Kontynuując wieloletnią tradycję z okazji świąt Wielkiej Nocy w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie 27 marca odbyło się spotkanie służb mundurowych województwa lubelskiego.
Uroczystość została zorganizowana w Sali Konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, a jej gospodarzami byli przedstawiciele kierownictwa Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej.
CZYTAJ TEŻ: W Niedzielę Palmową miasto Zamość zaprasza na Kiermasz Wielkanocny
Zaproszenie przyjęli przedstawiciele władz lokalnych i samorządowych, służb mundurowych, duchowieństwa oraz sądownictwa i prokuratury. Obecni byli m.in.: Jego Ekscelencja Artur Miziński Ksiądz Biskup Pomocniczy Archidiecezji Lubelskiej, I Wicewojewoda Lubelski Wojciech Wołoch, Wicemarszałek Województwa Lubelskiego Marek Wojciechowski, przedstawiciele związków zawodowych NSZZ Policjantów, pracowników Policji, policyjni emeryci oraz rodziny funkcjonariuszy poległych w służbie. Lubelski Garnizon Policji reprezentował Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie inspektor Tomasz Gil wraz ze swoimi zastępcami: inspektorem Andrzejem Mioduną i inspektorem Robertem Michną.
Uczestników spotkania oraz przedstawicieli służb mundurowych przywitał Komendant Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Zenon Pisiewicz, który złożył najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wytrwałości i wszelkiej pomyślności.
Po poświęceniu pokarmów przez duchownych, zgromadzeni goście złożyli sobie życzenia.
!["Jajeczko" służb mundurowych Lubelszczyzny [ZDJĘCIA] 27 marca 2026. Spotkanie Wielkanocne służb mundurowych Lubelszczyzny.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/xl-jajeczko-sluzb-mundurowych-lubelszczyzny-zdjecia-1774618086-full.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze