Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 01:21
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

policja

Zamość: Stłuczka na Wyszyńskiego. Zderzyły się trzy samochody
Zamość: Stłuczka na Wyszyńskiego. Zderzyły się trzy samochody

Jedna osoba trafiła do szpitala po kolizji, do której we wtorek (27 czerwca) wieczorem doszło na ul. Wyszyńskiego w Zamościu. Zderzyły się tam trzy auta: seat, suzuki i peugeot.

28.06.2017 14:00
Nietrzeźwi nastolatkowie na rowerach zderzyli się z... sarną
Nietrzeźwi nastolatkowie na rowerach zderzyli się z... sarną

Dzieciaki się potłukły, a sarna uciekła. Taki jest finał zdarzenia drogowego, do którego w nocy z poniedziałku na wtorek (26/27 czerwca) doszło w Strzyżowie (gm. Horodło). Ale przy okazji wyszło na jaw, że nastolatkowie popełnili wykroczenie, bo jechali rowerami, a byli pod wpływem alkoholu.

28.06.2017 12:43
Reklama
Zwierzyniec: Potrącenie rowerzysty na parkingu przed sklepem. Sprawca był nietrzeźwy
Zwierzyniec: Potrącenie rowerzysty na parkingu przed sklepem. Sprawca był nietrzeźwy

Wystarczyła chwila nieuwagi i doszło do wypadku. Na parkingu przy jednym ze sklepów w Zwierzyńcu został potrącony rowerzysta.

28.06.2017 06:33    1
Zamość: Stłuczka na Zamoyskiego. Zawinił kierowca suzuki
Zamość: Stłuczka na Zamoyskiego. Zawinił kierowca suzuki

Do kolizji z udziałem suzuki i audi doszło przedwczoraj (poniedziałek, 26 czerwca) na os. Zamoyskiego w Zamościu.

28.06.2017 06:00
Biłgoraj: O trzech policjantów mniej. Przeszli na emeryturę
Biłgoraj: O trzech policjantów mniej. Przeszli na emeryturę

Służyli w policji przez wiele, ale w końcu przyszedł czas, by pożegnać się z mundurem. Przedwczoraj w biłgorajskiej komendzie odbyła się uroczystość, podczas której oficjalnie pożegnano trzech funkcjonariuszy, którzy przeszli na emeryturę.

28.06.2017 05:32
Zamość: Kto zgubił portfel? Znaleziono go na Rynku Wielkim
Zamość: Kto zgubił portfel? Znaleziono go na Rynku Wielkim

Jeszcze w zeszłym tygodniu ktoś z gubił swój portfel na Rynku Wielkim w Zamościu. Ktoś inny go znalazł i przyniósł do komendy. Tam można zgubę odebrać.

28.06.2017 05:00
Gm. Uchanie: 5-latek wjechał rowerkiem wprost pod samochód
Gm. Uchanie: 5-latek wjechał rowerkiem wprost pod samochód

Mogło dojść do tragedii. Mały rowerzysta wyjechał z podwórka prosto pod samochód. Został ranny, ale na szczęście nic nie zagraża jego życiu.

27.06.2017 10:11    1
Gm. Hrubieszów: Pijany 44-latek w BMW. Inny kierowca zabrał mu kluczyki
Gm. Hrubieszów: Pijany 44-latek w BMW. Inny kierowca zabrał mu kluczyki

Hrubieszowscy policjanci chwalą postawę 26-latka. Gdy zorientował się, że kierowca BMW może być nietrzeźwy, wezwał mundurowych, a 44-latkowi zabrał kluczyki do auta, by uniemożliwić mu dalszą jazdę.

27.06.2017 08:33
Obsza: Jechali motorowerem. Pijany wiózł pijanego
Obsza: Jechali motorowerem. Pijany wiózł pijanego

Pasażer był kompletnie pijany, a kierowca... tylko nieco mniej. Dwóch nietrzeźwych mężczyzn w niedzielę (25 czerwca) zatrzymała w Obszy policja.

27.06.2017 08:00
Biłgoraj: Rumun zaatakował nożem (NOWE FAKTY)
Biłgoraj: Rumun zaatakował nożem (NOWE FAKTY)

Zarzut usiłowania zabójstwa i spowodowania ciężkich obrażeń ciała usłyszał 27-letni obywatel Rumunii, który nożem zaatakował 30-letniego mieszkańca Biłgoraja. W tej samej sprawie odpowiadać będzie przed sądem również 21-letnia mieszkanka gm. Zamość, której śledczy postawili trzy zarzuty.

27.06.2017 05:57    3
Na giełdzie w Mokrem porywają kobiety?
Na giełdzie w Mokrem porywają kobiety?

Robiła zakupy na giełdzie w Mokrem. Szukała sukienki. Krążąc wśród straganów prowadzonych przez obcokrajowców natrafiła na kieckę, która wpadła jej w oko. Chciała przymierzyć kreację. Sprzedawca zaproponował jej, że może przymierzyć ubranie w busie. Dalszy rozwój wypadków mrozi krew w żyłach...

27.06.2017 05:57    6    10
Młody pirat drogowy już bez prawa jazdy
Młody pirat drogowy już bez prawa jazdy

Prawo jazdy miał zaledwie od czterech miesięcy i właśnie się z nim pożegnał. 18-latek z Łaszczowa został namierzony przez biłgorajskich policjantów w Aleksandrowie. jechał przez wieś zdecydowanie za szybko.

26.06.2017 16:00    1    4
Tomaszów Lubelski: Jechał obwodnicą.... do tyłu. Był kompletnie pijany
Tomaszów Lubelski: Jechał obwodnicą.... do tyłu. Był kompletnie pijany

Prawie 4 promile alkoholu w organizmie miał 39-latek z Tomaszowa Lubelskiego, który na ul. Sikorskiego, obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego wykonywał dziwne manewry. Doprowadził tam do kolizji.

26.06.2017 15:00
Stłuczka motocyklistów w Tereszpolu Zygmuntach. Sprawca był pijany
Stłuczka motocyklistów w Tereszpolu Zygmuntach. Sprawca był pijany

Miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie, ale wsiadł na motocykl i ruszył w drogę. Doprowadził do wypadku z innym jednośladem. WSK 24-letniego mieszkańca gminy Tereszpol zderzyła się z hondą, którą kierował 23-letni mężczyzna.

26.06.2017 12:30
Złodzieje nad stawem w Parku Miejskim. Kradli ryby na żyłkę z haczykiem
Złodzieje nad stawem w Parku Miejskim. Kradli ryby na żyłkę z haczykiem

Sześć karpi już złapali, na resztę mieli chrapkę, ale musieli obejść się smakiem. Bo akurat nadeszli strażnicy miejscy. Dwaj amatorzy ryb ze stawu w zamojskim Parku Miejskim zostali przekazani policji.

26.06.2017 10:15    2
Reklama
Reklama
Reklama