Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 17:25
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

policja

Czujne babcie nie dały się nabrać oszustom
Czujne babcie nie dały się nabrać oszustom

Z takich kobiet należy brać przykład. Ani 85-latka z gm. Adamów, ani starsza mieszkanka Zamościa, ani z gminy Zamość nie uwierzyły w bajeczki o policjantach, wnuczkach i wypadkach drogowych. Dzięki temu uratowały swoje oszczędności, bo telefonowali do nich oszuści.

28.04.2019 05:33    2
Jechał z promilami, pasażerem i przyczepką
Jechał z promilami, pasażerem i przyczepką

Za jazdę po pijanemu odpowie 57-letni mieszkaniec gminy Potok Górny. Przed sądem tłumaczyć się będzie również 68-latek z gminy Księżpol. Podróże obu panów przerwali policjanci.

27.04.2019 07:45
Reklama
Wypadek w Wierszczycy. Volkswagen wjechał w ciągnik i skodę
Wypadek w Wierszczycy. Volkswagen wjechał w ciągnik i skodę

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w czwartek (25 kwietnia) w Wierszczycy (gm. Jarczów). Kierujący volkswagenem 28-latek zahaczył o rolniczy ciągnik, a później z impetem zderzył się ze skodą. Do szpitala trafił 72-letni mężczyzna.

26.04.2019 11:00    6    5
Zajechał drogę policjantom. Był pijany
Zajechał drogę policjantom. Był pijany

64-latek na motorowerze miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie, a jadący nieoznakowanym radiowozem policjant - refleks. Dzięki temu udało się uniknąć stłuczki.

26.04.2019 10:04
Gm. Hrubieszów: Policjanci odwiedzili uczniów ze Ślipcza
Gm. Hrubieszów: Policjanci odwiedzili uczniów ze Ślipcza

O cyberprzemocy i wszelkich zagrożeniach, jakie na młodych ludzi mogą czyhać w sieci rozmawiali w czwartek (25 kwietnia) hrubieszowscy policjanci z uczniami i wychowawcami szkoły w Ślipczu.

26.04.2019 06:00
Znajomy z internetu okazał się oszustem. 25-latka straciła sporą gotówkę
Znajomy z internetu okazał się oszustem. 25-latka straciła sporą gotówkę

Ponad 20 tys. zł straciła 25-latka z powiatu zamojskiego. Poznała przez internet mężczyznę. Często ze sobą rozmawiali, dużo do siebie pisali, ale do spotkania nie doszło. Mimo to, gdy on poprosił o pożyczkę, kobieta dała mu pieniądze. Później, jak nietrudno się domyślić, kontakt ze znajomym się urwał.

25.04.2019 12:07    2
Nie pojeżdżą. Policjanci zabrali kierowcom prawo jazdy
Nie pojeżdżą. Policjanci zabrali kierowcom prawo jazdy

Dwóch kierowców straciło ostatnio swoje uprawnienia do kierowania po spotkaniach z biłgorajską drogówką. Jeden został ukarany za zbyt szybką jazdę, a drugi za to, że w drogę ruszył po pijanemu.

24.04.2019 11:03
Gm. Zamość: Pijany wandal wyżył się na wiejskiej świetlicy
Gm. Zamość: Pijany wandal wyżył się na wiejskiej świetlicy

Był nietrzeźwy i bardzo zły. Emocje postanowił wyładować niszcząc to, co znalazło się na jego drodze. 21-latek odpowie za akt wandalizmu, którego w wielkanocny poniedziałek dopuścił się w jednej z wiejskich świetlic w gminie Zamość.

24.04.2019 10:30    2
Zamość: Dostali w kościele jedzenie, z plebanii ukradli pieniądze
Zamość: Dostali w kościele jedzenie, z plebanii ukradli pieniądze

To się nazywa niewdzięczność. Trójka znajomych ukradła gotówkę z plebanii kościoła w Zamościu, w którym chwilę wcześniej odebrali dary żywnościowe na wielkanocny stół.

23.04.2019 11:54    2    1
Już po świętach. Na drogach minęły bezpiecznie
Już po świętach. Na drogach minęły bezpiecznie

To są dobre wiadomości. W minioną Wielkanoc na Lubelszczyźnie wydarzyło się co prawda kilkanaście wypadków i rannych w nich zostało ponad 20 osób, ale na szczęście nikt nie zginął.

23.04.2019 09:30
Wypadek w Płoskiem. Motocyklista w szpitalu po zderzeniu z toyotą
Wypadek w Płoskiem. Motocyklista w szpitalu po zderzeniu z toyotą

30-letni motocyklista trafił do szpitala po wypadku, który wczoraj (piątek, 19 kwietnia) wydarzył się w Płoskiem. Jadący jednosladem mężczyzna zderzył się z toyotą.

20.04.2019 11:09    7
Kryminalni z Zamościa wśród najlepszych w województwie
Kryminalni z Zamościa wśród najlepszych w województwie

Policjanci wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Zamościu zajęli drugie miejsce podczas eliminacji wojewódzkich konkursu o tytuł Policjanta Służby Kryminalnej 2019.

20.04.2019 05:23    13    4
Gm. Łaszczów: Pijany 41-latek jechał przez Ratyczów
Gm. Łaszczów: Pijany 41-latek jechał przez Ratyczów

Nie powinien był siadać za kierownicą swojego opla. Po pierwsze dlatego, że wcześniej pił alkohol, a po drugie, bo sąd wydał mu zakaz kierowania, również za jazdę po pijanemu. Ale 41-latek z gminy Łaszczów nic sobie z tego nie robił.

19.04.2019 14:33    1    1
Ciężarówka z drewnem wypadła z drogi. Wszystko przez bąka
Ciężarówka z drewnem wypadła z drogi. Wszystko przez bąka

Spory owad wleciał do kabiny. Kierowca ciężarówki chciał go odgonić, szarpnął kierownicą i w efekcie potężny pojazd przewrócił się na poboczu. Cały ładunek drewna spadł z naczepy.

19.04.2019 14:00    8    2
Gm. Skierbieszów: 35-latek miał w domu 150 dilerskich porcji marihuany
Gm. Skierbieszów: 35-latek miał w domu 150 dilerskich porcji marihuany

Za posiadanie środków odurząjących odpowie przed sądem 35-letni mieszkaniec gminy Skierbieszów. W jego domu policjanci znaleźli marihuanę w ilości, z której zdaniem policji, dałoby się przygotować ponad 150 porcji dilerskich.

19.04.2019 12:00    3
Reklama
Reklama
Reklama