Hrubieszów: Dyrektor szpitala ten sam?

  • 11.07.2018, 15:00
  • par
Hrubieszów: Dyrektor szpitala ten sam?
Artur Macheta, pełniący obowiązki dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie, wygrał konkurs na to stanowisko. Jego ofertę komisja konkursowa oceniła najwyżej spośród ofert złożonych przez pięcioro kandydatów.

Konkurs na dyrektora SPZOZ w Hrubieszowie ogłoszono na początku maja. Powodem była rezygnacja Zofii Laskowskiej-Kotowskiej, która pod koniec kwietnia przeszła na emeryturę. W tym samym czasie obowiązki dyrektora SPZOZ w Hrubieszowie powierzono Arturowi Machecie, głównemu informatykowi w tej placówce.

Następca Zofii Laskowskiej-Kotowskiej pełnił je do czasu rozstrzygnięcia konkursu na dyrektora. Do konkursu przystąpiło pięcioro kandydatów: Teresa Perechubko-MirosławMarek BartkowiakRyszard PiskorskiJan Gołębiowski i Artur Macheta. Analizą ofert kandydatów zajęła się komisja konkursowa powołana przez Zarząd Powiatu Hrubieszowskiego. Przewodniczył jej były wicestarosta powiatu hrubieszowskiego Leszek Czerwonka.

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Barbara
Barbara 16.07.2018, 09:54
Bibliotekarz, pracownik organu podległemu powiatowi (Biblioteki Powiatowej), który zrezygnował z funkcji wicestarosty z powodu oskarżeń prokuratorskich, współdecyduje jako przewodniczący komisji o obsadzeniu stanowiska szefa innej podległej powiatowi jednostce. Dziwne.
kubik
kubik 16.07.2018, 21:55
Dziwne że odpowiednie służby nic nie reagują na to.
taki tam teges
taki tam teges 14.07.2018, 21:34
swojego wystawili i wygrał hahaha
pil
pil 12.07.2018, 15:28
na wschodzie bez zmian

Pozostałe