Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 22:46
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Biłgoraj: Ulice mają nowe nazwy. Mieszkańcy muszą zmienić dokumenty
Biłgoraj: Ulice mają nowe nazwy. Mieszkańcy muszą zmienić dokumenty
Nie ma już w Biłgoraju ulicy Gronczewskiego „Przepiórki”, z mapy miasta zniknęła również ulica I Armii Wojska Polskiego. Nazwy obu były sprzeczne z ustawą o zakazie propagowania komunizmu, zostały więc zmienione. To wiąże się z pewnymi obowiązkami dla mieszkańców. 02.09.2017 15:15
Tomaszów Lubelski: Odwiedziny gości z Ukrainy. Przyjedzie ich więcej
Tomaszów Lubelski: Odwiedziny gości z Ukrainy. Przyjedzie ich więcej
„Tomaszów Lubelski – sukces polskiej transformacji ustrojowej” to projekt, w ramach którego wizytę w Tomaszowie Lubelskim złożyły ostatnio delegacje dwóch ukraińskich miast. Przedsięwzięcie zostało dofinansowane przez MSZ. Niebawem do miasta przyjadą kolejni goście. 02.09.2017 14:00
Reklama
Zamość: Uczniowie Budowlanki byli w wakacje w Hiszpanii (ZDJĘCIA)
Zamość: Uczniowie Budowlanki byli w wakacje w Hiszpanii (ZDJĘCIA)
Wakacje to czas wypoczynku, ale przyjemne można z powodzeniem łączyć z pożytecznym. Przekonali się o tym uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Zamościu, którzy w sierpniu wyjechali na praktyki zawodowe do Sevilii w Hiszpanii. 02.09.2017 12:06
Hrubieszów: Przy ZSM nr 3 powstanie kompleks sportowy. Są na to pieniądze
Hrubieszów: Przy ZSM nr 3 powstanie kompleks sportowy. Są na to pieniądze
Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie to jedyna miejska placówka, która nie ma zaplecza sportowego z prawdziwego zdarzenia. Ale będzie mieć. To już pewne. 02.09.2017 10:00
Przez żołądek do współpracy, czyli goście z Hiszpanii w Telatynie (ZDJĘCIA)
Przez żołądek do współpracy, czyli goście z Hiszpanii w Telatynie (ZDJĘCIA)
Dwa dni trwała wizyta w Telatynie wizyta przedstawicieli hiszpańskiej firmy SÓLYDI, zajmującej się projektowaniem i produkcją oświetlenia LED. Zanim doszło do biznesowych rozmów o współpracy i wspólnych projektach, obie strony solidnie... się najadły. 02.09.2017 08:09
Biłgoraj: Akrobacje na dwóch kółkach, czyli rowerowe zawody w skateparku OSiR
Biłgoraj: Akrobacje na dwóch kółkach, czyli rowerowe zawody w skateparku OSiR
Pasjonaci rowerowych akrobacji przyjechali do Biłgoraja. W zawodach, które zorganizowano w skateparku przy Ośrodku Sportu i Rekreacji brali udział zawodnicy m.in. z Zamościa, Lublina, Wrocławia, Warszawy i Tomaszowa Lubelskiego. 02.09.2017 07:30
Zamość: Giełda Kolekcjonerska w ZDK
Zamość: Giełda Kolekcjonerska w ZDK
Na jutro (niedziela, 3 września) w Zamojskim Domu Kultury zaplanowano kolejną Giełdę Kolekcjonerską. 02.09.2017 07:01
Biłgoraj: Jak ma się zmienić Plac Wolności? Zobacz na wystawie
Biłgoraj: Jak ma się zmienić Plac Wolności? Zobacz na wystawie
Władze Biłgoraja chcą zrewitalizować, zmienić i odnowić Plac Wolności. Pomocny w tym miał być konkurs na koncepcję urbanistyczno-architektoniczną. Jak zmiany widzieli fachowcy? Można przekonać się, oglądając wystawę ich prac. 02.09.2017 06:00
Zamość pamięta. Uroczystości w rocznicę niemieckiej agresji (ZDJĘCIA)
Zamość pamięta. Uroczystości w rocznicę niemieckiej agresji (ZDJĘCIA)
W piątek, 1 września w Zamościu odbyły się obchody 78 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Najpierw w Katedrze Zamojskiej odprawiona została msza św. w intencji Ojczyzny, a następnie na Rotundzie odbyła się manifestacja patriotyczna z okolicznościowym wystąpieniem prezydenta miasta, modlitwą i apelem poległych. 02.09.2017 05:05
Gm. Biłgoraj: Pędził przez Sól jak wariat. Nie ma już prawa jazdy
Gm. Biłgoraj: Pędził przez Sól jak wariat. Nie ma już prawa jazdy
Jak się ma zbyt ciężką nogę, to się ponosi konsekwencje. Ale kierowcy jakby o tym nie pamiętali. Jak np. 30-latek z Podkarpacia, który w Soli pod Biłgorajem został zatrzymany przez tamtejszą drogówkę. 01.09.2017 17:50    1    1
Boccia na Rynku Wielkim - RELACJA + ZDJĘCIA
Boccia na Rynku Wielkim - RELACJA + ZDJĘCIA
Ponad 100 osób wzięło udział w turnieju Boccia Open, który odbył się 31 sierpnia na Rynku Wielkim. 01.09.2017 16:53
Gm. Telatyn: Wędkowali w Nowosiółkach. Kto był najlepszy?
Gm. Telatyn: Wędkowali w Nowosiółkach. Kto był najlepszy?
Andrzej Staszewski z Dutrowa i Miłosz Dobrowolski z Żulic był najlepszy podczas Zawodów Wędkarskich o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Wędkarzy i Ochrony Środowiska w Telatynie Romana Gawlika. Impreza odbyła się pod koniec sierpnia w Nowosiółkach. 01.09.2017 15:45
Tomaszów Lubelski: Komu alkohol, komu? Szkolenie dla sprzedawców w magistracie
Tomaszów Lubelski: Komu alkohol, komu? Szkolenie dla sprzedawców w magistracie
O zagrożeniach związanych ze spożywaniem alkoholu, ale też zasadach jego sprzedaży mówiono podczas szkolenia, które we wtorek (29 sierpnia) odbyło się w Urzędzie Miasta Tomaszów Lubelski. Uczestniczyły w nim osoby handlujące napojami "wyskokowymi". 01.09.2017 14:15
Ekipa z Izraela kręci materiał telewizyjny w Zamościu
Ekipa z Izraela kręci materiał telewizyjny w Zamościu
Zamość jako jeden z atrakcyjnych kierunków turystycznych wartych do zobaczenia w Polsce będzie zaprezentowany w telewizyjnym programie „Open Skies”, który realizuje telewizja z Izraela. 01.09.2017 13:00
Koszmar trwał miesiącami. Bułgar wykorzystywał i gwałcił 25-latkę
Koszmar trwał miesiącami. Bułgar wykorzystywał i gwałcił 25-latkę
Zarzut co najmniej sześciokrotnego zgwałcenia 25-letniej mieszkanki powiatu krasnostawskiego usłyszał wczoraj 31-letni obywatel Bułgarii. Mężczyzna miał też kobietę zmuszać do prostytucji. Sprawa ma charakter rozwojowy. 01.09.2017 12:00
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama