Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 10:44
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Zamość: Dzieciaki z Przedszkola nr 15 są już po ślubowaniu(FOTOGALERIA)
Zamość: Dzieciaki z Przedszkola nr 15 są już po ślubowaniu(FOTOGALERIA)
Piątkowe popołudnie było wyjątkowe dla maluchów z ,,zerówki'' uczęszczających do Przedszkola nr 15 w Zamościu. W budynku Zespołu Szkół nr 4 w Zamościu im. Stefana Batorego o 14.30 odbyło się pasowanie ,,na starszaka'' grupy przedszkolnej. 10.11.2017 17:10
Świeć się po zmroku! Policjanci rozdają pieszym odblaski
Świeć się po zmroku! Policjanci rozdają pieszym odblaski
Mała odblaskowa opaska, znaczek albo kamizelka mogą uratować życie. Tomaszowscy policjanci przekonują o tym mieszkańców powiatu i rozdają im odblaski. Tak realizowana jest akcja „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. 10.11.2017 16:30    3    1
Reklama
Pociągi wracają do Hrubieszowa. Znamy rozkład jazdy
Pociągi wracają do Hrubieszowa. Znamy rozkład jazdy
To już pewna wiadomość. 10 grudnia, po 13 latach przerwy na dworzec kolejowy w Hrubieszowie znowu wjedzie pasażerski pociąg. To będzie Intercity Hetman, którym znad Huczwy da się dojechać na drugi koniec Polski, aż do Szczecina. 10.11.2017 15:06    13    9
Typer Kroniki Tygodnia - Huczwa wygra w Hrubieszowie?
Typer Kroniki Tygodnia - Huczwa wygra w Hrubieszowie?
Ostatnią kolejkę rundy jesiennej typuje wieloletni działacz Olendra Sól - Lucjan Kupczak. 10.11.2017 14:24
Starszy pan zbłądził w lesie. Do domu pomogli mu wrócić policjanci
Starszy pan zbłądził w lesie. Do domu pomogli mu wrócić policjanci
87-letni mężczyzna wybrał się w czwartek (9 listopada) do lasu, ale zabłądził. Szukał drogi powrotnej i nie potrafił jej znaleźć. Na szczęście z pomocą przyszedł przypadkowy kierowca, a później policjanci, którzy odwieźli staruszka do domu. 10.11.2017 14:00
Rozbił po pijanemu cudzy samochód, więc wymyślił, że auto ukradli
Rozbił po pijanemu cudzy samochód, więc wymyślił, że auto ukradli
Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie odpowie 24-letni mieszkaniec gminy Miączyn. Mężczyzna nazmyślał, zgłaszając się na policję, bo bał się odpowiedzialności za to, co zrobił. 10.11.2017 13:03
Wypadek w Mirczu. Volkswagen zderzył się z audi. Dwie osoby ranne
Wypadek w Mirczu. Volkswagen zderzył się z audi. Dwie osoby ranne
43-letni mężczyzna i 50-letnia kobieta trafili do szpitala po wypadku, który dzisiaj (piątek, 10 listopada) rano wydarzył się w Mirczu. Doszło tam do zderzenie volkswagena transportera z audi. 10.11.2017 12:28
Józefów: Uczcili niepodległość w biegach ulicznych (ZDJĘCIA, WYNIKI)
Józefów: Uczcili niepodległość w biegach ulicznych (ZDJĘCIA, WYNIKI)
To już tradycja, że jednym z elementów obchodów kolejnych rocznic odzyskania przez Polskę Niepodległości są w Józefowie biegi uliczne. Tegoroczne odbyły się wczoraj. Na stacie stanęło aż 120 młodych ludzi. 10.11.2017 12:15
Zamość: Biało-czerwona dla niepodległej Polski. Żywa flaga na Rynku Wielkim
Zamość: Biało-czerwona dla niepodległej Polski. Żywa flaga na Rynku Wielkim
Dzisiejszy happening, podczas którego zamojska młodzież ułożyła na Rynku Wielkim narodową flagę z biało-czerwonych róż był jednym z elementów obchodów 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 10.11.2017 11:09    1    1
Hrubieszów: Pomoc przyszła w ostatniej chwili. Przemarznięta staruszka leżała w rowie
Hrubieszów: Pomoc przyszła w ostatniej chwili. Przemarznięta staruszka leżała w rowie
Zakrojone na szeroką skalę poszukiwania 88-letniej mieszkanki gm. Hrubieszów doprowadziły do odnalezienia starszej pani. Była przemarznięta, słaba, leżała w rowie ok. kilometr od swojego domu. 10.11.2017 10:33    1
Potok Górny: Przeżyli z sobą 50 lat. Świętowali złote gody
Potok Górny: Przeżyli z sobą 50 lat. Świętowali złote gody
Czternaście małżeństw z gminy Potok Górny uczestniczyło ostatnio w wyjątkowej dla nich uroczystości. Małżonkowie byli bohaterami złotych godów, które zorganizowała dla nich gmina. 10.11.2017 10:30
Zamość: Przedszkolaki uczciły Niepodległą (FOTOGALERIA)
Zamość: Przedszkolaki uczciły Niepodległą (FOTOGALERIA)
Dzieci z zamojskich szkół i przedszkoli pamiętają o 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wychowankowie Przedszkola nr 12 w Zamościu, w piątek 10 listopada o 10:30 wystąpili z okolicznościowym programem. 10.11.2017 09:39    2
Gm. Zamość: W szkołach powstaną nowoczesne pracownie komputerowe i przyrodnicze. Są na to pieniądze
Gm. Zamość: W szkołach powstaną nowoczesne pracownie komputerowe i przyrodnicze. Są na to pieniądze
Dotacja wyniesie ponad 1,3 mln złotych, samorząd dołoży do tego niespełna 250 tys. i w kilku szkołach gminy Zamość powstaną nowoczesne pracownie komputerowe i przyrodnicze. 10.11.2017 09:10
Świętujemy 11 listopada. Uroczystości w całym regionie
Świętujemy 11 listopada. Uroczystości w całym regionie
Jak co roku mieszkańcy Zamojszczyzny będą świętować rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Będą msze święte w intencji Ojczyzny, manifestacje patriotyczne, wystawy i koncerty. Ale też biegi uliczne i rajdy. 10.11.2017 08:00
Tomaszowskie ślady Marszałka Józefa Piłsudskiego
Tomaszowskie ślady Marszałka Józefa Piłsudskiego
Przed Szkołą Podstawową nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego stanie popiersie Marszałka. To będzie jego pierwszy obiekt w mieście. Uczniowie tomaszowskich szkół uczestniczą też w projekcie "Tomaszowskie ślady Józefa Piłsudskiego", który realizuje Fundacja Rozwoju Centrum Edukacyjno-Kongresowego w Tomaszowie Lubelskim. 10.11.2017 07:00    1
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Gratulacje odwagi wpisania mojego wpisu, artykułu afery brak strach zrozumiały my też tak się czujemy Data dodania komentarza: 25.06.2026, 08:12 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Patoliczny system tbs Treść komentarza: Tbsy mają jak widać słusznie fatalną renomę. Zawyżone koszty zarządzania i uwieszenie kosztów "wybrańców" latami na szyji pracujących obywateli. Zależy jakie majm zarobki prezes, rada nadzorcza i księgowość. Miejmy nadzieję, że podobne do większości mieszkańców. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 21:46 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki Autor komentarza: Z TL. Treść komentarza: Panie Galecki powinien zes sie czlowieku tylko wstydzic i sie glupio nie tłumaczyć za swoje czyny bo jestescie w tym zdolni jak cała patologia Pis. Ważna była kabza dla swojego wypasionego koryta nie patrzac na okropne zadłużenie niespotykana skale szpitala . Data dodania komentarza: 24.06.2026, 20:06 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: asd Treść komentarza: Ale jak trzeba było mandat i punkty przyjąć, to dzwonił do Karwana, żeby ten zagadał z komendantem drogówki... Jaki uczciiiiwyyy! Data dodania komentarza: 24.06.2026, 16:25 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Podatnik. Treść komentarza: Na hulanki pieniądze są a most w Terebińcu po kosztach ale co tam jak się bawić to się bawić drzwi wyjebać okno wstawić.😜. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:59 Źródło komentarza: Skaner i inne gwiazdy disco polo opanują scenę z okazji Dnia Gminy Werbkowice Autor komentarza: Z Treść komentarza: A co by było, gdyby powiedzieli: nie damy! Kto by wyleciał? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:28 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama