Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 02:32
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Hrubieszów: Paczki z żywnością dla najuboższych. Gdzie i kiedy je odebrać?
Hrubieszów: Paczki z żywnością dla najuboższych. Gdzie i kiedy je odebrać?
We wrześniu najuboższym mieszkańcom Hrubieszowa będą wydawane paczki żywnościowe. Aby je odebrać, trzeba mieć skierowanie z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, a później zgłosić się do Stowarzyszenia Przeciwdziałania Patologiom Społecznym „KRES”. 25.08.2017 08:03
Biłgorajskie: 49-latek bez prawa jazdy. Bo pędził samochodem przez wieś
Biłgorajskie: 49-latek bez prawa jazdy. Bo pędził samochodem przez wieś
Kolejny kierowca przez co najmniej trzy miesiące nie będzie mógł siadać za kierownicą. Tym razem dotyczy to 49-latka z gminy Łukowa, który na nadmiernym przekroczeniu prędkości został przyłapany w Smólsku Dużym pod Biłgorajem. 25.08.2017 07:00
Reklama
Po nawałnicach na Pomorzu. Nasi strażacy w akcji (ZDJĘCIA)
Po nawałnicach na Pomorzu. Nasi strażacy w akcji (ZDJĘCIA)
Straty były ogromne, liczyła się więc każda para rąk pomocy. Po nawałnicach, jakie przeszły na Pomorzu do pracy skierowano tam również strażaków z naszego województwa. W pododdziale "Lublin" nie zabrakło też funkcjonariuszy z Zamościa, Biłgoraja, Tomaszowa Lubelskiego i Szczebrzeszyna. 25.08.2017 07:00
Gm. Tomaszów Lubelski: Senior musi być aktywny
Gm. Tomaszów Lubelski: Senior musi być aktywny
Seniorzy z Majdanu Górnego grają, śpiewają, a jak trzeba to sprzątają. Członkowie Klubu Seniora "Relaks" w ramach relaksu posprzątali skwerek w swoje wiosce. 25.08.2017 06:00
Uroczystości w Komarowie w rocznicę bitwy
Uroczystości w Komarowie w rocznicę bitwy
W najbliższy weekend, w dniach 26-27 sierpnia odbędą się obchody 97. rocznicy Bitwy pod Komarowem. Uroczystości odbędą się w miejscu pamięci tego wydarzenia, w Wolicy Śniatyckiej, gdzie w 1920 roku rozegrała się największa bitwa kawaleryjska. 25.08.2017 06:00
Tomaszów Lubelski: Witold Pitura nowym dyrektorem SP nr 1
Tomaszów Lubelski: Witold Pitura nowym dyrektorem SP nr 1
Oficjalnie rozpocznie rządy w szkole 1 września, ale już w środę (23 sierpnia) Witold Pitura (na zdjęciu drugi z prawej) otrzymał zarządzenie o objęciu stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim. 24.08.2017 17:45
Tomaszów Lubelski: Wypadek na pasach przy ul. Piekarskiej. Dwie Ukrainki w szpitalu
Tomaszów Lubelski: Wypadek na pasach przy ul. Piekarskiej. Dwie Ukrainki w szpitalu
Do wypadku, w którym ucierpiały dwie obywatelki Ukrainy doszło dzisiaj rano przy ul. Piekarskiej w Tomaszowie Lubelskim, tuż przy tzw. Zielonym Rynku. Jadąca volkswagenem 47-latka potrąciła kobiety na przejściu dla pieszych. 24.08.2017 17:38    3
Głosujemy na Zagrodę Guciów!
Głosujemy na Zagrodę Guciów!
Zagroda Guciów walczy w rankingu National Geographic o tytuł jednego z 7 cudów Polski. Każdy może w tym pomóc. Wystarczy codziennie oddać jeden głos w internetowym głosowaniu. 24.08.2017 16:21    22
Józefów: Sztuka leczy. Wystawa terapeutycznego malarstwa w MOK
Józefów: Sztuka leczy. Wystawa terapeutycznego malarstwa w MOK
Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie zaprasza jutro (piątek, 25 sierpnia) na otwarcie wystawy prac Grażyny Sybirskiej-Wilk. Ekspozycja zatytułowana "Anioły" jest reklamowana jako malarstwo terapeutyczne, bo artystka przekonuje, że obrazami można leczyć, a użyte w nich barwy oglądających mogą pobudzać, wyciszać albo wprowadzać w stan harmonii. 24.08.2017 16:20
Było brzydko, jest ładnie. Przystanek w Krynicach odmalowany (ZDJĘCIA)
Było brzydko, jest ładnie. Przystanek w Krynicach odmalowany (ZDJĘCIA)
Zamiast wyblakłych ścian żywe kolory, a na nich wymalowany wzór dzierganej serwetki - tak teraz wygląda przystanek autobusowy w Krynicach, który przeszedł metamorfozę w ramach projektu "Krynickie inspiracje". Odnowione zostały także betonowe stoły na placu targowym. 24.08.2017 15:00    2    3
Lubycza Królewska: Włamywacze ujęci. Zrobili skok na wafelki, drażetki i piwo
Lubycza Królewska: Włamywacze ujęci. Zrobili skok na wafelki, drażetki i piwo
Najpierw wpadł 25-latek, a dzisiaj tomaszowscy policjanci zatrzymali jego młodszych kumpli w wieku 22 i 24 lat. Ta trójka dokonała włamania do sklepu i baru w Lubyczy Królewskiej. 24.08.2017 14:14    1
Poszukiwany 30-latek z Gozdowa zginął w wypadku pod Puławami. To samobójstwo?
Poszukiwany 30-latek z Gozdowa zginął w wypadku pod Puławami. To samobójstwo?
Tragiczny finał poszukiwań 30-letniego mieszkańca Gozdowa w gm. Werbkowice. Mężczyzna zginął w wypadku drogowym na ekspresowej drodze S-17 niedaleko węzła Kurów Wschód w powiecie puławskim. Toyota, którą kierował roztrzaskała się o betonową zaporę. 24.08.2017 12:00    1
Tomaszów Lubelski: Nowe nauczycielki mianowane. Burmistrz wręczył im awanse
Tomaszów Lubelski: Nowe nauczycielki mianowane. Burmistrz wręczył im awanse
Emilia Sikora-Felek, Halina Kuryło i Sylwia Jasina to nauczycielki tomaszowskich szkół, które od środy (23 sierpnia) już oficjalnie są awansowane na stopień nauczyciela mianowanego. 24.08.2017 11:00
Przez Tarnawatkę jak po stole. Są nowe drogi
Przez Tarnawatkę jak po stole. Są nowe drogi
Drogowcy zrobili, co do nich należało i kilka dróg w gminie Tarnawatka zostało ostatnio gruntownie przebudowanych. 24.08.2017 10:00
Komendant z Biłgoraja. Płk SG Jacek Szcząchor nowym szefem NOSG (ZDJĘCIA)
Komendant z Biłgoraja. Płk SG Jacek Szcząchor nowym szefem NOSG (ZDJĘCIA)
Pochodzący z Biłgoraja płk SG Jacek Szcząchor jest nowym szefem Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. W środę (23 sierpnia) zastąpił na tym stanowisku gen. bryg. SG Wojciecha Skowronka. 24.08.2017 08:18    1
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama