Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 07:28
Reklama

Kazimierz Podhajny

Właściciel Galerii Rynek, prezes zarządu komplementariusza KP Inwestycje Sp. z o.o. Sp. k. z Tomaszowa Lubelskiego. Biznesmen, laureat licznych, branżowych nagród m.in. "Gepardy Biznesu" w rankingu magazynu "Puls Biznesu" i "Perły Biznesu 2017" w kategorii Biznesmen Roku.
Kazimierz Podhajny
Autor: Kazimierz Podhajny - nominowany w kategorii: Biznesmen Roku
Przedsiębiorca, zaangażowany w wiele inicjatyw lokalnych i społecznych. Z zamiłowania kibic sportowy, w latach 2012-2013 prezes Zarządu TKS "Tomasovia". Kazimierz Podhajny od lat związany jest z tomaszowskim środowiskiem biznesowym. W 1987 został szefem Polmozbytu, a w 1993 założył PUH Motozbyt, który szybko stał się czołowym dilerem samochodowym w województwie lubelskim i podkarpackim.
 
W następnych latach nastąpiło przekształcenie profilu firmy i podjęto rozwój sieci marketów spożywczych – Leader Price. Spółka będąca w posiadaniu obiektów handlowych w Jarosławiu i Tomaszowie Lubelskim, a także Lubaczowie i Biłgoraju. Dzięki konsekwentnej strategii i przywództwie firma stała się wiodącym graczem w branży spożywczej.
 
Lata 2008-2009 były dla Kazimierza Podhajnego okresem przełomowym. Narodziła się pionierska wizja stworzenia jedynej w Tomaszowie Lubelskim galerii handlowej. Dokonano rozbudowy i rewitalizacji posiadanego budynku handlowego, by stworzyć "Galerię Rynek". Wytrwałość Kazimiera Podhajnego w budowaniu znaczącej pozycji firmy przyniosła efekty. Przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia odnotowuje znaczny wzrost zysku.
 
– Tomaszów Lubelski nieustannie się rozwija i potrzebuje prężnie działającego Centrum Handlowo-Usługowego, jakim jest "Galeria Rynek". Aktualnie prowadzimy rozmowy i finalizujemy umowy najmu z najemcami z branż, których wejście do Galerii Rynek zwiększy różnorodność oferty skierowanej do klientów. Jednocześnie firma KP Inwestycje nie zwalnia tempa i pracuje nad nowymi projektami i inwestycjami w innych miastach – przyznaje Kazimierz Podhajny.

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
tom 14.11.2018 08:05
oszust i krętacz a nie przedsiębiorca godny nagrody , gdzie rzetelność dziennikarska i sprawdzanie wszystkich opini

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama