Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 20:20
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

policja

Stary Zamość: Nie ma grania. Policja skonfiskowała jednorękich bandyatów
Stary Zamość: Nie ma grania. Policja skonfiskowała jednorękich bandyatów

Te automaty stały w jednym z lokali w gminie Stary Zamość. Już ich tam nie ma, bo nie ma zgody na nielegalny hazard. Jednorękich bandytów skonfiskowali policjanci wspólnie z funkcjonariuszami administracji skarbowej.

12.03.2019 15:00    3    1
Zamość: Bezczelny złodziej. Tak świętował Dzień Kobiet, że ukradł torebkę kobiecie
Zamość: Bezczelny złodziej. Tak świętował Dzień Kobiet, że ukradł torebkę kobiecie

Za kradzież odpowie 39-latek z Zamościa. Poszedł na imprezę z okazji Dnia Kobiet i wyszedł z niej... z cudzą, damską torebką.

12.03.2019 10:07
Reklama
Zwierzyniec: Połakomił się na kamery w RPN
Zwierzyniec: Połakomił się na kamery w RPN

Te urządzenia są w Roztoczańskim Parku Narodowym niezbędne. A 52-latek próbował je ukraść. Wpadł podczas demontażu kamer systemu monitorującego.

11.03.2019 16:06    1    1
Pijany 30-latek woził kolegów mimo zakazu prowadzenia pojazdów
Pijany 30-latek woził kolegów mimo zakazu prowadzenia pojazdów

Za kierowanie samochodem po pijanemu, ale też złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów odpowie 30-letni mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów z Józefowa ostatniej nocy.

11.03.2019 14:00
Nie doczekał się wypłaty, więc... okradł szefa
Nie doczekał się wypłaty, więc... okradł szefa

Za kradzież odpowie 22-letni mieszkaniec gminy Księżpol, który swojemu byłemu pracodawcy elektronarzędzia. Powód? Nie mógł się doczekać wypłaty poborów.

11.03.2019 12:00    3    1
Pijany 65-latek dachował oplem w Zawadzie. Dwie osoby w szpitalu
Pijany 65-latek dachował oplem w Zawadzie. Dwie osoby w szpitalu

65-letni kierowca opla i jego 38-letni pasażer trafili do szpitala po wypadku, który w niedzielę wydarzył się w Zawadzie (gm. Zamość). Kierowca jechał za szybko, a na dodatek był pijany.

11.03.2019 11:07    4    1
Dzielnicowi bliżej ludzi. Chodzą na spotkania z mieszkańcami
Dzielnicowi bliżej ludzi. Chodzą na spotkania z mieszkańcami

Są narzędzia, które pozwalają obywatelom na szybszy i łatwiejszy kontakt z policją. Ale nie wszyscy je znają. Dlatego dzielnicowi biłgorajskiej komendy regularnie starają się przybliżać te możliwości mieszkańcom powiatu.

10.03.2019 09:13
Hrubieszów: W sieci dobra i zła - wyniki konkursu
Hrubieszów: W sieci dobra i zła - wyniki konkursu

Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych i Komenda Powiatowa Policji w Hrubieszowie organizowali wspólnie konkurs plastyczny pod hasłem "W sieci dobra i zła – zapobiegamy przestępstwom".

10.03.2019 07:09
Biłgoraj: Odblaski zamiast kwiatka. Akcja policji na Dzień Kobiet
Biłgoraj: Odblaski zamiast kwiatka. Akcja policji na Dzień Kobiet

Policjanci biłgorajskiej drogówki także świętowali Dzień Kobiet i dla pań na 8 marca mieli specjalne upominki.

10.03.2019 06:08
Potężna góra śmieci. Kto to przywiózł do Teratyna?
Potężna góra śmieci. Kto to przywiózł do Teratyna?

Ktoś chciał się tego pozbyć szybko i tak, żeby nikt się nie zorientował. Kilkadziesiąt ton śmieci na placu buraczanym w Teratynie (gm. Uchanie) pojawiło się nocą z wtorku na środę (5/6 marca). Policja próbuje ustalić, kto te odpady do wioski przywiózł.

09.03.2019 11:31    2    3
Gm. Komarów-Osada: Mieli susz. Odpowiedzą za posiadanie narkotyków
Gm. Komarów-Osada: Mieli susz. Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Zarzuty posiadania środków odurzających usłyszało dwóch mieszkańców gminy Komarów-Osada. U obu policjanci znaleźli narkotyczny susz.

08.03.2019 13:48    1
Biłgoraj: Wypadek na ul. Zamojskiej. Audi wjechało w rowerzystę
Biłgoraj: Wypadek na ul. Zamojskiej. Audi wjechało w rowerzystę

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, który w czwartek (7 marca) wydarzył się na ulicy Zamojskiej w Biłgoraju. Do szpitala trafił 36-letni rowerzysta, który został potrącony przez audi. Kierowca osobówki nie miał prawa jazdy.

08.03.2019 13:00
Plaga pijanych kierowców na drogach. Policja złapała kolejnych
Plaga pijanych kierowców na drogach. Policja złapała kolejnych

Tyle się mówi o zagrożeniach, jakie stwarzają pijani kierowcy. Tyle jest wypadków z ich udziałem. A mimo to wciąż nie brakuje osób, które po alkoholu siadają za kierownicą. Tylko w tym tygodniu i tylko w powiecie zamojskim policjanci kolejnych takich "gagatków".

08.03.2019 08:33    2
Tomaszów Lubelski: Oszust-recydywista w rękach policji
Tomaszów Lubelski: Oszust-recydywista w rękach policji

Miał już na koncie wyrok. Migał się przed odsiadką, a w tym czasie popełniał kolejne przestępstwa. Z oszust dokonywanych na handlu w internecie 24-latek uczynił sobie stałe źródło dochodu.

07.03.2019 11:18    3
Gm. Łukowa: Ta pani piła i kierowała. Straciła prawo jazdy
Gm. Łukowa: Ta pani piła i kierowała. Straciła prawo jazdy

Miała w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. To sporo. Kiedy policjanci zorientowali się, że kierująca volvo jest pijana, natychmiast zatrzymali jej prawo jazdy.

07.03.2019 11:03    1    1
Reklama
Reklama
Reklama