Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 14:00
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

policja

Zamość: Policjanci kontrolują maszyny rolnicze
Zamość: Policjanci kontrolują maszyny rolnicze

Po serii tragicznych wypadków z udziałem kierowców maszyn rolniczych w naszym regionie policja wzmożyła kontrole drogowe. Zamojscy policjanci apelują jednocześnie o zachowanie na drodze szczególnej ostrożności, przypominając, że wypadek z udziałem maszyny rolniczej może być tragiczny w skutkach.

12.08.2018 00:25
Skandal w Hrubieszowie. 59-latek potraktował ławkę jak... toaletę. Załatwił na niej potrzebę fizjologiczną
Skandal w Hrubieszowie. 59-latek potraktował ławkę jak... toaletę. Załatwił na niej potrzebę fizjologiczną

Takie zachowanie trudno jest komentować. Niewiele tłumaczy fakt, że mężczyzna był kompletnie pijany. Bo jak można w centrum miasta załatwiać potrzebę fizjologiczną na ławce, przy świadkach? A tak właśnie pewien 59-letni pan zachował się w czwartek (9 sierpnia) Hrubieszowie.

10.08.2018 15:00    1
Reklama
Tarnogród: Ciężarówka się przewróciła, a otręby wysypały na ulicę
Tarnogród: Ciężarówka się przewróciła, a otręby wysypały na ulicę

Sporo zamieszania było dzisiaj rano w Tarnogrodzie po tym, jak przewróciła się przejeżdżająca przez miasto ciężarówka. Bo z naczepy na jezdnię wypały się otręby. Kierowca volvo został przewieziony do szpitala.

10.08.2018 12:39
24-latek dachował BMW, bo chciał ominąć lisa
24-latek dachował BMW, bo chciał ominąć lisa

Zwierzę wbiegło na jezdnię, kierowca próbował je wyminąć, zaczął hamować, stracił panowanie nad kierownicą i samochód dachował. Lis nie przeżył, a ranny 24-latek z Biłgoraja został przetransportowany do szpitala.

10.08.2018 10:24    2
Gm. Trzeszczany: Zwyrodnialec znęcał się nad psem. Strzelał mu w kręgosłup z wiatrówki (ZDJĘCIA)
Gm. Trzeszczany: Zwyrodnialec znęcał się nad psem. Strzelał mu w kręgosłup z wiatrówki (ZDJĘCIA)

Za to, co zrobił 35-letniemu mieszkańcowi gminy Trzeszczany grozi do 5 lat więzienia. Mężczyzna znęcał się nad psem ze szczególnym okrucieństwem. Zwierzak wielokrotnie postrzelony w kręgosłup stracił władzę w łapie.

10.08.2018 09:42    4    1
Hrubieszów: Jak unikać zagrożeń? Policjanci w ŚDS
Hrubieszów: Jak unikać zagrożeń? Policjanci w ŚDS

O bezpieczeństwie na drodze, zagrożeniach ze strony oszustów i konieczności stosowania zasady ograniczonego zaufania wobec nieznajomych rozmawiali hrubieszowscy policjanci podczas czwartkowej (9 sierpnia) wizyty w Środowiskowym Domu Samopomocy.

10.08.2018 09:00
Piesi pod lupą policjantów i SOK-istów
Piesi pod lupą policjantów i SOK-istów

Policjanci i funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei pełnili wczoraj (czwartek, 9 sierpnia) wspólne służby. Kontrolowali m.in. rejony torowisk i sprawdzali, czy piesi nie chodzą tamtędy wbrew przepisom, a jednocześnie narażając się niebezpieczeństwo.

10.08.2018 08:05    1
Biłgoraj: 60-latek wjechał citroenem w sklep. Miał 2 promile
Biłgoraj: 60-latek wjechał citroenem w sklep. Miał 2 promile

Trudno się dziwić, że nad kierownicą nie był w stanie zapanować, skoro w organizmie miał 2 promile alkoholu. Kompletnie pijany 60-latek z powiatu brzozowskiego na Podkarpaciu zniszczył wczoraj w Biłgoraju swoim samochodem inne auto, a na dodatek wjechał w ścianę budynku.

09.08.2018 16:00
Krasnobród: Wypadek przy Sanktuarium. Nie żyje starsza pani
Krasnobród: Wypadek przy Sanktuarium. Nie żyje starsza pani

85-letnia mieszkanka Warszawy zmarła po tym, jak w środę (8 sierpnia) po południu została potrącona przez samochód. Do wypadku doszło w Krasnobrodzie, na przejściu dla pieszych przed Sanktuarium Maryjnym.

09.08.2018 15:30    3
Gm. Sitno: 18-letni plantator w tarapatach. Wpadł, gdy podlewał konopie
Gm. Sitno: 18-letni plantator w tarapatach. Wpadł, gdy podlewał konopie

Teoretycznie nawet do 3 lat więzienia grozi 18-letniemu mieszkańcowi gminy Sitno za prowadzenie nielegalnej plantacji konopi indyjskich. Policjanci zatrzymali młodzieńca, gdy przyszedł podlać swoje roślinki.

09.08.2018 15:03    2    1
Gm. Tomaszów Lubelski: Śmiertelny wypadek w Sabaudii. Nie żyje 31-letni mężczyzna
Gm. Tomaszów Lubelski: Śmiertelny wypadek w Sabaudii. Nie żyje 31-letni mężczyzna

31-letni mieszkaniec gminy Rachanie poniósł śmierć na miejscu po tym, jak przejechał po nim samochód. Kierowca audi nie zauważył leżącego na jezdni mężczyzny.

09.08.2018 11:00
Gm. Dołhobyczów: Z widłami ruszyli na sąsiada. Matka, syn i konkubent odpowiedzą za pobicie
Gm. Dołhobyczów: Z widłami ruszyli na sąsiada. Matka, syn i konkubent odpowiedzą za pobicie

Nawet do trzech lat więzienia grozi 53-letniej mieszkance gminy Dołhobyczów, jej 61-letniemu partnerowi i 29-letniemu synowi za to, że pobili sąsiada.

09.08.2018 10:21
Gm. Krynice: Karambol w Budach. Kierowcę oślepiło słońce
Gm. Krynice: Karambol w Budach. Kierowcę oślepiło słońce

Do poważnej kolizji doszło dzisiaj rano na drodze krajowej nr 17 w Budach (gm. Krynice). Zderzyły się tam trzy samochody. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

08.08.2018 12:18
Wypadek w Aleksandrowie spowodował pijany motorowerzysta
Wypadek w Aleksandrowie spowodował pijany motorowerzysta

Był kompletnie pijany, a mimo to wsiadł na motorower i ruszył w drogę. Źle się to skończyło. 39-letni mieszkaniec gminy Aleksandrów doprowadził do zderzenia z suzuki.

08.08.2018 11:30
Gm. Skierbieszów: Tragedia w Iłowcu. Nie żyje 17-letnia dziewczyna ranna w zderzeniu audi z kombajnem
Gm. Skierbieszów: Tragedia w Iłowcu. Nie żyje 17-letnia dziewczyna ranna w zderzeniu audi z kombajnem

Lekarzom nie udało się uratować życia 17-latki z gminy Skierbieszów, która ciężko ranna została w wypadku, jaki we wtorek, 7 sierpnia wydarzył się w Iłowcu. Audi, którym dziewczyna jechała jako pasażerka zderzył się z kombajnem.

08.08.2018 09:06    2    2
Reklama
Reklama
Reklama