Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 5 marca 2026 14:59
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Sylwester w Zamościu z transmisją w telewizji [PROGRAM IMPREZY]

Tegoroczny sylwester na Rynku Wielkim w Zamościu transmitowany będzie na żywo przez TVP3 Lublin. Zamościanie bawić się będą w rytmach przebojów zespołu Weekend, Reni Jusis oraz Electric Girls.
Sylwester w Zamościu z transmisją w telewizji [PROGRAM IMPREZY]

Zabawa rozpocznie się o godzinie 21 i zakończy godzinę po północy. W programie znajdą się pokazy sztucznych ogni oraz życzenia od prezydenta Zamościa. Magistrat wzorem roku ubiegłego myśli również o akcji "czekoladka za butelkę".

Plan godzinowy sylwestra:

21:00 koncert Electric Girls
22:00 koncert zespołu Weekend
23:30 Reni Jusis część I koncertu
00:00 pokaz fajerwerków, życzenia noworoczne oraz II część koncertu Reni Jusis
00:30 koncert Electric Girls
01:00 zakończenie imprezy 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Student AZTreść komentarza: Świetny nauczyciel. Skarbnica wiedzy i to praktycznej. Szkoda, że nie będzie już z panem magistrem zajęć.Data dodania komentarza: 5.03.2026, 13:32Źródło komentarza: Z wojska do miejskiej spółki. Jakub Garbowski-Narkiewicz nowym prezesem ZUK w ZamościuAutor komentarza: Znawca tematuTreść komentarza: Nie wierzę, że bezpartyjny ani nie kolega kogoś z Ratusza. 100% KO lub PSL.Data dodania komentarza: 5.03.2026, 12:46Źródło komentarza: Z wojska do miejskiej spółki. Jakub Garbowski-Narkiewicz nowym prezesem ZUK w ZamościuAutor komentarza: A.Z.Treść komentarza: Dobrze. Trzeba wyedukować tych "osobników" od p. Brauna.Data dodania komentarza: 5.03.2026, 12:42Źródło komentarza: Zamość: Konferencja poświęcona Róży Luksemburg w 155. rocznicę jej urodzin [ZDJĘCIA]Autor komentarza: BrawoTreść komentarza: Ceny w sklepach żywności w górę POnad 50% a TFuSSk wyłączył żywność z koszyka inflacyjnego a to jest POdstawą bytu oszukańczo daje 5,3% wyrównania inflacyjnego zakłamanie hiPOkryzja a pamiętamy jak krzyczeli NEO POlitycy o praworządności.Data dodania komentarza: 5.03.2026, 11:49Źródło komentarza: Z czego rezygnują emeryci, żeby dociągnąć do pierwszego?Autor komentarza: MieszkankaTreść komentarza: Coraz wyższe podatki i opłaty w mieście, to przeżyć ciężko. Zadłużenie spłacane do ok. 2040r. Wnuki będą obciążone, z czego większość nie zdaje sobie sprawyData dodania komentarza: 5.03.2026, 11:35Źródło komentarza: Z czego rezygnują emeryci, żeby dociągnąć do pierwszego?Autor komentarza: Pamiętający wojnęTreść komentarza: Zbrodniczy napad Stanów Zjednoczonych i Izraela na IRAN giną dzieci kobiety HAŃBA TYCH co popierają ataki mają krew na rękach niewinnych kobiet dzieciData dodania komentarza: 5.03.2026, 10:43Źródło komentarza: Nowa strefa ograniczeń lotów nad wschodnią Polską
Reklama
Reklama
Reklama