Do zdarzenia doszło 26 czerwca po godz. 20 w jednym z miejskich autobusów na ul. Orkana w Lublinie. Na materiale z monitoringu widać moment, kiedy sprawczyni naradza się ze swoim kompanem. Chwilę później złodziejka odwróciła się w stronę pasażerki, która siedziała za nią i zerwała jej z szyi złoty łańcuszek z zawieszką. Następnie podeszła pod tylne drzwi autobusu, gdzie czekał na nią mężczyzna.
Pokrzywdzona, chcąc odzyskać swoją własność podbiegła do nich, jednak została odepchnięta, zarówno przez mężczyznę jak i kobietę. Zaraz po tym drzwi autobusu otworzyły się i sprawcy uciekli.

Pokrzywdzona kobieta oszacowała wartość łańcuszka na 2 tys. zł. Policji dotąd nie udało się namierzyć sprawców, stąd apel o pomoc.
Do sprawy funkcjonariusze z VII Komisariatu Policji poszukują kobiety i mężczyzny widocznych na nagraniu. Osoby, które ich rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym VII komisariatu tel.: (81) 535-49-20 lub 997. Policja zapewnia anonimowość.


Napisz komentarz
Komentarze