Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 21 marca 2026 04:03
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Lubycza Królewska: Policja chwali nastolatków za ich zachowanie

Brawo za uczciwość. Młodzież z Lubyczy w altance w parku znalazła portfel z pieniędzmi i dokumentami. Wszystko przekazali policjantom, a oni odszukali właściciela.
Wzorową i obywatelską postawą wykazała się młodzież z Lubyczy Królewskiej, która w altance w parku znalazła portfel z pieniędzmi i dokumentami.
Wzorową i obywatelską postawą wykazała się młodzież z Lubyczy Królewskiej, która w altance w parku znalazła portfel z pieniędzmi i dokumentami.

W poniedziałek 17 czerwca do Posterunku Policji w Lubyczy Królewskiej zgłosiły się cztery młode osoby. Poinformowały, że w altance w lubyckim parku miejskim znalazły portfel, w którym była spora suma pieniędzy i dokumenty. 

Policjanci ustalili, że ich właścicielem jest mieszkaniec Lubyczy Królewskiej. 

- Mężczyzna odebrał już zgubę i nie krył wzruszenia z godnej naśladowania postawy młodzieży, która je znalazła - twierdzi aspirant Monika Ryczek, rzecznik prasowy KPP w Tomaszowie Lubelskim.

- Na wyróżnienie zasługuje zachowanie tych czterech młodych osób z Lubyczy Królewskiej. Dzięki ich uczciwości zgubiony portfel z całą zawartością wrócił do właściciela. Warto promować takie zachowania i postawy, gdyż dzięki nim możemy w naszym regionie czuć się bezpiecznie - podkreśla policjantka.

Kierownik Posterunku Policji w  Lubyczy Królewskiej osobiście podziękował młodym ludziom za wzorową postawę obywatelską.

Aspirant Monika Ryczek przypomina, że zwrot znalezionych rzeczy jest obowiązkiem każdego znalazcy, który zgodnie z przepisami - powinien dołożyć wszelkich starań, aby zguba trafiła do rąk prawowitego właściciela. Za przywłaszczenie znalezionej rzeczy grozi kara.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: kto czyta, nie błądziTreść komentarza: to raczej beznapletkowce... poznaj historię, i się przekonasz kto był sponsorem takich działańData dodania komentarza: 20.03.2026, 20:35Źródło komentarza: Przegląd wiadomości, 19 marca 2026. Zamość, Tomaszów Lubelski, Hrubieszów, BiłgorajAutor komentarza: styropian zamiast mózgu ?Treść komentarza: chcesz być żyrantem ***? skończ pier,dolić kocopały!Data dodania komentarza: 20.03.2026, 20:26Źródło komentarza: Drżały domy w Kryłowie i Małkowie. Rosyjski atak na Nowowołyńsk, 5 km od polskiej granicyAutor komentarza: BrawoTreść komentarza: Wywalić wszystkichData dodania komentarza: 20.03.2026, 20:21Źródło komentarza: Zmiany w rządzie jeszcze przed wakacjami. Na celowniku są te nazwiskaAutor komentarza: MonikaTreść komentarza: To nie byli biłgorajscy artyści... Gwoli wyjaśnienia.Data dodania komentarza: 20.03.2026, 20:04Źródło komentarza: Diamenty Kultury w Łukowej. Przed widownią wystąpiła śmietanka biłgorajskich artystówAutor komentarza: sadaTreść komentarza: Opel jak Opel, pokażcie mi lepszego. Stan bliski fabrycznemu. Dzielnicowy niech się czepi. W ogóle to Łaszczów, więc o co ten raban? Nic się nie dzieje. Te strony lepszego Opla dotąd nie widziały.Data dodania komentarza: 20.03.2026, 18:01Źródło komentarza: Gm. Łaszczów: Opel jak po wypadku. Za kierownicą 20-latek na sądowym zakazieAutor komentarza: NxjznTreść komentarza: Ja akurat nie stamtąd. Wykpiwałem tych, co we wrześniu sugerowali prowokację i inne pochodzenie dronów. Snusa nie zażywam i mam na niego alergię.Data dodania komentarza: 20.03.2026, 17:59Źródło komentarza: Drżały domy w Kryłowie i Małkowie. Rosyjski atak na Nowowołyńsk, 5 km od polskiej granicy
Reklama
Reklama
Reklama