Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 11:34
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Tomaszów Lub.

Reklama
Gm. Susiec: 19-latek wpadł z narkotykami
Gm. Susiec: 19-latek wpadł z narkotykami
Trochę marihuany chował w domu, resztę w lesie. 19-latkowi z gminy Susiec za posiadanie narkotyków grozić może do 3 lat więzienia. 23.07.2020 08:56
Rozmowy o cerkwi w Kniaziach (TYLKO W GAZECIE)
Rozmowy o cerkwi w Kniaziach (TYLKO W GAZECIE)
Wygląda na to, że jednak uda się dojść do porozumienia w kwestii ratowania słynnej cerkwi. 23.07.2020 07:09    2
Reklama
Bełżec: Jak nie ASF to koronawirus (TYLKO W GAZECIE)
Bełżec: Jak nie ASF to koronawirus (TYLKO W GAZECIE)
Już drugi rok z rzędu nie będzie Jarmarku św. Wawrzyńca w Bełżcu. W ub. roku na przeszkodzie stanął zakaz organizowania zgromadzeń i widowisk w związku z ASF, w tym roku pandemia koronawirusa. 23.07.2020 06:10
Gm. Ulhówek: W Rzeczycy rzeka czeka (TYLKO W GAZECIE)
Gm. Ulhówek: W Rzeczycy rzeka czeka (TYLKO W GAZECIE)
Przez wioskę Rzeczyca płynie rzeczka o tej samej nazwie. Niegdyś kąpały się w niej miejscowe dzieci. W ostatnich latach ledwie ją było widać spod wysokich traw. Ale to się zmieniło i dzieciaki znów mają się gdzie pluskać. 23.07.2020 06:00
Dwa rozbite audi. Jednym jechał pijany, drugim nastolatek
Dwa rozbite audi. Jednym jechał pijany, drugim nastolatek
Do dwóch bardzo groźnych zdarzeń z udziałem samochodów audi doszło nocą z niedzieli na poniedziałek (19/20 lipca) w powiecie tomaszowskim. Jeden z kierowców był tak pijany, że nie mógł dmuchnąć w alkomat. Drugi to 17-latek. Obaj rozbili auta na ścianach budynków. 22.07.2020 08:00    1
Dumka na dwa serca, czyli jak jest w Bełżcu? (TYLKO W GAZECIE)
Dumka na dwa serca, czyli jak jest w Bełżcu? (TYLKO W GAZECIE)
Niby narzekają, niby nie wszystko gra, ale jak przychodzi co do czego, to okazuje się, że zastrzeżeń nie ma. Więc jak naprawdę wygląda sytuacja w Bełżcu? 22.07.2020 07:00    1
Basen w Tomaszowie Lub. otwarty
Basen w Tomaszowie Lub. otwarty
17 lipca otwarto uroczyście krytą pływalnię w Tomaszowie Lubelskim. Dzień później mogli z niej i to za darmo korzystać mieszkańcy miasta. Chętnych nie brakowało. I wszyscy byli basenem zachwyceni. 22.07.2020 06:23
Niech żyje kobieca solidarność! (TYLKO W GAZECIE)
Niech żyje kobieca solidarność! (TYLKO W GAZECIE)
Współpracować ze sobą warto, a czasem nawet podzielić się pozyskaną na społeczny cel gotówką. Panie z KGW o tym wiedzą. 21.07.2020 13:42
Hrebenne: Ukrainiec wiózł do Polski amunicję
Hrebenne: Ukrainiec wiózł do Polski amunicję
Po co mu to było? Nie wiadomo. Tak czy inaczej 50-letni Ukrainiec, który wiózł do Polski amunicję, nie przekroczył z nią granicy. Został zatrzymany w Hrebennem. 21.07.2020 13:05
Lato z komarami, lato... swędzące (TYLKO W GAZECIE)
Lato z komarami, lato... swędzące (TYLKO W GAZECIE)
Uciążliwe owady mają się w Zamościu dobrze, bo miasto stawia na ekologię i oszczędności. 21.07.2020 07:27
Strach padł na rodziców. Obcy jeżdżą w czarnych mazdach (TYLKO W GAZECIE)
Strach padł na rodziców. Obcy jeżdżą w czarnych mazdach (TYLKO W GAZECIE)
W Józefówce i Rachaniach rodzice boją się wypuszczać dzieci z domów. Jeśli już gdzieś idą, to w towarzystwie dorosłych. Opustoszały place zabaw, dzieciaki nie jeżdżą na rowerach ani na rolkach. Dlaczego? 21.07.2020 05:32    16
Już od wtorku nowa Kronika Tygodnia
Już od wtorku nowa Kronika Tygodnia
Już jutro ukaże się kolejne wydanie Kroniki Tygodnia. Naprawdę warto po nie sięgnąć i przeczytać "od deski do deski". Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo ciekawych tematów. Jakich? 20.07.2020 17:23
Piknik w Posadowie (DUŻO ZDJĘĆ)
Piknik w Posadowie (DUŻO ZDJĘĆ)
W niedzielne popołudnie 12 lipca br. w Grodzie Posadów odbył się VI Rodzinny Sportowy Piknik ,,Z myślą o misjonarzach", któremu przyświecała idea wsparcia misji i podejmowanych na całym świecie działań misyjnych. Biletem wstępu była cegiełka na wsparcie misji. Łącznie na cele misyjne zebrano 8000,00zł. 20.07.2020 08:12    1
Zamiast kwiatków, sadzonki konopi. 23-latek odpowie za uprawę narkotycznych roślin
Zamiast kwiatków, sadzonki konopi. 23-latek odpowie za uprawę narkotycznych roślin
Jedną sadzonkę miał obok łóżka, sześć pozostałych ustawił na balkonie. W mieszkaniu 23-letniego mężczyzny tomaszowscy kryminalni znaleźli nie tylko konopie, ale również marihuanę. 19.07.2020 13:19    1
Gm. Susiec. Na dwóch kółkach wokół zalewu w Majdanie Sopockim
Gm. Susiec. Na dwóch kółkach wokół zalewu w Majdanie Sopockim
Za jakiś czas wokół zalewu w Majdanie Sopockim będzie można przejechać się rowerową ścieżką. Właśnie trwa jej wytyczanie. 19.07.2020 07:07    1    1
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: myśl samodzielnie Treść komentarza: Ty na prawdę tak myślisz ? myślałem, że tylko stary kaczyński tak plecie, coś ,gdzieś, od kogoś usłyszał i głosi ploty na całą Polskę. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:52 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: wd Treść komentarza: Bo lekarzy jest za mało. A szpitali za dużo, choć dziwnie to brzmi. Stąd tak wysokie zarobki. Jest po prostu popyt, lekarze wybierają w ofertach. I coraz więcej nazwisk z Ukrainy i Białorusi. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:44 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: wad Treść komentarza: Słońce męczy. I nie trzeba szybko jechać. Sporo zależy od wypoczęcia i stanu zdrowia. Niejeden wypadek spowodował ktoś jadący spokojnie poniżej limitu autostradą, tyle że słońce go zmęczyło i monotonia. Czasem warto pojechać dynamiczniej, żeby nie dać się znużeniu. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:38 Źródło komentarza: Latem ginie na drogach najwięcej osób. Słońce usypia czujność kierowców Autor komentarza: ale jaja Treść komentarza: Kondolencje Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:32 Źródło komentarza: Burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska otrzymała zielone światło od rady miejskiej Autor komentarza: Haha Treść komentarza: Wody brak a wszystkie 3 tamy otwarte PATOLOGIA władzy Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:31 Źródło komentarza: Nasila się kryzys wodny w gminie Hrubieszów. "Krany mogą wyschnąć" Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: Wcześniej za TFuSSka sprzedawali skórki teraz mordują na SORach. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 05:35 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie
Reklama
Reklama
Reklama