Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 03:59
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Gm. Skierbieszów: 27-latek chował marihuanę w kolorowych pudełkach. Miał tego 850 gramów
Gm. Skierbieszów: 27-latek chował marihuanę w kolorowych pudełkach. Miał tego 850 gramów
Za posiadanie sporej ilości narkotyków odpowie przed sądem 27-letni mieszkaniec gminy Skierbieszów. Policjanci znaleźli w jego domu 850 gramów marihuany. Narkotyczny susz mężczyzna chował do kolorowych, tekturowych pudełek. 08.10.2017 13:15    3    2
Z Algierii i Gruzji do Biłgoraja. Praktykantki AIESEC w ZSZiO
Z Algierii i Gruzji do Biłgoraja. Praktykantki AIESEC w ZSZiO
Marwa Dahmane pochodzi z Algierii, a Mariam Mchedlishvili z Gruzja. Obie spędziły ostatnio kilka dni w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, gdzie przyjechały jako praktykantki AIESEC w ramach realizacji projektu World Talks. 08.10.2017 13:00
Reklama
Gm. Komarów-Osada: Będzie ciemno. Wyłączą prąd w kilku miejscowościach
Gm. Komarów-Osada: Będzie ciemno. Wyłączą prąd w kilku miejscowościach
PGE Dystrybucja zaplanowała na nadchodzący tydzień przerwy w dostawie energii elektrycznej w kilku miejscowościach. Prądu nie będzie w czwartek i w sobotę (12, 14 października). 08.10.2017 11:00
Gm. Zamość: 58-latek wyniósł rurę z budowy w Chyżej. Zatrzymała go policja
Gm. Zamość: 58-latek wyniósł rurę z budowy w Chyżej. Zatrzymała go policja
Za kradzież rury przepustowej z budowy w Chyżej (gm. Zamość) odpowie 58-letni mężczyzna. Policjanci go namierzyli i zatrzymali, a sprawca przyznał się do winy. 08.10.2017 10:29
Gm. Frampol: Pozbądź się rupieci. Zbiórka śmieci wielkogabarytowych
Gm. Frampol: Pozbądź się rupieci. Zbiórka śmieci wielkogabarytowych
Jest okazja na pozbycie się starych mebli, zużytego sprzętu, niepotrzebnych opon, ale też chemikaliów i opakowań po nich, a także odzieży. W gminie Frampol będzie prowadzona w tym miesiącu zbiórka śmieci wielkogabarytowych. 08.10.2017 09:00
Gm. Zamość: Dzień Papieski w GOK Wysokie już dzisiaj
Gm. Zamość: Dzień Papieski w GOK Wysokie już dzisiaj
Idźcie naprzód z nadzieją - to haslo zaplanowanego na dzisiaj w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysokiem (gm. Zamość) Dnia Papieskiego. Wydarzenie organizują Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży i stypendyści Fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia”. 08.10.2017 08:00
Gm. Tomaszów Lubelski: Święto Pieczonego Ziemniaka w Pasiekach
Gm. Tomaszów Lubelski: Święto Pieczonego Ziemniaka w Pasiekach
Gminny Ośrodek Kultury w Podhorcach organizuje dzisiaj w Pasiekach (gm. Tomaszów Lubelski) plenerową imprezę. Wstęp wolny dla wszystkich chętnych. 08.10.2017 07:00
Zamość: 100 lat minęło. SP nr 2 szykuje wielką wystawę na jubileusz
Zamość: 100 lat minęło. SP nr 2 szykuje wielką wystawę na jubileusz
Plan jest ciekawy i ambitny, ale bez pomocy tych, którzy uczęszczali do Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu, nie uda się go zrealizować. Placówka chce zorganizować wielką wystawę zdjęć z okazji jubileuszu swojego 100-lecia. I liczy na pomoc absolwentów. 08.10.2017 06:03    2
Zamość: Dzień Zwierzaka w Galerii Twierdza
Zamość: Dzień Zwierzaka w Galerii Twierdza
Światowy Dzień Zwierząt przypada 4 października, a Dzień Zwierzaka w zamojskiej Galerii Twierdza odbędzie się nieco później. Wydarzenie, które ma promować przyjaźń między ludźmi i zwierzętami, zaplanowano na niedzielę, 15 października. 08.10.2017 06:00
Gm. Tomaszów Lubelski: Uczniowie szkoły w Podhorcach stworzyli własny ogród
Gm. Tomaszów Lubelski: Uczniowie szkoły w Podhorcach stworzyli własny ogród
Prace nad aranżacją terenu wokół szkoły trochę trwały, ale dobiegły końca i ogród w Podhorcach jest już gotowy. Jego otwarcie odbyło się z pompą i było okazją do organizacji integracyjnego spotkania. 07.10.2017 16:00    1
Werbkowice: Podziękowania dla wójta od komendanta
Werbkowice: Podziękowania dla wójta od komendanta
Lech Bojko, wójt Werbkowic jest kolejnym hrubieszowskim samorządowcem, któremu wizytę złożył ostatnio komendant powiatowy policji, by przekazać list z podziękowaniami od komendanta wojewódzkiego. 07.10.2017 13:10
Konkurs kulinarny: Jesienne słodkości. Czekamy na Wasze przepisy
Konkurs kulinarny: Jesienne słodkości. Czekamy na Wasze przepisy
Już tylko kilkanaście dni zostało na to, aby wziąć udział w kulinarnym konkursie Kroniki Tygodnia i marki Delecta. Na Wasze przepisy na jesienne desery czekamy do wtorku (16 października). 07.10.2017 11:30    4
Tomaszów Lubelski: OHP organizuje szkolenia i staże zawodowe. Skorzystaj!
Tomaszów Lubelski: OHP organizuje szkolenia i staże zawodowe. Skorzystaj!
To szansa na zdobycie umiejętności, a później znalezienie pracy. Ośrodek OHP w Tomaszowie Lubelskim realizuje projekt „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI”. Mogą w nim wziąć udział młodzi ludzie, mieszkańcy województwa lubelskiego, między 18 a 25 rokiem życia. 07.10.2017 10:39
Zamość: Za pan brat z ortografią. PWSZ i II LO organizują dyktando
Zamość: Za pan brat z ortografią. PWSZ i II LO organizują dyktando
To będzie już dziewiąta edycja konkursu dla mistrzów polskiej ortografii. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa i II Liceum Ogólnokształcące w Zamościu zapraszają gimnazjalistów i uczniów szkół średnich do udziału w Zamojskim Dyktandzie. 07.10.2017 09:18
Telatyn: Gmina szykuje świąteczną wystawę. Pomóżcie ją przygotować
Telatyn: Gmina szykuje świąteczną wystawę. Pomóżcie ją przygotować
W domowych archiwach na pewno są pamiątkowe zdjęcia ze świąt Bożego Narodzenia. Z pewnością nie brakuje też takich, które ukazują uroki zimy. Gmina Telatyn chciałaby z nich przygotować wystawę, dlatego apeluje do mieszkańców o udostępnianie fotografii. 07.10.2017 08:00
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: chodźmy na ławeczke Treść komentarza: Taki ukrop na dworze a wy ciągle tylko pieniądze i pieniądze, na co tyle pieniędzy seniorom, dają wnukom, dzieciom jakby oni byli niepełnosprawni i nie potrafią sami zarobić. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:32 Źródło komentarza: Wiemy, kiedy ZUS wypłaci czternastki. Tyle dostaną seniorzy w tym roku Autor komentarza: Tswl Treść komentarza: Niech Kupczyk się pochwali za ile kupił mieszkania od wojska? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 11:27 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Gratulacje odwagi wpisania mojego wpisu, artykułu afery brak strach zrozumiały my też tak się czujemy Data dodania komentarza: 25.06.2026, 08:12 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Patoliczny system tbs Treść komentarza: Tbsy mają jak widać słusznie fatalną renomę. Zawyżone koszty zarządzania i uwieszenie kosztów "wybrańców" latami na szyji pracujących obywateli. Zależy jakie majm zarobki prezes, rada nadzorcza i księgowość. Miejmy nadzieję, że podobne do większości mieszkańców. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 21:46 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki Autor komentarza: Z TL. Treść komentarza: Panie Galecki powinien zes sie czlowieku tylko wstydzic i sie glupio nie tłumaczyć za swoje czyny bo jestescie w tym zdolni jak cała patologia Pis. Ważna była kabza dla swojego wypasionego koryta nie patrzac na okropne zadłużenie niespotykana skale szpitala . Data dodania komentarza: 24.06.2026, 20:06 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: asd Treść komentarza: Ale jak trzeba było mandat i punkty przyjąć, to dzwonił do Karwana, żeby ten zagadał z komendantem drogówki... Jaki uczciiiiwyyy! Data dodania komentarza: 24.06.2026, 16:25 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama