Biłgoraj: Radna Beata Strzałka w radzie TVP

  • 14.03.2017, 10:00
  • lew
Biłgoraj: Radna Beata Strzałka w radzie TVP
Radna powiatu biłgorajskiego Beata Strzałka została powołana do Rady Programowej TVP Lublin.

Rada Mediów Narodowych powołała – w drodze uchwały – Radę Programową oddziału TVP w Lublinie. Wśród 15 nowych członków znalazła się radna powiatu biłgorajskiego – Beata Strzałka. Z naszego regionu w Radzie Programowej TVP Lublin pracować będą przez najbliższe 4 lata także poseł Sławomir Zawiślak (PiS) oraz burmistrz Tomaszowa Lubelskiego Wojciech Żukowski.

Rady programowe to ciała doradcze. Liczą po 15 członków: 10 wskazują ugrupowania parlamentarne, 5 wybiera Rada Mediów Narodowych spośród propozycji nadesłanych przez organizacje działające w sferze mediów i kultury.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kurwizja
Kurwizja 14.03.2017, 15:59
Pisowska telewizja dla ciemnego ludu!

Pozostałe