Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 15:48
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Po lubczyku ich poznacie
Po lubczyku ich poznacie
W Gminie Lubycza Królewska działa aż 17 kół gospodyń wiejskich. Jednym spośród nich jest KGW "Lubczyk", do którego należy obecnie siedemnaście gospodarnych i utalentowanych kobiet w wieku od 60 do 80 lat. Jesienią ich koło będzie obchodziło 6-lecie istnienia. 23.07.2017 09:55    1
Margaret gwiazdą Dni Tarnogrodu. Impreza już wkrótce
Margaret gwiazdą Dni Tarnogrodu. Impreza już wkrótce
Za niespełna dwa tygodnie Tarnogród będzie świętował. Dni miasteczka zaplanowano na początek sierpnia. Gwiazdą trzydniowej imprezy będzie popularna piosenkarka Margaret, ale wystąpi jeszcze wielu artystów, a atrakcji będzie mnóstwo. 23.07.2017 08:18
Reklama
Dworzyska mają już 550 lat. Dzisiaj urodzinowa impreza
Dworzyska mają już 550 lat. Dzisiaj urodzinowa impreza
Z okazji 550-lecia wsi Dworzyska (gm. Izbica) zaplanowano w tej miejscowości wielką urodzinową imprezę. Odbędzie się dzisiaj. Początek o godz. 15. Jednym z patronów medialnych jest redakcja Kroniki Tygodnia. 23.07.2017 07:15
Hrubieszów: Jak się strzec ASF? Będzie szkolenie
Hrubieszów: Jak się strzec ASF? Będzie szkolenie
Sytuacja epizootyczna w związku z afrykańskim pomorem świń w województwie lubelskim się pogarsza, dlatego powiatowy lekarz weterynarii w Hrubieszowie organizuje szkolenie na temat ASF. 23.07.2017 07:00
Gm. Uchanie: Nowy sekretarz to Tomasz Ożóg
Gm. Uchanie: Nowy sekretarz to Tomasz Ożóg
Nowym sekretarzem gminy Uchanie jest Tomasz Ożóg, były sekretarz powiatu hrubieszowskiego, który do niedawna był zatrudniony na samodzielnym stanowisku ds. funduszy pomocowych i zamówień publicznych w Urzędzie Gminy Uchanie. 23.07.2017 06:00
Gm. Tomaszów Lubelski: Zaradni uczniowie z Sabaudii
Gm. Tomaszów Lubelski: Zaradni uczniowie z Sabaudii
Aby zobaczyć morze Bałtyckie, gimnazjaliści z Sabaudii chodzili z kolędą, piekli i sprzedawali gofry, zbierali butelki i pozyskiwali sponsorów. Udało się. 23.07.2017 06:00    1
Gm. Susiec: Są unijne dotacje, będą inwestycje
Gm. Susiec: Są unijne dotacje, będą inwestycje
Gmina Susiec jest jedną z kilku, które otrzymają finansowe wsparcie z unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Dzięki dotacjom samorząd zrealizuje dwie spore inwestycje: modernizacja oczyszczalni w Suścu oraz budowa wodociągu i kanalizacji we wsi Rybnica. 22.07.2017 16:00    1
Kryształ Werbkowice - Tomasovia (ZDJĘCIA)
Kryształ Werbkowice - Tomasovia (ZDJĘCIA)
W dzisiejszym meczu sparingowym, rozegranym w Zamościu, Kryształ zremisował z Tomasovią 3:3 (2:2). 22.07.2017 15:33    2
Tomaszów Lubelski: Zaszczep psa przeciw wściekliźnie. Akcja rusza we wtorek
Tomaszów Lubelski: Zaszczep psa przeciw wściekliźnie. Akcja rusza we wtorek
Od wtorku 25 lipca do wtorku 8 sierpnia w Tomaszowie Lubelskim potrwa zbiorowa akcja szczepienia psów. Wiadomo już, które gabinety weterynaryjne są w nią włączyły. Wiadomo też, że właściciele nie poniosą żadnych kosztów, bo za wszystko płaci miasto. 22.07.2017 14:00
Zamość: Żydowskie zabytki na zdjęciach. Trwa Międzynarodowy Festiwal Fotografii WSCHODNIA 2017
Zamość: Żydowskie zabytki na zdjęciach. Trwa Międzynarodowy Festiwal Fotografii WSCHODNIA 2017
W czwartek (20 lipca) w Galerii BipeArt w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu otwarto jedną z wystaw zorganizowanych w ramach trwającego w mieście Międzynarodowego Festiwalu Fotografii WSCHODNIA 2017. 22.07.2017 13:03
Rodzinny festyn z susłem w Mokrem już jutro
Rodzinny festyn z susłem w Mokrem już jutro
Na godz. 15 w niedzielę (23 lipca) zaplanowano na boisku w Mokrem imprezę dla całych rodzin. Do udziału w pikniku zapraszają samorząd gminy Zamość oraz mieszkańcy Mokrego i Hubal. 22.07.2017 12:00
Panie z OSP Ulów i panowie z OSP Tarnoszyn najlepsi w powiecie
Panie z OSP Ulów i panowie z OSP Tarnoszyn najlepsi w powiecie
Już wiadomo, gdzie są najsprawniejsze strażaczki i najsprawniejsi strażacy w powiecie tomaszowskim. Zawody, które wyłoniły mistrzowskie ekipy rozegrano w Lubyczy Królewskiej. 22.07.2017 10:06    1
Gm. Tomaszów Lubelski: Rodzinny piknik w Rogóźnie już jutro
Gm. Tomaszów Lubelski: Rodzinny piknik w Rogóźnie już jutro
Kilka godzin niezłej zabawy szykuje się jutro (niedziela, 23 lipca) dla mieszkańców Rogóźna i wszystkich, którzy odwiedzą wioskę. Na popołudnie zaplanowano tam Piknik Rodzinny. Impreza zaczyna się o godz. 15. 22.07.2017 08:43
Zwierzyniec: 3. Roztoczańskiego Przeglądu Kapel Ludowych już dzisiaj
Zwierzyniec: 3. Roztoczańskiego Przeglądu Kapel Ludowych już dzisiaj
3. Roztoczańskiego Przeglądu Kapel Ludowych odbędzie się dzisiaj (sobota, 22 lipca) w Zwierzyńcu. Impreza na placu przy browarze połączona będzie z Jarmarkiem Roztoczańskim. 22.07.2017 08:30
Gm. Łukowa: Pierwszy wakacyjny rajd. Na rowerach po okolicy
Gm. Łukowa: Pierwszy wakacyjny rajd. Na rowerach po okolicy
Uczestnicy będą mieli do przejechania trasę liczącą prawie 40 km. Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej organizuje I Wakacyjny Rajd Rowerowy dla młodzieży i dorosłych. 22.07.2017 07:01
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: To ilu biednym dzieciom już pomogłaś? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: A jak tam sprawy sądowe? Konkretnie chodzi mi o aferę z zakupem paliwa dla karetek. Nie po myśli dyrektora, że temat ucichł? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:49 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: były prawownik Treść komentarza: Pan dyrektor na dzień dobry obciął premie pracownikom, to się na pensję uzbierało. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:47 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: teraz mądry ? Treść komentarza: Co zrobili dobrego ministrowie PIS w ciągu 8- miu lat.Radziwił, Szumowski, Cieszyński, Niedzielski, Sojka ??? Maseczki, agregatory, zastraszanie lekarzy, zwalnianie itd....... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:13 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: znowu nagonka PISu Treść komentarza: Praca na 8 godzin, nagle przywożą na blok pacjenta z wypadku, operacja, ale juz 16.00, więc lekarze zbierają się do domu a pacjent ???? nie ma wyjścia ,musi czekać do jutra. TEGO CHCECIE ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Najważniejszy pacjent Treść komentarza: Czy Przychodnię Rodzinną w Hrubieszowie też "przejmiecie"? przecież można być lekarzem rodzinnym jednocześnie na dyżurze w pogotowiu, Izbie przyjęć czy też na oddziele + dyżur telefonicznie nie mówiąc już o wizytach prywatnych. Ilu jest takich lekarzy? Najwyższy czas dać miejsca młodym lekarzom. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama