Biłgoraj: Pijany zaparkował na wjeździe na podwórko i nie chciał odjechać
Nawet na 2 lata może trafić za kratki 55-latek z jednej z wiosek pod Biłgorajem. Bo przyjechał do miasta, zastawił swoim samochodem wjazd na prywatną posesję, a poza tym okazało się, że był pijany.
29.06.2017 08:30