Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 18:22
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

policja

Józefów: Dzieci jechały na wycieczkę. Autobus był niesprawny, a kierowca nietrzeźwy
Józefów: Dzieci jechały na wycieczkę. Autobus był niesprawny, a kierowca nietrzeźwy

Strach pomyśleć, co by było, gdyby nie policyjna kontrola przed wyjazdem przedszkolaków z Józefowa na wycieczkę. Najpierw dla dzieci podstawiono niesprawny autokar, a gdy przyjechał nowy, okazało się, że... jego kierowca jest pijany.

12.04.2019 12:00    3
Zamość: Wielkanocne spotkanie mundurowych na "jajeczku"
Zamość: Wielkanocne spotkanie mundurowych na "jajeczku"

W czwartek (11 kwietnia) odbyło się wielkanocne spotkanie służb mundurowych Zamościa. Zorganizował je 32. Zamojski Wojskowy Oddział Gospodarczy.

12.04.2019 10:18    1
Reklama
Zaginął Marcin Gniazdowski z Teratyna. Wyjechał do pracy w Niemczech i przepadł
Zaginął Marcin Gniazdowski z Teratyna. Wyjechał do pracy w Niemczech i przepadł

Trwają poszukiwania 30-letniego Marcina Gniazdowskiego. Mieszkaniec Teratyna w gminie Uchanie wyjechał w marcu do pracy w Niemczech, a później kontakt z nim się urwał.

12.04.2019 09:27    1
Kraksa w Dąbrowie Tomaszowskiej. Ciężarówka przygniotła ciągnik. Stan 25-latka jest ciężki
Kraksa w Dąbrowie Tomaszowskiej. Ciężarówka przygniotła ciągnik. Stan 25-latka jest ciężki

W bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala 25-latek z gminy Rachanie. Mężczyzna został ranny w wypadku, który w środę (10 kwietnia) wydarzył się w Dąbrowie Tomaszowskiej.

11.04.2019 11:51    13    12
Biłgoraj: Granat w parku na ul. Włosiankarskiej. Leżał tam od wojny?
Biłgoraj: Granat w parku na ul. Włosiankarskiej. Leżał tam od wojny?

Granat obronny typu F1 z zapalnikiem z czasów II wojny światowej znaleziono w środę (10 kwietnia) w parku na ul. Włosiankarskiej w Biłgoraju. Pole rażenia tego pocisku, gdyby wybuchł, mogłoby sięgnąć nawet 200 metrów.

11.04.2019 11:00
Tak "parkują" pijani kierowcy. BMW zawisło na drzewie
Tak "parkują" pijani kierowcy. BMW zawisło na drzewie

Wiózł trzech swoich znajomych. Był kompletnie pijany, więc podróż zakończyli na drzewie. Czworo młodych ludzi trafiło do szpitala.

11.04.2019 10:53    2    2
Z promilami za kierownicą. Tacy ludzie są niebezpieczni
Z promilami za kierownicą. Tacy ludzie są niebezpieczni

Pijany kierowca stanowi na drodze naprawdę duże zagrożenie. Dla samego siebie, ale też innych uczestników ruchu. Niektórzy chyba jednak o tym zapominają, a w każdym razie niewiele sobie z tego robią. Dwóch takich kierowców na dwóch gazach namierzyli ostatnio zamojscy policjanci.

11.04.2019 10:00
Nie ma palenia. Mundurowi przejęli nielegalne papierosy
Nie ma palenia. Mundurowi przejęli nielegalne papierosy

Prawie 700 paczek papierosó bez polskich znaków akcyzy skarbowej przejęli hrubieszowscy policjanci podczas wspólnej akcji ze służbą celną i strażą graniczną.

11.04.2019 08:00    1
20-latek w BMW przemknął przed pociągiem. Wiózł dziecko
20-latek w BMW przemknął przed pociągiem. Wiózł dziecko

Dróżnik dawał mu znaki do zatrzymania, ale 20-latek w ogóle się tym nie przejął. Mimo że wiózł małe dziecko, wjechał na tory kolejowe tuż przed zbliżającym się pociągiem.

10.04.2019 15:18    4    1
Pijana pani, pijany pan. Jazdę kończyli na poboczu
Pijana pani, pijany pan. Jazdę kończyli na poboczu

Ona miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie, on przeszło promil. Dla obojga skończyło się to nieszczęśliwie. Kobieta rozbiła forda na latarni przy ul. Szczebrzeskiej w Zamościu. Mężczyzna przewrócił się jadąc motocyklem przez Wychodu. Do obu zdarzeń doszło we wtorek (9 kwietnia).

10.04.2019 12:27    4    1
Hrubieszów: Toyota wjechała w rowerzystkę
Hrubieszów: Toyota wjechała w rowerzystkę

Do wypadku z udziałem rowerzystki doszło we wtorek (9 kwietnia) na skrzyżowaniu ulic Narutowicza i Prusa w Hrubieszowie. W 42-letnią kobietę wjechała toyota kierowana przez 59-latka.

10.04.2019 11:20
Zamość: Rondo zasypane szkłem, bo z ciężarówki spadły butelki
Zamość: Rondo zasypane szkłem, bo z ciężarówki spadły butelki

Kierowca nie zabezpieczył transportu jak należy i zrobił sporo zamieszania. Został ukarany mandatem za to, że z ciężarówki, którą jechał spadły butelki z wodą mineralną, a rozbite szkło zablokowało przejazd rondem w Zamościu.

09.04.2019 16:11    8    4
Pijani kierowcy zatrzymani dzięki obywatelskiej postawie innych zmotoryzowanych
Pijani kierowcy zatrzymani dzięki obywatelskiej postawie innych zmotoryzowanych

Dwoje kierowców, którzy w drogę ruszyli na dwóch gazach zatrzymali w weekend zamojscy policjanci. 37-letnia kobieta i 48-letni mężczyzna trafili w ręce mundurowych dzięki innym kierowcom, którzy zorientowali się, że ta dwójka jeździ po pijanemu.

08.04.2019 17:07    1
Volkswagen, motocykl i fiat w rowie. Tak kończą jazdę pijani kierowcy
Volkswagen, motocykl i fiat w rowie. Tak kończą jazdę pijani kierowcy

Nikt nie zginął, ale mogło być naprawdę tragicznie, bo za kierownicą volkswagena, fiata i motocykla zasiedli pijani kierowcy. Do trzech takich zdarzeń doszło w ostatni weekend w powiecie zamojskim.

08.04.2019 12:36    1
Pijany wjechał motorowerem do rowu. Miał ponad 2 promile
Pijany wjechał motorowerem do rowu. Miał ponad 2 promile

Nawet na 2 lata może trafić do więzienia 36-latek z gminy Łukowa, który w piątek wieczorem w Zamchu (gm. Obsza) wpadł motorowerem do rowu. Mężczyzna był pijany.

08.04.2019 11:09
Reklama
Reklama
Reklama