Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 grudnia 2025 09:41
Reklama
Reklama

Pow. tomaszowski: 60-latek zgwałcił sąsiadkę (TYLKO W GAZECIE)

Najpierw dobierał do kobiety, a później miał ją zmusić do stosunku. 60-latek z pow. tomaszowskiego usłyszał już zarzuty.
Pow. tomaszowski: 60-latek zgwałcił sąsiadkę (TYLKO W GAZECIE)

Autor: Fot. pixabay.com

Pokrzywdzona to wdowa z trójką dzieci. Jej mąż zginął tragicznie w wypadku komunikacyjnym. On, ma już 60 lat na karku, jest starszy od niej blisko dwukrotnie. To sąsiad pokrzywdzonej.

Więcej o tej historii przeczytasz w nowym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

aaaaa 04.08.2020 20:08
wiedze ze ktos tu mi sugeruje chorobe czlowieku tepy brak ci odwagi i abicji przyjsc i powiedziec prosto w oczy co myslisz czy moze boisz sie uslyszec prawde ale raczej to pierwsze ze brak ci tej odwagi idiotow jest pelno na swiecie miendzy innymi TY piszecie glupie komentarze nie znając mnie i mojego zycia a tym bardziej sytacji z tamtego dnia jak mozna tak kogos oczerniac?

dobra znajoma 04.08.2020 19:48
jezeli kto ma cos do powiedzenia w tej sprawie to prosze poinformowac Prokurature w Tomaszowie Ja osobiscie uwazam ze dziewczyna jest zdrowa i po ciezkich przejciach ale tak juz jest jak ktos nie zna osbiscie i ocenia ludzi z wygladu Ofiara ma dystans do ludzi a zwlazcza teraz w mlodym wieku starcila rodzicow potem meza a teraz ta sprawa normalny czlowiek sam by nie dal rady a ta Ofiara musi i jak widze to sama sie dziwie ile czlowiek moze zniesc na swoich barkach co do rodzinny to kazdy wie o tych interwencjiach bez pododu by nie byly widocznie co jest na rzeczy na poczatku rodzinna potem Ofiara cos musi byc na rzeczy NIE OCENIAJ IDZ PORORMAWIAJ Z NIA I ZONA JESTEM PEWNA ZE DOWIESZ SIE WIECEJ NIE PISZ GLUPOT

Znajomy 04.08.2020 01:38
Bzdura. Rodzina chciała go wyrzucic z domu o czym wspominali wielokrotnie. Kobieta która uwaza sie za ofiarę nie jest zdrowa psychicznie. Czy ktoś słuchał kiedys tej kobiety ?? Mi osobiście zdarzyło sie wiele razy i nic madrego to nie bylo. Rodzina mężczyzny oskarżonego o "GWAŁT" mówiła otwarcie i jawnie,ze chcą pozbyć sie go z domu. Policja była wzywana przez nich raz w tygodniu,bez przerwy. Oskarżyli go o przemoc a teraz jeszcze to. Mowia,ze znęcał sie nad nimi 30 lat. A kto by siedzial 30 lat ze swoim oprawcą?? Nikt ! Kto włącza dyktafon jak idzie na kawę do kogos jesli rzekomo trwa to od lutego ?? Zostaje sie w domu,szczególnie ze ta "pani" ma nie 3 a nawet 4 dzieci. Chore jest to,ze dzieci oskarżonego są tak samo niepełnosprawne umysłowo jak ich matka,oraz rzekoma ofiara gwałtu. Pisze to osoba,ktora miala do tej pory regularny kontakt z dsiwma stronami :)

aaa 03.08.2020 18:07
Szanowny Panie Sasiedzie zapraszam do ustnej rozmoy w 4 oczy skoro Pan Sasiad jest Pewny siebie i tego ze ten Pan jest nie winny z zchecia Pana sasiada poznam osobiscie i porozmawiamy moge podreslic ze tutaj nikt nikogo nie wrabia od lutego do czerwca minelo sporo czasu Pan P.byl czestym gociem u nas na podworku bo przyjaznil sie z Pania M.i Panem K.wiec jak pisalam od lutego do czerwca minelo sporo czasu Pan przychodzil na kawe nie myslam ze tak to sie zakoczy pan P sam zadzwonil az 3 razy za 3 odebralam i sam zaproponowal mi kawe osobiscie wloczylam dyktafon dla swojego bezpieczenstwa i nie zaluje druga sprawa z fotelikiem tez bylam sama bez osob trzecich i tez mialam problem z jego odzyskaniem wiec tutaj osobiecie pisze do tch ludzi co tak mi *** ***a i twierdza ze Pan P. jest nie winny ja jestem w domu czekam A PRZYGODA Z WASZYM UKOCHANNYM NIE WINNYM CZLOWIEKIEM JAK KAZDY GO UWAZA NIE ZACZELA SIE OD LUTEGO TYLKO OD TEJ JEGO SPRAWY SADZIE NA KTOREJ A BYLAM JEGO SWIEDAKIEM BO ON MNIE PODAL zapraszam czekam

Sąsiad 02.08.2020 09:32
Posadzili niewinnego człowieka ,z sąsiadką za jej zgodą to grzech a nie przestępstwo. Mam nadzieję że sprawa się wyjasni i wypuszcza niewinnego człowieka ,a posadzą kogo trzeba.

Sasiad 31.07.2020 21:49
Uważam, że to nie do końca jest prawda. Rozmawiałem z pokrzywdzona i mówiła mi, że poszła do niego bo zapraszał ją na kawę. Ja będąc na jej miejscu nie poszłabym skoro twierdzi że to od lutego trwa. A druga sprawa jest taka, że idąc do Pana sąsiada weszła z włączonym dyktafonen bo tak kazała jej zrobić żona Pana sąsiada, coś mi tu śmierdzi.

Anonim 29.07.2020 17:25
A Pan Znawca tematu to skąd wie? Wszystko wyjaśni się wkrótce, nie ma co wyciągać wniosków, bo od tego jest sąd

Znawca tematu 29.07.2020 16:12
Ten facet został wrobiony przez rodzine

Anonim 29.07.2020 18:42
Dokładnie tak.

Z 29.07.2020 00:20
Dziarski staruszek!

o oo 29.07.2020 07:46
staruszek ? Jeszcze 7 lat do emerytury donek kazał tyrać

Anonimowy czlowiek 28.07.2020 22:59
Nikt nie zna prawdziwego biegu wydarzeń, pewnie laska go wrobiła xD

Monka 28.07.2020 22:23
W robil chlopa ten gwalt to sciema

Zawisza Ciemny 28.07.2020 18:29
O, a mówią, że po 60-ce to można tylko nosem

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Kawalerka 29 m²–świetna lokalizacja i niski czynsz Cena: 215000 PLNSprzedam przytulną kawalerkę o powierzchni 29 m², zlokalizowaną na I piętrze w budynku przy ul. Dąbrowskiego w Zamościu. To mieszkanie ma wszystko, czego trzeba do komfortowego życia – albo jako gotowy już lokal pod wynajem. Układ mieszkania- Salon- Kuchnia- Łazienka z WC- Przedpokój  Dlaczego warto Lokalizacja – mieszkanie znajduje się niedaleko ważnej jednostki wojskowej, co zapewnia stały popyt na najem. Dobry dojazd i bliskość punktów usługowych.Niski czynsz – wspólnota, niskie koszty utrzymania – idealnie nadaje się pod inwestycję.Gotowy lokal pod wynajem / dla singla lub pary – kompaktowy metraż, prosty układ i lokalizacja gwarantują szybki najem. Dla kogo- Inwestorzy – szukasz mieszkania, które szybko wynajmiesz? To idealna opcja.- Singiel lub para – kompaktowa przestrzeń, minimalne koszty utrzymania, blisko centrum i atrakcyjnej infrastruktury.Zainteresowany? Zapraszam na prezentację, w trakcie której można zobaczyć potencjał nieruchomości.Bezpłatnie pomagamy w formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości.Nasz doradca kredytowy bezpłatnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową i przedstawi najlepsze oferty z ponad 10 banków.Posiadasz podobną nieruchomość? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji – odpowiemy na pytania dotyczące ceny, procesu sprzedaży oraz możliwości poprawy atrakcyjności oferty.Oferujemy również:•⁠ ⁠Pośrednictwo w kupnie, sprzedaży oraz najmie nieruchomości•⁠ ⁠Pomoc w sprzedaży nieruchomości o skomplikowanej sytuacji prawnej•⁠ ⁠Rzetelne oceny wartości nieruchomości•⁠ ⁠Uzyskanie świadectwa energetycznegoNie zwlekaj – zadzwoń już dziś! Tomasz JuszczakDoradca ds. nieruchomościtel. 504 288 990e-mail: [email protected]ółnoc Nieruchomości ZamośćData dodania ogłoszenia: 03.12.2025Kawalerka 29 m²–świetna lokalizacja i niski czynsz
Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat Cena: Do negocjacjiKoniec z brakiem pieniędzy! Nasza pożyczka hipoteczna dla firm i rolników to innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje sukces każdemu przedsiębiorcy. Oszczędzisz wiele energii, czasu i osiągniesz, to o czym wszyscy marzą – realizację potrzeb Twojej firmy i niezależność finansową. Wystarczy, że rozpoczniesz z nami współpracę. Już dzisiaj dołącz do firm i gospodarstw rolnych, które zrealizowały swoje marzenia. Sprawdź teraz! Czynniki wyróżniające naszą ofertę: 1. zabezpieczenie tylko na hipotece (wpis w dziale IV księgi wieczystej, tak jak w banku) 2. najniższy koszt umowy od 28% rocznie 3. najszybszy czas realizacji i wypłaty 4. pomoc w przygotowaniu dokumentów na każdym etapie współpracy 5. elastyczność oferty w zakresie warunków spłaty 6. jasne warunki umowy bez „gwiazdek i drobnego druku” 7. żadnych ukrytych kosztów 8. szeroki przedział kwotowy ( od 50.000 zł do 2.000.000 zł) Dodatkowe korzyści dla Państwa wynikające z podjętej współpracy: 1. Specjalizujemy się w procesach restrukturyzacji i oddłużaniu nieruchomości 2. Na życzenie klienta dokonujemy szybkiego zakupu nieruchomości 3. Na życzenie klienta pokryjemy koszt umowy notarialnej 4. Nie weryfikujemy Państwa baz w BIK, BIG, KRD, ERIF i innych 5. Akceptujemy/spłacamy zajęcia komornicze, hipoteki i prywatne zobowiązania 6. Wszyscy nasi klienci otrzymują bezpłatne konsultacje i pomoc prawną 7. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i z należytą starannością Nasze pożyczki hipoteczne oferujemy pod następujące zabezpieczenia: Grunty rolne, grunty komercyjne, działki deweloperskie, działki budowlane, lokale mieszkalne, domy mieszkalne, kamienice mieszkalne, biurowce, obiekty magazynowe, obiekty sportowe, obiekty uzdrowiskowe, hotele, motele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, zakłady usługowe oraz zakłady produkcyjne, pojazdy użytkowe i rolnicze posiadające dowód rejestracyjny. Kontakt: Tel. 577-873-616, email: [email protected] Więcej informacji na stronie: https://podhipoteke24.pl/Data dodania ogłoszenia: 02.12.2025Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat
ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KapralTreść komentarza: No tak. Przeciez on sie do wojska nie nadaje, zresztą podobno żona go bije... Taka władza w Chrubieszowie!Data dodania komentarza: 13.12.2025, 23:13Źródło komentarza: Hrubieszowscy zwiadowcy uczą bezpieczeństwa. Ty wybierasz terminAutor komentarza: AmenTreść komentarza: To może dobrze, że coś o gminie dobrze piszą. Miernoty kończą z opaskami czarnymi na oczach. Hejterzy niech się zaangażują w coś bardziej sensownego no ich oblicze właśnie widać w komentarzach. Onuca i dno społeczne.Data dodania komentarza: 13.12.2025, 22:49Źródło komentarza: Artysta fotografik i społecznik. Marek Ryś, kolejnym bohaterem cyklu „Pasjonaci z Gminy Trzeszczany”Autor komentarza: asdasdTreść komentarza: Skierowanie do Radecznicy gdzieś zapodziałeś?Data dodania komentarza: 13.12.2025, 22:32Źródło komentarza: Nowy samochód bojowy dla OSP KSRG Tyszowce! [ZDJĘCIA]Autor komentarza: RODZICTreść komentarza: A może tak posłom i senatorom zmniejszyć dochody o połowę zlikwidować kilometrówki zmniejszyć na biura poselsko- senatorskie podróże zagraniczne ograniczyć kadencyjność nie szukać oszczędności u biednych Polaków komuna wracaData dodania komentarza: 13.12.2025, 21:07Źródło komentarza: Lewica chce ratować ochronę zdrowia podatkiem tłuszczowymAutor komentarza: Czekam na mieszkanieTreść komentarza: Kup sobie tą na starozamojskiej - jeszcze większa i tańsza. Jak tak dalej pójdzie to DPS- y trzeba będzie w TL stawiać , bo młodych nie uświadczysz… równia pochyłaData dodania komentarza: 13.12.2025, 18:42Źródło komentarza: Budowa czynszówek w Tomaszowie Lubelskim pod znakiem zapytania. SIM chce innej działkiAutor komentarza: Obserwator .Treść komentarza: Dajcie Narodowi wódki ochlaptusom się wszystko podoba i narzekać przestaną .Data dodania komentarza: 13.12.2025, 18:30Źródło komentarza: Masłomęcz: Minister rozmawiała z rolnikami pod Hrubieszowem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama