Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 14:36
Reklama

Piłka ręczna: Koniec wieńczy dzieło!

Meczem pierwszoligowców z młodzieżą Padwy zakończył się udany sezon szczypiorniaka w Zamościu. Zespół trenera Marcina Czerwonki wywalczył awans do Centralnej I Ligi, w której rywalizować będzie z trzynastoma innymi ekipami.
Piłka ręczna: Koniec wieńczy dzieło!
Ostatni mecz w sezonie Padwa mogła zagrać wreszcie w obecności swoich kibiców.

W piątkowy wieczór (28 maja), w obecności kibiców na parkiet wybiegły dwa zespoły Padwy, czyli pierwszoligowcy i klubowa młodzież. Górą był faworyt z I ligi, zwyciężając 23:14 (11:7).

 – Chcieliśmy w ten sposób docenić naszych wiernych kibiców, którzy mimo sytuacji związanej z obostrzeniami przez cały sezon byli razem z nami. Mecz był również okazją do oficjalnych podziękowań tym zawodnikom, którzy otrzymali propozycje z Superligi i nie będzie ich w Zamościu za rok. Symboliczną nominację do pierwszej drużyny otrzymał również nasz wychowanek – Rafał Romańczuk, a jego czterem kolegom, kończącym wiek juniora, podziękowaliśmy, wręczając okolicznościowe grawertony – mówi wiceprezes Padwy Sławomir Tór.

W przyszłym sezonie nie zobaczymy w żółto-czerwonych barwach Bartosza Skiby, który otrzymał propozycję z Chrobrego Głogów. Do Stali Mielec trafi natomiast Damian Procho.

Piątkowy mecz w hali OSiR w Zamościu miał uroczystą oprawę. Gracze wybiegali na parkiet w blasku fajerwerków, a po ostatnim gwizdku kibice zostali poczęstowani okolicznościowym tortem. Nie zabrakło oczywiście szampanów, konfetti i chóralnych śpiewów szczęśliwych kibiców, którzy po siedmiu miesiącach znowu mogli na żywo zobaczyć swoich ulubieńców.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A WołyniakTreść komentarza: Jak grzebiecie w historii to po za 20 tyś humanitarnie odstrzelonych w Katyniu , było 150 tyś bestialsko mordowanych na Woyniu. Dziwne że każdy rząd o tym milczy. Widocznie trzeba było prowadzić akcje wysiedleńczą a nie akcje Wisła co nasyciła agenturą kraj. Czytasz to redaktorku i zgłaszasz zamiast przemyśleć i kontrolować? Dlaczego Wołyniak to spam? i musze zmieniać nick?Data dodania komentarza: 02.10.2022, 14:35Źródło komentarza: Hrubieszów: 1963 metry Wilczym TropemAutor komentarza: Nieznana historiaTreść komentarza: Czytał ktoś książki - Obłęd 44 i Zdradzony Wołyń?Data dodania komentarza: 02.10.2022, 14:03Źródło komentarza: Hrubieszów: W hołdzie Podziemnemu PaństwuAutor komentarza: Bez cenzury poproszęTreść komentarza: Tylko jest baśń pana Sawy o Ukraińskiej Bohorodycy zmieniająca historię?Data dodania komentarza: 02.10.2022, 14:00Źródło komentarza: Hrubieszów: 1963 metry Wilczym TropemAutor komentarza: A WołyniakTreść komentarza: Nie ma biegu z okazji rocznicy mordu dokonanego na kolejarzach w Gozdowie przez ukraińskich nacjonalistów w nocy z 14 na 15 marca 1944 roku.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 13:57Źródło komentarza: Hrubieszów: 1963 metry Wilczym TropemAutor komentarza: PolakTreść komentarza: POwodzenia towarzyszuData dodania komentarza: 02.10.2022, 13:18Źródło komentarza: Hrubieszów: To nie awans, tylko dymisja dowódcy zwiadowców?Autor komentarza: AlfaTreść komentarza: Brawo Jak by Ukraina miała taką agenturę wpływów w Rosji jak w Polsce to by tej woijny nie było. A tak jeździli spisywali każdy skrawek polskiej ziemi że tam oni byli i im sie należy, tak to odebrałem po niektórych art i tym co jest na You TubeData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:52Źródło komentarza: Werbkowice: Startuje nowa kampania cukrownicza
Reklama
Reklama