Uczniowie biorący udział w konkursie udowodnili, że mają liczne zainteresowania, czytają książki i interesują się fotografią, a w swoich pracach świetnie te dwie pasje połączyli.
W kategorii szkół podstawowych i gimnazjów wygrała Iwona Cios ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym (opiekun Joanna Kraczek) za zdjęcie „Na cienistej plaży”. Drugie miejsce zajęła Katarzyna Siembida z SP w Dąbrowicy (op. Wiesław Bożek), autorka fotografii "Naznaczona". Trzecią nagrodę odebrała Julia Bździuch z Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Aleksandrowie (op. Justyna Bździuch) za zdjęcie "Razem". Wyróżnienie otrzymała zaś Aleksandra Obara z Publicznej Szkoły Podstawowej im. KEN w Szyszkowie (op. Stanisław Domański), która zgłosiła fotografię zatytułowaną „Toksyczne uczucie”.
Wśród uczniów szkół średnich najlepsza była Gabriela Marczak z ZSZiO w Biłgoraju (op. Monika Buczek i Anna Chwedyk), która wykonała zdjęcie "Kawa czy herbata". Drugą nagrodę otrzymała Klaudia Gajos z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im.Mikołaja Kopernika w Busku Zdroju (op. Iwona Kąkol), autorka fotografii „Mordercza obsesja”. Trzeci był Wojciech Pachuta, uczeń Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju (op. Katarzyna Kowalska - Bazan) za zdjęcie „Pamięć(nie)absolutna”. Laureatką wyróżnienia została Izabela Grzywna z ZSZiO za zdjęcie zatytułowane "Gra".
Nagrody dla uczestników fundowali biłgorajski starosta Andrzej Szarlip i burmistrz Biłgoraja Janusz Rosłan.

![Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA] Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/17/sm-4x3-szaleni-przyrodnicy-ratuja-cenne-murawy-na-bialej-gorze-dzialaja-uczniowie-mechanika-i-zamtop-1773733111-0.jpg)
![Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA] Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-medyczne-centrum-zdrowia-i-urody-w-zamosciu-swietuje-6-urodziny-zdjecia-1773669847-1.jpg)
![Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA] Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-belzec-powiatowy-przeglad-piesni-pasyjnej-2026-zdjecia-1773661228-4.jpg)









![Groźny wypadek w biłgorajskim. Fiat 126p rozpadł się na dwie części! W środku był 7-latek [ZDJĘCIA] Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitali po zderzeniu Volkswagena i Fiata, do którego doszło podczas wyprzedzania.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-grozny-wypadek-w-bilgorajskim-fiat-126p-rozpadl-sie-na-dwie-czesci-w-srodku-byl-7-latek-zdjecia-1773396551.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze