Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 19:44
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

policja

Policjant, który zginął w wypadku w Sitańcu był pijany
Policjant, który zginął w wypadku w Sitańcu był pijany

Policjant zamojskiej drogówki, który pod koniec lutego zginął w wypadku drogowym w Sitańcu, prowadził samochód na dwóch gazach. Tak wynika z badań krwi denata na zawartość alkoholu. Kierowca ciężarówki, w którą uderzył swoim samochodem policjant, był trzeźwy i nie znajdował się pod działaniem środków odurzających.

26.03.2019 06:18    56    10
Zamość: Wandal chodził po osiedlu i niszczył w samochodach lusterka
Zamość: Wandal chodził po osiedlu i niszczył w samochodach lusterka

Miał problemy, był zły, chciał rozładować emocje. I postanowił to zrobić wyżywając się na samochodach zaparkowanych na jednym z zamojskich osiedli. Spowodował straty sięgające kilku tysięcy złotych. Za ten akt wandalizmu 30-latkowi z Zamościa grozi do 5 lat więzienia.

25.03.2019 14:21    6    4
Reklama
Pędzili na złamanie karku. Ośmiu kierowców bez prawa jazdy
Pędzili na złamanie karku. Ośmiu kierowców bez prawa jazdy

Aż ośmiu kierowców zaliczyło w ostatni weekend "bliskie spotkania" z drogówką na drogach powiatu hrubieszowskiego. Każdy z nich przekroczył prędkość dopuszczalną w terenie zabudowanym o przeszło 50 km/h. Wszyscy pożegnali się więc z uprawnieniami do kierowania. Jeśli dobrze pójdzie, odzyskają je po trzech miesiącach.

25.03.2019 14:00    1
Wypadek w Tarnogrodzie. Dzieciak wjechał rowerem pod samochód
Wypadek w Tarnogrodzie. Dzieciak wjechał rowerem pod samochód

Do szpitala w Lublinie przetransportowano 10-letniego chłopca, który rowerem wjechał pod samochód. Do wypadku na ul. 1 Maja w Tarnogrodzie doszło w sobotę (23 marca).

25.03.2019 11:14    1
Ból gardła leczył... wódką. Skończyło się dachowaniem
Ból gardła leczył... wódką. Skończyło się dachowaniem

Domowy sposoby na walkę z chorobą skuteczne, ale nie zawsze można je stosować bezpiecznie. Nie powinno się np. pić alkoholu, kiedy siada się później za kierownicą. A tak właśnie zrobił pewien 57-latek. Mężczyzna wypił wódkę z herbatą i jazda polonezem po tej kuracji zakończyła się dla niego dachowaniem.

25.03.2019 10:03
Zamość: Nie dajcie się oszukać - policjanci na spotkaniu z seniorami
Zamość: Nie dajcie się oszukać - policjanci na spotkaniu z seniorami

O sposobach działania oszustów, podających się za krewnych, policjantów albo przedstawicieli banków rozmawiali zamojscy policjanci podczas piątkowego (22 marca) spotkania z seniorami z klubu Senior Wigor.

25.03.2019 06:06
Wypadek w Łabuńkach Pierwszych. Ranna została 18-letnia dziewczyna
Wypadek w Łabuńkach Pierwszych. Ranna została 18-letnia dziewczyna

Wsiadła do samochodu z pijanym kierowcą. Dla 18-latki skończyło się to nieszczęśliwie. Dziewczyna trafiła do szpitala, gdy ford, którym jechała z nietrzeźwym 30-latkiem, dachował na drodze krajowej nr 17 w Łabuńkach Pierwszych.

24.03.2019 13:04    3
Gm. Telatyn: Policjanci odwiedzają szkoły
Gm. Telatyn: Policjanci odwiedzają szkoły

O bezpieczeństwie i cyberprzemocy rozmawiali z dziećmi i młodzieżą tomaszowscy policjanci, odwiedzając szkoły w Poturzynie i Telatynie.

24.03.2019 07:00
W Różańcu jest niebezpiecznie. Przez drogowych piratów
W Różańcu jest niebezpiecznie. Przez drogowych piratów

Mieszkańcy Różańca (gm. Tarnogród) mają problem z kierowcami, którzy przez ich wieś jeżdżą za szybko. Miejscowi postanowili zainteresować tym policję nanosząc zgłoszenia na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Patrol wysłany do wioski potwierdził te informacje, zatrzymując w ciągu kilkudziesięciu minut dwoje kierowców, którzy przesadzali z prędkością.

23.03.2019 14:53    2
Hrubieszowscy policjanci edukują młodzież
Hrubieszowscy policjanci edukują młodzież

Szereg spotkań profilaktycznych przeprowadzili w mijającym tygodniu hrubieszowscy policjanci. Spotykali się z młodzieżą, aby rozmawiać o zgubnych skutkach zażywania narkotyków czy dopalaczy. Przestrzegali też przed konsekwencjami wchodzenia młodych ludzi w konflikt z prawem.

23.03.2019 07:06
Krasnobród: Dzieci witały wiosnę na posterunku
Krasnobród: Dzieci witały wiosnę na posterunku

Gdzie się wybrać w Dzień Wagarowicza? Można w plener, ale można też np. odwiedzić posterunek policji. Tak zrobili uczniowie z Kaczórek i Majdanu Wielkiego, którzy odwiedzili posterunek w Krasnobrodzie.

22.03.2019 15:21    1
Pijany 18-latek w hondzie. Szybko stracił prawo jazdy
Pijany 18-latek w hondzie. Szybko stracił prawo jazdy

Prawo jazdy zdobył ledwie kilka miesięcy temu, a już się musiał z nim rozstać. Bo 18-latek wybrał się na przejażdżkę po pijanemu i został zatrzymany przez policję we Frampolu.

22.03.2019 12:00
Zamość: Zachciało mu się cudzej gotówki. 40-latek odpowie za rozbój
Zamość: Zachciało mu się cudzej gotówki. 40-latek odpowie za rozbój

Grozi mu do 12 lat więzienia. Nie wiadomo, jaki wyrok usłyszy, ale na pewno będzie na niego czekał za kratkami. Sąd zdecydował o trzymiesięcznym tymczasowym areszcie dla 40-letniego mieszkańca Zamościa, który dokonał rozboju na swoim 37-letnim znajomym.

22.03.2019 11:00    3
Ich trzech i ona jedna. Pobili i okradli 18-latka
Ich trzech i ona jedna. Pobili i okradli 18-latka

17-latka zwabiła rok starszego kolegę w umówione miejsce, a tam "zajęli się" nim jej kumple. Napadli na 18-latka, pobili go i okradli. Wszyscy sprawcy są w rękach policji. Odpowiedzą za rozbój.

21.03.2019 10:33    3
Szybciej niż na autostradzie. Pędził przez wieś 164 km/h!
Szybciej niż na autostradzie. Pędził przez wieś 164 km/h!

To skrajna nieodpowiedzialność. Bo jak inaczej określić sytuację, kiedy młody kierowca jedzie przez wieś z prędkością większą, niż niektórzy rozwijają na autostradzie. 25-latek z gminy Krasnobród, zatrzymany przez drogówkę w Bełżcu miał na liczniku BMW aż 164 km/h!

21.03.2019 09:27    6
Reklama
Reklama
Reklama