Mariusz Rymarz - nowy p.o. prokurator okręgowy

  • 26.02.2019, 17:09 (aktualizacja 27.02.2019, 11:20)
  • roh
Mariusz Rymarz - nowy p.o. prokurator okręgowy
Prokurator Mariusz Rymarz został nowym szefem Prokuratury Okręgowej w Zamościu. Zgodnie z nową tradycją w Ministerstwie Sprawiedliwości będzie na razie pełnił obowiązki. Do tej pory był zastępcą szefa Prokuratury Rejonowej w Hrubieszowie.

Na stanowisku p.o. prokuratura okręgowego Mariusz Rymarz zastąpił Rafała Kawalca, który funkcję tę sprawował od października ubiegłego roku (prokurator Kawalec będzie teraz prokuratorem Wydziału Śledczego Prokuratury Okręgowej).

 Nie wiadomo jeszcze kto obejmie stanowisko zastępcy Prokuratura Rejonowego w Hrubieszowie. Trwa obecnie procedura powołania. Zmiany na stanowiskach naczelników szykują się także w samej Prokuraturze Okręgowej w Zamościu.

roh

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe