Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 2 lutego 2026 02:39
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

Wypadek autokaru w Zakręciu. Są ranni

W miejscowości Zakręcie doszło do wypadku autokaru przewożącego obywateli Ukrainy. Są utrudnienia na na drodze krajowej nr 17.
Wypadek autokaru w Zakręciu. Są ranni

Dziś (20 czerwca) przed godz. 7.00 doszło do wypadku autokaru na DK 17. 

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 39-letni obywatel Ukrainy, kierujący autokarem marki Man, poruszający się z Kijowa do Warszawy, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w przepust. W autokarze podróżowało 57 osób, wśród których 55 to obywatele Ukrainy, a dwoje to obywatele Kolumbii. W wyniku wypadku 8 osób zostało rannych, jedna osoba została opatrzona na miejscu, a 7 przewiezionych do szpitali w Krasnymstawie, Lublinie oraz  Zamościu. Wśród nich jest jedno dziecko - mówi starsza sierżant Anna Chuszcza z krasnostawskiej komendy policji.

Obrażenia osób poszkodowanych nie są poważne i ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu pracują policjanci oraz strażacy. Ruch odbywa się wahadłowo, pasem w kierunku Krasnegostawu. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

źródło: KPP Krasnystaw, mówi: starsza sierżant Anna Chuszcza, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie


 

GDDKiA

 

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ZAKEC 22.06.2024 14:05
znowu Ukraińcy

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama