Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 14:21
Reklama

Hrebenne: Ukrainiec próbował przekupić policjantów, bo zatrzymali mu prawo jazdy

Euro, ukraińskie hrywny i polskie banknoty schował do paszportu obywatel Ukrainy. Wręczył go policjantom, bo liczył, że dzięki temu nie zatrzymają mu prawa jazdy. Przeliczył się. Odpowie za próbę przekupstwa.
Hrebenne: Ukrainiec próbował przekupić policjantów, bo zatrzymali mu prawo jazdy
Autor: KPP Tomaszów Lubelski

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (5 czerwca), ok. godz. 21.30 w Hrebennem. Policjanci tomaszowskiej drogówki wypatrzyli BMW, które przez teren zabudowany jechało z prędkością 103 km/h. Zatrzymali auto do kontroli.

Za kierownicą siedział Ukrainiec. Mundurowi poinformowali go, że za popełnione wykroczenie zapłaci 400 zł mandatu, a także pożegna się ze swoim prawem jazdy.

Informację o mandacie cudzoziemiec przyjął spokojnie, ale z uprawnieniami do kierowania ani myślał się rozstawać. Zaproponował policjantom, aby rozwiązali problem "w inny sposób".

– W momencie, kiedy funkcjonariusz poprosił 23-latka o podpisanie pokwitowania na zatrzymane prawo jazdy ten położył policjantowi paszport z plikiem pieniędzy w środku i powiedział, że oni niech wezmą sobie pieniądze, a on zabierze prawo jazdy i odjedzie – relacjonuje Agnieszka Leszek, rzeczniczka tomaszowskiej policji.

Mocno się zdziwił, że jego pomysł realizacji się nie doczeka. Policjant poinformował Ukraińca, że próbą przekupstwa popełnił przestępstwo. Kierowcy założono kajdanki i odwieziono do komendy w Tomaszowie Lubelskim.

O dalszym losie młodego mężczyzny zadecyduje sąd.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: LisaData dodania komentarza: 04.07.2022, 14:12Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Hej POMedia. Liczba wyjebali z Newsweeka. Co wy na to szczujnio ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 14:11Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?
Reklama
Reklama