Do zdarzenia doszło jeszcze w zeszły weekend, nocą z soboty na niedzielę (23/24 marca).
Przed jednym z barów w Tomaszowie Lubelskim stała grupa mężczyzn. W pewnym momencie podszedł do nich jakiś człowiek i zaatakował 24-latka.
– Niespodziewanie używając siły fizycznej przewróci go na ziemię, po czym wyciągnął z kieszeni spodni telefon i pieniądze, a następnie uciekł. Dzięki zaangażowaniu tomaszowskim kryminalnym doszło do zatrzymania sprawcy – informuje Monika Ryczek z tomaszowskiej policji.
. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

![Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA] Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/19/sm-4x3-morsy-spod-mlyna-morsowali-dla-wosp-zdjecia-1768830220-47.jpg)
![128. zatrzymanych w dwa dni. Policyjna akcja w woj. lubelskim [ZDJĘCIA] 128. zatrzymanych w dwa dni. Policyjna akcja w woj. lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/19/sm-4x3-128-zatrzymanych-w-dwa-dni-policyjna-akcja-w-woj-lubelskim-zdjecia-1768819124-4.jpg)



















Napisz komentarz
Komentarze