Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 18 sierpnia 2022 12:06
Reklama

Gm. Krynice: Poeci mają swoje miejsce w Dzierżąni

Siódma edycja "Spotkania Poetów i Malarzy" w Dzierążni (gm. Krynice) ściągnęła poetów, malarzy oraz ich sympatyków z kilku powiatów. Recytowano, podziwiano obrazy, dyskutowano i słuchano płyt winylowych.
Gm. Krynice: Poeci mają swoje miejsce w Dzierżąni

Dorobek twórczy, w większości poświęcony rocznicy odzyskania niepodległości, zaprezentowało dwunastu recytatorów: Norbert Samulak,Franciszka Ogonowska, Irena Kucharska, Marian Adamczyk, Helena Machlarz, Jerzy Kij, Helena Kowaluk, Zuzanna Samulak, Mieczysław Zieńczuk, Feliks Kuna, Stanisława Różaniecka i Maria Garbarz.

Podczas spotkania odbyła się promocja książki Heleny Machlarz "Tak było" i wystawa prac malarskich autorstwa: Barbary DudekJerzego Kija,Zuzanny Samulak, Stanisławy Różanieckiej, Waldemara Mazurkiewicza Heleny Kowaluk. Uczestnicy sobotniego wydarzenia mieli okazję posłuchać przebojów lat 60. z płyt winylowych Janusza Puchały.

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: HrubieszowianinTreść komentarza: Jak dzwonisz na SOR że potrzebujesz pomocy to mówią że karetki nie ma proszę przyjechać a tu takie pieniążki sa wypłacane.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:55Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Sytuacja finansowa miasta jest nieciekawa nie wiem skat taki pesymist przecierz miasto wyludnia się a w mieście dochodowego przemysłu brakData dodania komentarza: 18.08.2022, 07:47Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ja palę gazem i tylko tym !!! , Chyba mam dostać 500 dopłaty do gazu a w sumie to gazownia a nie ja gotówkę otrzyma i co będę siedział w domu w futrze z jutro i czapką uszatka.A sąsiad biznesmen ma kominek i łapy wyciągnie po kasę 😀a tak nazeka???Data dodania komentarza: 18.08.2022, 07:15Źródło komentarza: 3 tysiące złotych na węgiel. Już można składać wnioski [WZÓR]Autor komentarza: OjojTreść komentarza: Jeszcze chwila takiego zarządzania i to miasto zostanie zlicytowane. Tak się kończy budowanie zamków na piasku. Coraz więcej ludzi przegląda na oczy i dowiaduje się, że rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej niż to co wypisuje się na fejsbuczku.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 23:28Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: lepsza zmianaTreść komentarza: O masz żyć nie umierać. a nawet chyba 5 lat nie rządziData dodania komentarza: 17.08.2022, 22:53Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: NeonowkaTreść komentarza: Tutaj leży pewien Jerzy. Pokój jego duszy. W prawo metr w lewo metr leżą jego uszy.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 21:49Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitala
Reklama
Reklama