Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 09:17
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

policja

Święto Policji w Hrubieszowie (ZDJĘCIA)
Święto Policji w Hrubieszowie (ZDJĘCIA)

Od mszy świętej w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Hrubieszowie rozpoczęły się w środę (17 lipca) obchody 100 rocznicy powstania Policji Państwowej. W dalszej części uroczystości w budynku Starostwa Powiatowego funkcjonariusze otrzymali z rąk zastępcy komendanta wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Radka Bąchóra akty mianowania na wyższe stopnie służbowe.

18.07.2019 13:00    2
Tomaszów Lubelski: Wypadek na skrzyżowaniu. Ukrainiec nie zauważył samochodu
Tomaszów Lubelski: Wypadek na skrzyżowaniu. Ukrainiec nie zauważył samochodu

Było tuż przed godz. 22 w środę (17 lipca), gdy na jednym ze skrzyżowań w Tomaszowie Lubelskim zderzyły się dwa seaty. Jednym kierował 28-letni Ukrainiec, drugim 19-letnia Polska.

18.07.2019 12:46    8
Reklama
Zamość: Policjant rozmawiał z młodzieżą o zagrożeniach
Zamość: Policjant rozmawiał z młodzieżą o zagrożeniach

Policjant z zamojskiej komendy odwiedził dzieci i młodzież wypoczywającą na półkolonii. Opowiadał o bezpiecznych zabawach, przypomniał o zasadach zachowania się nad wodą, w domu, czy też w czasie wycieczek. Słuchacze dowiedzieli się również o skutkach prawnych, społecznych i zdrowotnych zażywania narkotyków i dopalaczy.

18.07.2019 08:00
Gm. Dołhobyczów: Kombajn wylądował w rowie, kombajnista był pijany
Gm. Dołhobyczów: Kombajn wylądował w rowie, kombajnista był pijany

48-latek był pijany jak bela, kiedy wsiadał do kombajnu i zaczął nim jechać. Do celu nie dotarł, bo wylądował potężną maszyną w rowie. Dobrze, że mężczyźnie nic poważnego się nie stało.

18.07.2019 07:03    1
Zwabili mężczyznę na piwo, a później pobili i okradli
Zwabili mężczyznę na piwo, a później pobili i okradli

Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie, ale muszą się liczyć z dłuższą odsiadką. Bo dokonali rozboju, a maksymalna kara za to przestępstwo to 12 lat więzienia. Obaj napastnicy mogą trafić do więzienia na dłużej, bo są recydywistami.

17.07.2019 13:00
Biłgoraj: Policjanci obchodzili swoje święto. Było sporo awansów
Biłgoraj: Policjanci obchodzili swoje święto. Było sporo awansów

W poniedziałek (15 lipca) Święto Policji celebrowali funkcjonariusze z biłgorajskiej komendy. W uroczystości wziął udział zastępca komendanta wojewódzkiego insp. Radek Bąchór, komendanci powiatowi z Biłgoraja podinsp. Marek Jamroz i mł. insp. Ryszard Smoluch. Obecny był rónież starosta biłgorajski Andrzej Szarlip, zastępca burmistrza Biłgoraja Jarosław Bondyra oraz przedstawiciele duchowieństwa, władz samorządowych, służb mundurowych, sądu i prokuratury, którzy na co dzień współpracują z miejscową policją.

17.07.2019 08:03
Jechał jak wariat: 126 km/h w terenie zabudowanym
Jechał jak wariat: 126 km/h w terenie zabudowanym

To nie mogło się skończyć inaczej, jak odebraniem prawa jazdy. Stracił je młody, 22-letni kierowca, który w terenie zabudowanym rozpędził auto do 126 km/h.

17.07.2019 07:09    1
Gm. Tomaszów Lubelski: Schował doniczki sadzonkami w trawie. Policjanci znaleźli konopie
Gm. Tomaszów Lubelski: Schował doniczki sadzonkami w trawie. Policjanci znaleźli konopie

Trawa sięgałą powyżej kolan, sadzonki były zdecydowanie niższe. 33-latek był przekonany, że świetnie ukrył narkotyczne roślinki. Pomylił się. Policjanci je znaleźli.

16.07.2019 17:44    1
Zamość: Wypadek w parku linowym. 10-latka spadła z wysokości
Zamość: Wypadek w parku linowym. 10-latka spadła z wysokości

Śmigłowcem przetransportowano do szpitala 10-letnią dziewczynkę, która dzisiaj (wtorek, 16 lipca) miała wypadek w parku linowym przy ul. Dzieci Zamojszczyzny.

16.07.2019 14:53    14    1
Zamość: Policjanci obchodzili swoje święto (PEŁNA LISTA AWANSOWANYCH, ZDJĘCIA)
Zamość: Policjanci obchodzili swoje święto (PEŁNA LISTA AWANSOWANYCH, ZDJĘCIA)

W poniedziałek (15 lipca) odbyły się zamojskie obchody Święta Policji. W tym roku miały wyjątkowo podniosły charakter, bo zorganizowane zostały w 100-lecie Policji Polskiej.

16.07.2019 12:33    1    3
Poważny wypadek w Hucie Szumy. Peugeot zderzył się z BMW
Poważny wypadek w Hucie Szumy. Peugeot zderzył się z BMW

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku w Hucie Szumy (gm. Susiec). Siła zderzenia peugeota z BMW była tak duża, że jeden samochód przebił barierki ochronne i dachował, a drugi przejechał kilkanaście metrów dalej i tuż przed chodnikiem.

16.07.2019 11:42
Trzeszczany: Prawnik z promilami za kierownicą
Trzeszczany: Prawnik z promilami za kierownicą

Pijany 27-letni prawnik z gm. Trzeszczany (1,5 prom. alkoholu) kierując toyotą narozrabiał w śródmieściu Lublina. Ściął słupki drogowe i zdewastował stację rowerów. Będzie też musiał pokryć koszty naprawy wyrządzonych szkód.

16.07.2019 05:42    2
Gm. Rachanie: Pijany 18-latek dachował audi w Józefówce
Gm. Rachanie: Pijany 18-latek dachował audi w Józefówce

Miał prawie promil alkoholu w organizmie, prawem jazdy cieszył się od niedawna. I poniosła go młodzieńcza fantazja. Dla 18-latka przejażdżka audi zakończyła się dachowaniem w przydrożnym rowie. Na dodatek młodzieniec wiózł swoich znajomych.

15.07.2019 15:00    4    1
Tomaszów Lubelski: Wypadek na ul. Zamojskiej. Ford zderzył się z BMW
Tomaszów Lubelski: Wypadek na ul. Zamojskiej. Ford zderzył się z BMW

To 38-letni kierowca forda był winnym wypadku, który w niedzielę (14 lipca) wydarzył się na ulicy Zamojskiej w Tomaszowie Lubelskim. Takie są ustalenia policjantów.

15.07.2019 11:00    2    1
Jechał pijany i bez prawa jazdy. Stanie przed sądem
Jechał pijany i bez prawa jazdy. Stanie przed sądem

Za jazdę po pijanemu i bez uprawnień stanie przed sądem 22-latek z gminy Horodło.

15.07.2019 10:09
Reklama
Reklama
Reklama