Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 11:35
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Tomaszów Lub.

Reklama
Uciekał z narkotykami i... pieskiem na ręku (FILM)
Uciekał z narkotykami i... pieskiem na ręku (FILM)
Kryminalni z tomaszowskiej komendy zatrzymali 18-latka, który posiadał przy sobie znaczne ilości środków odurzających. Mężczyzna próbował uciec funkcjonariuszom z pieskiem na ręku. Teraz odpowie za posiadanie i udzielanie narkotyków. Policjanci wnioskują o tymczasowy areszt. 18.07.2020 10:16    3    2
Gm. Tarnawatka: Trzy inwestycje na raz
Gm. Tarnawatka: Trzy inwestycje na raz
W Tarnawatce urzędnicy doczekali się remontu budynku Urzędu Gminy, a mieszkańcy dwóch dróg w Paucznem i Podhuciu. 18.07.2020 06:39
Reklama
Wypocznij z Kroniką Tygodnia. Wygraj wycieczkę!
Wypocznij z Kroniką Tygodnia. Wygraj wycieczkę!
Zapraszamy Was do udziału w wakacyjnym konkursie. Do wygrania jest dwuosobowy voucher o wartości 1 000 zł na weekendowy pobyt w górach, nad morzem lub innym miejscu dostępnym w ofercie Biura Podróży Travel Time oraz dwuosobowa wycieczka do Lwowa, a także nagrody dodatkowe: 2-osobowa wejściówka do Archipelagu Roztocze, vouchery na spływ kajakowy. 18.07.2020 06:00    1    1
Tomaszów Lubelski: Kierowca bez uprawnień, a pasażer z narkotykami
Tomaszów Lubelski: Kierowca bez uprawnień, a pasażer z narkotykami
Tomaszowscy policjanci zatrzymali w czwartek (16 lipca) dwóch mężczyzn podróżujących volkswagenem. W samochodzie znaleźli narkotyki. Ustalili też, że kierujący miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Auto zostało odholowane na parking strzeżony. 18.07.2020 05:35    2    3
Tomaszów Lubelski: Zderzenie busa z osobówką. 6 osób w szpitalu
Tomaszów Lubelski: Zderzenie busa z osobówką. 6 osób w szpitalu
Wyglądało to bardzo groźnie. W czwartek, 16 lipca na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i leśnej w Tomaszowie Lubelskim bus zderzył się z samochodem osobowym. Do szpitala trafiło 6 poszkodowanych. 17.07.2020 11:24
Tomaszów Lubelski: 41-latek wpadł z narkotykami
Tomaszów Lubelski: 41-latek wpadł z narkotykami
Nawet 3 lata wiezienia grożą 41-letniemu mieszkańcowi Tomaszowa Lubelskiego za posiadanie narkotyków. Policjanci znaleźli u niego marihuanę. 17.07.2020 09:15
W zespole jak w rodzinie
W zespole jak w rodzinie
40-lecie i 50-lecie – takie jubileusze świętuje się hucznie. Jednak nie w czasie epidemii. Zespoły śpiewaczo-obrzędowe Jezioranki i Jutrzenka mają w tym roku skromniejsze urodziny, ale i tak pełne najserdeczniejszych życzeń i pochwał. 17.07.2020 08:00
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Jeden z nowych przypadków jest w pow. tomaszowskim
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Jeden z nowych przypadków jest w pow. tomaszowskim
Wczoraj jeden nowy przypadek SARS-CoV-2 potwierdzono w powiecie hrubieszowskim, dzisiaj jest także jeden w powiecie tomaszowskim. Oba dotyczą osób, które przeszły testy w ramach kwarantanny granicznej. 16.07.2020 10:32
Kol. Czartowiec: Będzie nowa figurka
Kol. Czartowiec: Będzie nowa figurka
Nie wiadomo kto rozbił figurkę Matki Boskiej stojącej w kapliczce na Maksajce w Kol. Czartowiec. Nie był to żaden wielki zabytek, ale i tak żal. Ważne, że szybko znalazła się osoba, która podarowała nową, bardzo podobną. 16.07.2020 07:00
Tomaszów Lubelski: ZUS po przebudowie
Tomaszów Lubelski: ZUS po przebudowie
Od ub. tygodnia interesanci tomaszowskiego ZUS-u korzystają z nowej, klimatyzowanej sali obsługi. A przed budynkiem wygospodarowano cztery dodatkowe miejsca parkingowe. 16.07.2020 06:00
Na pielgrzymkę do Nabroża
Na pielgrzymkę do Nabroża
16 lipca, w święto Matki Bożej Szkaplerznej, jak co roku sołtysi z diecezji zamojsko-lubaczowskiej będą pielgrzymować do Sanktuarium Maryjnego w Nabrożu. Tym razem nie odbędzie się organizowany po pielgrzymce piknik. 15.07.2020 15:00
Sztafeta pielgrzymów pójdzie na Jasną Górę (TYLKO W GAZECIE)
Sztafeta pielgrzymów pójdzie na Jasną Górę (TYLKO W GAZECIE)
Tegoroczna, 38. pielgrzymka piesza diecezji zamojsko-lubaczowskiej na Jasną Górę będzie zupełnie inna niż bywało to przez lata. Ma mieć formę sztafety. 15.07.2020 14:00    2    1
Gm. Telatyn: Zawody wędkarskie w Łykoszynie (WYNIKI, ZDJĘCIA)
Gm. Telatyn: Zawody wędkarskie w Łykoszynie (WYNIKI, ZDJĘCIA)
W niedzielę, 12 lipca odbyły się na stawie w Łykoszynie Zawody Wędkarskie, których organizatorem był tamtejszy Zarząd Koła Wędkarskiego. Zawody zgromadziły kilkunastu miłośników wędkowania, którzy z wielką pasją oddali się swojemu hobby. 14.07.2020 15:17
Szarlotki i inne smakołyki, czyli półfinał konkursu "Kobieta Gospodarna Wyjątkowa"
Szarlotki i inne smakołyki, czyli półfinał konkursu "Kobieta Gospodarna Wyjątkowa"
W miniony weekend odbył się w Zamościu trzeci półfinał konkursu wojewódzkiego "Kobieta Gospodarna Wyjątkowa". W hali sportowej OSiR spotkały się panie z kół gospodyń wiejskich i stowarzyszeń z powiatów: zamojskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego, biłgorajskiego i janowskiego. 14.07.2020 12:09    1    2
Łaszczów: Taka sobie głupia zabawa (TYLKO W GAZECIE)
Łaszczów: Taka sobie głupia zabawa (TYLKO W GAZECIE)
Jak dopaść wandala? Nie pozwolić ukryć mu się w mroku i zrobić mu zdjęcie. 14.07.2020 09:00
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: myśl samodzielnie Treść komentarza: Ty na prawdę tak myślisz ? myślałem, że tylko stary kaczyński tak plecie, coś ,gdzieś, od kogoś usłyszał i głosi ploty na całą Polskę. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:52 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: wd Treść komentarza: Bo lekarzy jest za mało. A szpitali za dużo, choć dziwnie to brzmi. Stąd tak wysokie zarobki. Jest po prostu popyt, lekarze wybierają w ofertach. I coraz więcej nazwisk z Ukrainy i Białorusi. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:44 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: wad Treść komentarza: Słońce męczy. I nie trzeba szybko jechać. Sporo zależy od wypoczęcia i stanu zdrowia. Niejeden wypadek spowodował ktoś jadący spokojnie poniżej limitu autostradą, tyle że słońce go zmęczyło i monotonia. Czasem warto pojechać dynamiczniej, żeby nie dać się znużeniu. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:38 Źródło komentarza: Latem ginie na drogach najwięcej osób. Słońce usypia czujność kierowców Autor komentarza: ale jaja Treść komentarza: Kondolencje Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:32 Źródło komentarza: Burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska otrzymała zielone światło od rady miejskiej Autor komentarza: Haha Treść komentarza: Wody brak a wszystkie 3 tamy otwarte PATOLOGIA władzy Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:31 Źródło komentarza: Nasila się kryzys wodny w gminie Hrubieszów. "Krany mogą wyschnąć" Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: Wcześniej za TFuSSka sprzedawali skórki teraz mordują na SORach. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 05:35 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie
Reklama
Reklama
Reklama