Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 09:48
Reklama

Hrebenne: Ukrainiec próbował przekupić policjantów, bo zatrzymali mu prawo jazdy

Euro, ukraińskie hrywny i polskie banknoty schował do paszportu obywatel Ukrainy. Wręczył go policjantom, bo liczył, że dzięki temu nie zatrzymają mu prawa jazdy. Przeliczył się. Odpowie za próbę przekupstwa.
Hrebenne: Ukrainiec próbował przekupić policjantów, bo zatrzymali mu prawo jazdy
Autor: KPP Tomaszów Lubelski

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (5 czerwca), ok. godz. 21.30 w Hrebennem. Policjanci tomaszowskiej drogówki wypatrzyli BMW, które przez teren zabudowany jechało z prędkością 103 km/h. Zatrzymali auto do kontroli.

Za kierownicą siedział Ukrainiec. Mundurowi poinformowali go, że za popełnione wykroczenie zapłaci 400 zł mandatu, a także pożegna się ze swoim prawem jazdy.

Informację o mandacie cudzoziemiec przyjął spokojnie, ale z uprawnieniami do kierowania ani myślał się rozstawać. Zaproponował policjantom, aby rozwiązali problem "w inny sposób".

– W momencie, kiedy funkcjonariusz poprosił 23-latka o podpisanie pokwitowania na zatrzymane prawo jazdy ten położył policjantowi paszport z plikiem pieniędzy w środku i powiedział, że oni niech wezmą sobie pieniądze, a on zabierze prawo jazdy i odjedzie – relacjonuje Agnieszka Leszek, rzeczniczka tomaszowskiej policji.

Mocno się zdziwił, że jego pomysł realizacji się nie doczeka. Policjant poinformował Ukraińca, że próbą przekupstwa popełnił przestępstwo. Kierowcy założono kajdanki i odwieziono do komendy w Tomaszowie Lubelskim.

O dalszym losie młodego mężczyzny zadecyduje sąd.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: pasypasyTreść komentarza: "Pasy malowane w technologii cienkowarstwowej szybciej się zużywają, a co za tym idzie częściej trzeba je odnawiać." To po co stosować taką technologię? Nie można pomalować grubiej? Na Piłsudskiego już widziałem jakieś powycierane oznaczenia a dopiero co skończyli malować...Data dodania komentarza: 07.07.2022, 08:43Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: WaldemarTreść komentarza: Wywłaszczenia to barbarzyństwo prywatna własność człowieka to jego życie które chcecie mu odebrać na to nie ma zgody teraz i w przyszłości .Każdy rząd który wyciąga ręce po czyjąś własność powinien zostać usunięty aby ludzie mogli żyć w spokoju a nie w ciągłym stresie że władza odbierze im wszystko co mają i wyrzuci na brukData dodania komentarza: 07.07.2022, 04:05Źródło komentarza: Gm. Zamość: Przeciwko kolei CPK protestowali w WarszawieAutor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? Sprawdzamy
Reklama
Reklama