Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 20:21
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

policja

Nic łapówką nie załatwił. Policjanci nie wzięli pieniędzy
Nic łapówką nie załatwił. Policjanci nie wzięli pieniędzy

Myślał, że za 30 euro policjanci przymkną oko na popełnione przez niego wykroczenie. Przeliczył się i teraz 39-letni Mołdawianin będzie odpowiadał nie tylko za przekroczenie prędkości, ale również próbę skorumpowania tomaszowskich funkcjonariuszy.

20.03.2019 12:42
Chodzą po ciemku bez odblasków. Posypały się mandaty
Chodzą po ciemku bez odblasków. Posypały się mandaty

Aż siedem mandatów wystawili tylko jednego dnia hrubieszowscy policjanci, którzy patrolowali trasę Rogalin-Zosin, prowadzącą do przejścia granicznego z Ukrainą. Ukarali w ten sposób pieszych, którzy po zmroku i poza terenem zabudowanym poruszali się przy ruchliwej drodze krajowej nr 74 bez jakichkolwiek elementów odblaskowych.

20.03.2019 12:00    2
Reklama
Hrubieszów: O włos od tragedii. Starszego pana uratowała sąsiadka
Hrubieszów: O włos od tragedii. Starszego pana uratowała sąsiadka

Garnek na kuchence zaczął się palić. Sąsiadka właściciela mieszkania wyczuła swąd, zobaczyła dym i zaalarmowała służby. Dzięki szybkiej reakcji kobiety nie doszło do poważnego pożaru w mieszkaniu 77-letniego hrubieszowianina.

20.03.2019 10:45
Noga z gazu! Policja wyłapuje drogowych piratów
Noga z gazu! Policja wyłapuje drogowych piratów

Właściwie nie ma dnia, by w policyjnych komunikatach nie pojawiały się informacje o kierowcach, którzy jeżdżą zdecydowanie za szybko, a dopuszczalną prędkość przekraczają znacząco także w terenie zabudowanym. Kolejnych kilku takich gagatków wpadło ostatnio w powiecie zamojskim i biłgorajskim.

20.03.2019 08:00    2
26-latek jechał pijany. W samochodzie miał narkotyki
26-latek jechał pijany. W samochodzie miał narkotyki

Za jazdę po pijanemu, ale również posiadanie środków odurzających odpowie 26-latek, którego policjanci zamojskiej drogówki namierzyli w Kalinowicach.

19.03.2019 13:44
Pijany kierowca wjechał się mazdą w drzewo
Pijany kierowca wjechał się mazdą w drzewo

Nie powinien siadać za kierownicą, bo był kompletnie pijany. Ale zrobił to i przejażdżkę mazdą 49-latek zakończył na drzewie.

19.03.2019 11:41
Nieszczęśliwy wypadek w lesie. Ciągnik przygniótł 50-latka
Nieszczęśliwy wypadek w lesie. Ciągnik przygniótł 50-latka

Ciężka maszyna zachwiała się i przewróciła, przygniatając 50-letniego mężczyznę. Do wypadku w lesie w Bukowej pod Biłgorajem doszło w poniedziałek, 18 marca.

19.03.2019 09:30
Wypadek w Wiszniowie. Ford wjechał w peugeota
Wypadek w Wiszniowie. Ford wjechał w peugeota

28-letnia kobieta trafiła do szpitala po wypadku, który w poniedziałek (18 marca) wydarzył się w Wiszniowie (gm. Mircze).

19.03.2019 09:15    1
Przyszli po kasę dla "wnuczka"
Przyszli po kasę dla "wnuczka"

Do mieszkańców Biłgoraja dzwoniła osoba podająca się za kogoś bliskiego i informowała, że pilnie potrzebuje pieniędzy. Mundurowi ustalili, że do jednej z rodzin ma zgłosić się ktoś, kto odbierze pieniądze dla "wnuczka". Policja zatrzymał dwóch mieszkańców Biłgoraja. Prokuratura postawiła im zarzuty usiłowania oszustwa.

19.03.2019 05:26    3
Pijany 26-latek uciekał przed policjantami. Dogonili go
Pijany 26-latek uciekał przed policjantami. Dogonili go

Za kierowanie samochodem po pijanemu, a także mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów odpowie 26-letni kierowca volkswagena, którego policjanci zatrzymali w niedzielę (17 marca) w gminie Nielisz.

18.03.2019 15:22    1    3
Niby firmowe. Bułgar handlował na giełdzie podróbkami. Policja skonfiskowała towar
Niby firmowe. Bułgar handlował na giełdzie podróbkami. Policja skonfiskowała towar

Ponad 450 sztuk koszulek, spodni i bielizny skonfiskowali zamojscy policjanci w niedzielę (17 marca) na giełdzie w Mokrem. Towar opatrzony logo znanych marek oferował do sprzedaży obywatel Bułgarii.

18.03.2019 10:51
Zamość: Z młodzieżą o cyberprzemocy. Policjanci odwiedzili uczniów SP nr 6
Zamość: Z młodzieżą o cyberprzemocy. Policjanci odwiedzili uczniów SP nr 6

Co to jest cyberprzemoc i cyberprzestępczość? Jak groźne są to zjawiska? Co zrobić, by nie paść ich ofiarą? Odpowiedzi na te pytania poznali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Zamościu, którzy wzięli udział w spotkaniu z policjantami zajmującymi się profilaktyką.

18.03.2019 10:00    1
Biłgoraj: Oszuści w rękach policji. Wyłudzali pieniądze "na wnuczka" i "na policjanta"
Biłgoraj: Oszuści w rękach policji. Wyłudzali pieniądze "na wnuczka" i "na policjanta"

Takie sytuacje zdarzają się niezbyt często, bo z reguły sprawcy są w stanie skutecznie się ukryć, ale się zdarzają. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy brali udział w serii oszustw metodą "na wnuczka". Mieszkańcom Biłgoraja grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

17.03.2019 12:57
Czy w Bełżcu jest bezpiecznie? Odbyła się debata społeczna
Czy w Bełżcu jest bezpiecznie? Odbyła się debata społeczna

Jakie są problemy mieszkańców> Czego obywatele oczekują od policji? Czy czują się u siebie bezpiecznie? - odpowiedzi na te pytania miała przynieść debata społeczna, którą Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Lubelskim zorganizowała w Bełżcu.

17.03.2019 12:00
Dolary? Znalazłem na drodze - zarzekał się Ukrainiec
Dolary? Znalazłem na drodze - zarzekał się Ukrainiec

Na granicy w Zosinie został w piątek (15 marca) zatrzymany Ukrainiec, który usiłował wjechać do Polski z podrabianym banknotem 100-dolarowym.

16.03.2019 14:27
Reklama
Reklama
Reklama