"Jajeczko" służb mundurowych Lubelszczyzny. Zobacz fotorelację z wielkanocnego spotkania
27 marca w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie z okazji Świąt Wielkanocnych odbyło się spotkanie służb mundurowych Lubelszczyzny. Udział w nim wzięli przedstawiciele władz lokalnych i samorządowych, służb mundurowych, duchowieństwa, sądów oraz prokuratury.
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze