Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 czerwca 2026 21:42
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Tomaszów Lubelski: Uczniowie Bartosza śpiewali w radiowej Trójce

Sukces uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim. Bartłomiej Drabik i Jakub Kaczkowski reprezentowali swoje liceum w finałach XV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga w Warszawie.
Tomaszów Lubelski: Uczniowie Bartosza śpiewali w radiowej Trójce
Bartłomiej Drabik i Jakub Kaczkowski mają powody do dumy. Jury doceniło ich wspólny występ.

Autor: Fot. ZS nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim

Uczestnicy festiwalu prezentowali swoje umiejętności w sali koncertowej studia nagrań im. Agnieszki Osieckiej w siedzibie Programu 3 Polskiego Radia. Oceniało ich profesjonalne jury, w którym zasiedli krewni Mieczysława Fogga oraz Tadeusz Woźniakowski i Olgierd Buczek.

Bartek Drabik wystąpił z akompaniamentem szkolnego kolegi Jakuba Kaczkowskiego. Jego interpretacja utworów „Czy te usta kłamią” z repertuaru Mieczysława Fogga oraz „Opium” Adama Astona spodobała się komisji konkursowej. Młody wokalista z Tomaszowa Lubelskiego otrzymał wyróżnienie.

Do festiwalu uczniów przygotowała Katarzyna Ważna, opiekun zespołu wokalnego The One.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Rafal Treść komentarza: A już myślałem że burmistrz będzie robił lody Data dodania komentarza: 5.06.2026, 15:24 Źródło komentarza: Lody za czerwony pasek także w Szczebrzeszynie. Zapłaci burmistrz Autor komentarza: Hit Treść komentarza: On zrobił? No nie wydaje mi się że ze swojej kieszeni nie wyjął i nie zrobił, a przygotowało to wszystko KGW. Jaka dyrekcja GOKu taki dzień dziecka. My jako kolonia też się dolozylismy i co z tego jak większość było spoza wsi a nawet gminy. Obce dIeci latały, przywiezione. Data dodania komentarza: 5.06.2026, 14:17 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Dodo Treść komentarza: Wyjątkowo nieprzyjemna kreatura Data dodania komentarza: 5.06.2026, 13:26 Źródło komentarza: Biłgoraj: Dyrektor ZUS-u odwołany Autor komentarza: Taka prawda. Treść komentarza: Jaka jest różnica czlowieku ! Nie wiesz juz teraz ile bys jeden z drugim chciał na tym interesie zarobić! Co moze nie pryskasz przed chwastami bo Ci sie nie chce schylic i wyplenić ręcznie chwasty . Data dodania komentarza: 5.06.2026, 12:12 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia Autor komentarza: Mieszkaniec 46 L. Treść komentarza: PiSlamu atak w m. Zamosc . Patologia chce byc góra zażarcie . Ludzie bez ambicji w tych stronach ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Zamość: Skandal w oświacie i dymisja wiceprezydenta miasta Marka Kudeli Autor komentarza: Zdrowa żywność . Treść komentarza: Nie maja kwiatów ale spojrz jak sie leje raz w tygodnie tego świństwa na porost i wydajność i tego na codzien wpierniczasz az Ci sie pozniej pieni w gebie ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 10:51 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama