Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 14:08
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

policja

Piją i jadą. Wpadki nietrzeźwych kierowców
Piją i jadą. Wpadki nietrzeźwych kierowców

Dwóch kierowców, którzy ruszyli w trasę po alkoholu zatrzymali w czwartek (16 sierpnia) biłgorajscy policjanci.

18.08.2018 10:09    1    1
Plaga pijanych kierowców na hrubieszowskich drogach
Plaga pijanych kierowców na hrubieszowskich drogach

Podobno sierpień to miesiąc trzeźwości. Policyjne statystyki z powiatu hrubieszowskiego na to nie wskazują. Tylko w tym miesiącu policjanci zatrzymali już 13 pijanych kierowców. Wszyscy staną przed sądem, a czterem mundurowi zatrzymali prawo jazdy.

18.08.2018 06:12
Reklama
Drogówka wyłapuje piratów drogowych
Drogówka wyłapuje piratów drogowych

Kolejni dwaj amatorzy szybkiej jazdy musieli na jakiś czas pożegnać się z uprawnieniami do kierowania. Biłgorajska drogówka namierzyła ich w środę (15 sierpnia) w Korczowie.

17.08.2018 12:00    2
Biłgoraj: Pijany wjechał motorowerem w radiowóz
Biłgoraj: Pijany wjechał motorowerem w radiowóz

Prawie 2 promile alkoholu miał w organizmie 29-latek z Dąbrowy Górniczej. I w tym stanie wjechał motorowerem w tył radiowozu. Do kolizji doszło w czwartek (16 sierpnia) na ul. Nadstawnej w Biłgoraju.

17.08.2018 10:48    1
Zamość: Skradziony pod szpitalem rower jest do odebrania w komendzie
Zamość: Skradziony pod szpitalem rower jest do odebrania w komendzie

W Komendzie Miejskiej Policji w Zamościu czeka na swojego właściciela rower marki Kross. Jednoślad został skradziony spod szpitala im. Papieża Jana Pawła II.

17.08.2018 10:06    1
Zamość: Areszt dla 21-latka. Za rozbój z użyciem noża
Zamość: Areszt dla 21-latka. Za rozbój z użyciem noża

Grozi mu nawet do 15 lat więzienia. Za kratkami spędzi na pewno 3 najbliższe miesiące. Sąd postanowił aresztować tymczasowo 21-latka z Zamościa, który na ul. Sadowej zaatakował z nożem dwóch mężczyzn. Jednego z nich ranił.

17.08.2018 09:12
Tomaszów Lubelski: Policjanci na pikniku służb mundurowych
Tomaszów Lubelski: Policjanci na pikniku służb mundurowych

Były konkursy, nagrody i sporo innych atrakcji. Policjanci rozłożyli swoje stoisko podczas zorganizowanego w środę (15 sierpnia) pikniku służb mundurowych w Tomaszowie Lubelskim.

17.08.2018 07:00
Gm. Józefów: Przeciwpiechotny granat leżał na strychu
Gm. Józefów: Przeciwpiechotny granat leżał na strychu

To były zwykłe porządki na strychu. Ale mieszkanka gminy Józefów była bardzo zaskoczona ich efektem. Wśród szpargałów znalazła... granat przeciwpiechotny.

16.08.2018 15:00    1
Biłgoraj: Pijani rodzice i dwie małe dziewczynki "pod opieką"
Biłgoraj: Pijani rodzice i dwie małe dziewczynki "pod opieką"

Sąd rodzinny zajmie się nieodpowiedzialnymi rodzicami z Biłgoraja. 31-letni mężczyzna i 26-letnia kobieta pili alkohol w jednym z miejskich lokali, a obok bawiły się ich dwie małe córeczki w wieku 3 i 4 lat.

16.08.2018 13:00
Tragiczny wypadek w Wielączy. Nie żyje 24-letni motocyklista
Tragiczny wypadek w Wielączy. Nie żyje 24-letni motocyklista

24-latek z Nielisza zmarł w wyniku wypadku drogowego, do którego w środę (15 sierpnia) doszło w Wielączy na drodze krajowej nr 74.

16.08.2018 11:57    67    2
Tarnogród: Jechał motorowerem na podwójnym gazie
Tarnogród: Jechał motorowerem na podwójnym gazie

Za jazdę pod wpływem alkoholu odpowie 22-latek. Został zatrzymany przez policję w środę (15 sierpnia) na ul. Targowej w Tarnogrodzie.

16.08.2018 10:00
Tomaszów Lubelski: Kosiarkę wymienił na butelkę wódki. Włamywacza namierzył dzielnicowy
Tomaszów Lubelski: Kosiarkę wymienił na butelkę wódki. Włamywacza namierzył dzielnicowy

Nawet na 10 lat może trafić za kratki 32-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. Został zatrzymany po włamaniu do garażu.

15.08.2018 12:27    1
Łamał przepisy tuż przy radiowozie. I poniesie karę
Łamał przepisy tuż przy radiowozie. I poniesie karę

Już stracił prawo, a wkrótce odpowie jeszcze przed sądem. 55-letni kierowca szalał fordem po drodze, łamał przepisy i stwarzał zagrożenie, a nie wiedział, że wszystko widzą policjanci.

15.08.2018 12:13    4
Hrubieszów: Śmierć przed komendą. Nie żyje 61-latek
Hrubieszów: Śmierć przed komendą. Nie żyje 61-latek

61-latek z Hrubieszowa zmarł przed tamtejszą komendą policji. Wcześniej mężczyznę przewieziono radiowozem z centrum miasta, gdzie przysypiał na ławce. Zgon nastąpił podczas krótkiego postoju przed budynkiem komendy. Z wstępnych ustaleń śledczych wynika, że przyczyną śmierci mężczyzny była niewydolność organów wewnętrznych.

15.08.2018 11:30
Gm. Biłgoraj: Kolejny pirat drogowy bez prawa jazdy
Gm. Biłgoraj: Kolejny pirat drogowy bez prawa jazdy

Aż 116 km/h miał na liczniku 41-latek z Podkarpacia, kiedy jechał hondą przez Hedwiżyn. Za to wykroczenie stracił już prawo jazdy.

15.08.2018 08:09    1    3
Reklama
Reklama
Reklama