuwania trudnych zabrudzeń bez użycia środków chemicznych co pozwala zrezygnować z chemii czyszczącej, a to jest bardzo ważne podczas czyszczenia podatnych na uszkodzenia powierzchni. Brak takich środków ma także wielkie znaczenie dla alergików.   


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Arkadiusz 15.10.2019 09:00
Dlatego dobrą inwestycją jest zakup myjni Parowej Optima DMF. Ja używam do własnych celów jak również wykonuje usługę mycia klientom. Do zakupu myjni polecam firmę Parosystem

klient 17.09.2019 20:24
nie polcam.pranie foteli,tapicerki niedokladne,pozostaja zacieki.plastiki nie doczyszczone,blotniki nawet nie ruszone.za to cena z kosmosu.

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: YebacpisTreść komentarza: Wielki sukces pisowskie policji zamknąć chłopaka za ogórki. A sami walą w gaz alkusyData dodania komentarza: 14.08.2022, 10:29Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: 200 porcji „maryśki” w drzwiach samochoduAutor komentarza: skierwensenTreść komentarza: droga studentko psychologii, jeśli to nie jest twój pierwszy rok i zgodzisz się być moją terapeutką, wynajmę ci mieszkanie po kosztach.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:57Źródło komentarza: Wielu osób nie stać na wynajęcie mieszkania. Powód? Zaporowe cenyAutor komentarza: Ciuke zamuloneTreść komentarza: Wyrastając w konfidencje na nic was nie będzie staćData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: Ciule zamuloneTreść komentarza: Prokuratura w Otwocku raz na pół roku działania podejmuje co co sie dziwić działalności państwaData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: -Treść komentarza: Niech ten pis pójdzie wreszcie w pis du!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:29Źródło komentarza: Rząd chce zakazać strajków solidarnościowychAutor komentarza: GadTreść komentarza: RIPData dodania komentarza: 13.08.2022, 09:11Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama